Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 60. Yıl Edition – Yeşil, beyaz ve siyah – önden görünüm MINI 60. Yıl Edition – Yeşil, beyaz ve siyah – önden görünüm

MINI 60. YIL EDITION.

ZAMANA MEYDAN OKUYAN ALTMIŞ YIL.

GELENEKSEL VE ÇAĞDAŞ.

Alec Issigonis 1959’da bir neslin ruhunu yakalayan, zamandan bağımsız bir ikon yarattı. Akıllı, çekici ve karizmatik orijinal Mini diğer otomobillere hiç benzemiyordu. MINI tasarımcıları bu ikonik tasarım ve sunduğu go-kart hissinin 60. yılını kutlamak amacıyla benzersiz bir koleksiyon ürünü yarattı. Her açıdan çekici MINI 60. Yıl Edition, geçmişe selam gönderirken tarzını ve tavrını heyecan verici bir geleceğe doğru yansıtıyor.

EVRİM DEVAM EDİYOR.

MINI akıllı yer kullanımı, çevik sürüşü ve kişiselleştirilmiş tarzı gibi zamanla kendisiyle özdeşleşen değerlerini yeni modellerinde yaşatmayı sürdürüyor. Yıldönümünü kutlamak için MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı olmak üzere sınırlı sayıda MINI 60. Yıl Edition modeli tasarladık. MINI'nin etkileyici mirası ve dinamik çağdaşlık bir arada.

ÜÇ KAPI MI BEŞ KAPI MI?

MINI 60. Yıl Edition, MINI 3 Kapı veya MINI 5 Kapı olarak sunuluyor.

ŞİMDİ 60 YAŞINDA.

MINI 60. Yıl Edition – yeşil ve beyaz – yandan görünüm

MINI 60.Yıl Edition modelinin dış tasarımı uyumlu bir görünüm ve his yaratmak için iç tasarımı mükemmel bir şekilde tamamlar. 60’lı yıllardan ve heyecan verici, hareketli geçmişinden ilham alan MINI tasarımcıları yalnızca bu modeller için British Racing Green rengini yeniden yarattı. Fark yaratan yıldönümünü vurgulayan özellikleri ve kaplamaları orijinal modelin ruhunu modern bir tarzda yeniden yakalıyor ve ayrıcalıklı duruşunu sağlıyor. İstek üzerine gövde alternatif Melting Silver, Midnight Black ve Lapisluxury Blue* renklerde de sunuluyor.

* Yalnızca Temmuz 2019’a kadar.

MODERN KLASİK İŞÇİLİK.

MINI 60. Yıl Edition – iç tasarım – kokpit ve koltuklar
İç tasarımın arkasındaki itici güç MINI’nin detaylara özen gösterme ve kişiselleştirme geleneğidir. Ön panel, kokpit yüzeyleri ve kapı kenarlarında yeni, rafine yüzeyler oluşturmak üzere orijinal malzemeler yenilikçi tasarım ve sade renklerle bir araya geliyor.
MINI 60. Yıl Edition – lifestyle koleksiyonu – giyim, bagaj MINI 60. Yıl Edition – lifestyle koleksiyonu – giyim, bagaj

MINI 60. YIL LIFESTYLE KOLEKSİYONU.

MINI Lifestyle MINI’nin 60. yılını kutluyor ve markanın ikonik tasarım mirasını devam ettiriyor. Farklı, 60’lardan ilham alan görünümü ve hissi ile MINI 60. Yıl Lifestyle Koleksiyonu çağdaş estetik ve MINI’nin canlı geçmişi arasında bir bağ kuruyor. Giysiler, çantalar ve valizler gibi geniş çeşitlilikte ürünler MINI'nin benzersiz ruhunu yakalamak ve günlük yaşantınıza taşımak üzere yaratıldı.
MINI 60. Yıl Edition – kokpit - test sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ.

En yeni MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı modellerini kendiniz deneyimleyin. Yalnızca size yakın yetkili satıcıyla iletişime geçmeniz yeterli; bir test sürüşüne çıkın ve eğlence başlasın.