Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

MINI Cooper S Countryman - gümüş - yaz dış mekanlar MINI Cooper S Countryman - gümüş - yaz dış mekanlar

MACERA ARAYANLAR İÇİN.

Bu yaz, sıradaki maceranız pratik olduğu kadar heyecan verici de olmalı. İşte MINI Orijinal Aksesuarları, Parçaları ve Servisi burada devreye giriyor. İster adrenalin yüklü bir eğlence peşinde olun ister rahatça güneşin tadını çıkarmaya çalışın, MINI yolda peşine düşebileceğiniz her türlü deneyim için sizi hazırlayacak donanımlar sunar.

TEMEL SEYAHAT ÜRÜNLERİ.

PRAGMATİKLER İÇİN.

MINI Aksesuarları - Piano Black tasarım MINI Aksesuarları - Piano Black tasarım

MODA TUTKUNLARI İÇİN.

Yeni Piano Black tasarımı içeren onaylı, şık aksesuarlarımızla MINI otomobilinizin tarzını ve karizmasını daha da ileriye taşıyın. Bu klasik kaplama, MINI otomobilinizin ikonik görüntüsünü ve havasını geliştirmek için mükemmel bir kişisel dokunuş sağlar.

MINI Aksesuarları - Karakter şeridi

PIANO BLACK KARAKTER ŞERİDİ.

Kusursuz siyah görünüm. Piano Black renkteki MINI karakter şeridi göz alıcı bir dokunuş sağlar ve MINI otomobilinize son derece kişisel bir görüntü verir.

PIANO BLACK MINI LOGOSU.

Tamamen siyah bir şıklık. Derin siyah görünümüyle MINI Piano Black logosu, MINI otomobilinizin bireysel görünümünü etkileyici bir şekilde vurgular. Logo parlak Piano Black renktedir ve otomobilin dış tasarımını kişiselleştirmek için idealdir.

MINI Aksesuarları - MINI logosu siyah - piano black
MINI Aksesuarları - kapı kolu - piano black

PIANO BLACK MINI KAPI KOLLARI.

Kusursuz siyah görünüm. Piano Black renkteki MINI kapı kolları göz alıcı bir dokunuş sağlar ve MINI otomobilinize son derece kişisel bir görüntü verir.

PIANO BLACK MINI YAKIT DOLUM KAPAĞI.

Piano Black yakıt dolum kapağı, göz alıcı siyah şıklığıyla kusursuz bir kişiselleştirmeyi mümkün kılar.

MINI Aksesuarları – yakıt dolum kapağı – piano black
MINI Aksesuarları - MINI yazısı - piano black

PIANO BLACK MINI YAZISI.

Görünümü şıklaştırın. Şık Piano Black MINI yazısı, koyu siyah renkte görünümüyle MINI’nizin dinamik duruşunu vurgular. Parlak Piano Black rengiyle sağlam olduğu kadar benzersizdir ve otomobilinizin dış tasarımını kişiselleştirmek için ideal bir seçenektir. 

PIANO BLACK MINI CLUBMAN YAZISI.

Şık Piano Black MINI yazısı, koyu siyah renkte görünümüyle MINI’nizin dinamik duruşunu vurgular. Parlak Piano Black rengiyle sağlam olduğu kadar benzersizdir ve otomobilinizin dış tasarımını kişiselleştirmek için ideal bir seçenektir. 

MINI Aksesuarları - MINI Clubman yazısı - arma
MINI Aksesuarları - MINI Clubman bölmeli kapı kolu - piano black

PIANO BLACK MINI BÖLMELİ ARKA KAPI KOLU.

Kusursuz siyah görünüm. Piano Black renkteki MINI kapı kolları göz alıcı bir dokunuş sağlar ve MINI otomobilinize son derece kişisel bir görüntü verir.

JANTLAR VE LASTİKLER.

DURMAK VE YOLA DEVAM ETMEK İÇİN.

MINI Countryman – MINI aksesuarları – jantlar ve lastikler MINI Countryman – MINI aksesuarları – jantlar ve lastikler

Bu yaz istediğiniz her yola girin ve hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin. Maceralarınız daha fazlasını arama isteğiyle tetiklensin. Çok çeşitli MINI Orijinal Jant ve Lastik seçeneklerimizle yağmurlu veya güneşli, asfaltta veya arazide hiç fark etmez, kendinizi her zaman güvende hissedeceksiniz. Hiçbir şey sizi istediğiniz yere gitmekten alıkoyamayacak. Daha ileri gitme ihtiyacınıza saygı duyuyoruz. Hızlı, yavaş, rampa yukarı veya yokuş aşağı fark etmez, önde gelen üreticilere (örneğin Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin ve Pirelli) ait yıldız işaretli lastiklerimizin yardımıyla güvende olmanızı sağlayacağız.

DIŞ TASARIM.

HER GÜNÜ BENZERSİZ HALE GETİRİN.

MINI Cooper S Countryman - kırmızı ve siyah - yaz dış mekanlar MINI Cooper S Countryman - kırmızı ve siyah - yaz dış mekanlar

MINI OTOMOBİL BAKIMI.

OTOMOBİLİNE İYİ BAKANLAR İÇİN.

MINI YETKİLİ SERVİSİ.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR AİLE.

MINI Yetkili Servisi – Service Inclusive - Destek MINI Yetkili Servisi – Service Inclusive - Destek

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Hayat birçok sürprizle doludur. Artık güvenilir yol arkadaşınız MINI Service Inclusive yanınızda. Yeni bir MINI satın aldığınızda veya ilk bakım vakti gelene kadar yeni otomobiller için cazip Service Inclusive teklifi sunulur. Yalnızca bir kere ödeme yaparsınız ve tüm dahil olan servis ve bakım işleri seçtiğiniz süre boyunca karşılanır. MINI’niz dünya genelinde programa katılan MINI Yetkili Servisleri sayesinde her zaman emin ellerde.

LIFESTYLE.

MINI LIFESTYLE KOLEKSİYONU.

MINI Aksesuarları - MINI Bavul - kırmızı MINI Aksesuarları - MINI Bavul - kırmızı

MINI BAVUL.

Önündeki gömülü MINI Wing Logosuyla sağlam, geniş ve şık MINI Bavul, uzun yolculuklar için ideal seyahat çantasıdır. Ana bölümde çift yönlü, suya dayanıklı ve entegre TSA kombinasyon kilidine sahip bir fermuar vardır. İçindekileri güvenli ve düzenli bir şekilde korumak için iç bölümde mıknatıslı Fidlock tokalara sahip sıkıştırma kayışları, ek bir ağ bölme ve sökülebilen bir fermuarlı çanta vardır. Yanlarda ekstra sağlamlık için güçlü tamponlar mevcuttur. Sağlam çekme kolu ve sessiz çoklu tekerler sayesinde bavul akıcı ve kolay bir şekilde hareket ettirilir.

#HereWeGo Olağanüstü resimler için tüm MINI Topluluğuna teşekkürler!