Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI JCW GP Concept | MINI Türkiye MINI JCW GP Concept | MINI Türkiye

MINI JCW GP CONCEPT.

AYRICALIK SAHİPLERİ İÇİN.

YENİ BİR GÜÇ DENEYİMİ.

Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, benzersiz düzeyde pist odaklı bir yarış otomobili tasarlama tutkusu ile çalıştı. Zorluklardan keyif alıyorlar ve başkalarının cesaret edemeyeceği açılar, çizgiler ve yüzeyler ekleyerek kendi konfor alanlarının dışına çıkıyorlar.
Öne Çıkan Özellikler

EN UÇ NOKTALARDA HEYECAN.

MINI John Cooper Works GP Concept MINI John Cooper Works GP Concept
Dinamik ve yere yakın duruşa sahip MINI John Cooper Works GP Concept'in tasarımı, güç, performans ve çevikliği yansıtır. Titizlikle şekillendirilmiş, kontrast öğeler, yüksek düzeyde görsel heyecan yaratarak otomobile kendinden son derece emin bir görünüm katar. Bu hakim duruş, otomobilin yoldaki niyetini iddialı bir şekilde belli eder.
MINI John Cooper Works GP Concept – arkadan görünüm MINI John Cooper Works GP Concept – arkadan görünüm
Sınırları zorlamak genlerimizde var. Yollar için tasarlanan, ancak yarış pistinde doğan MINI John Cooper Works GP Concept, GP1 ve GP2 modellerimizin bıraktığı yerden devam ediyor. Otomobil, şıklık ve gücün etkileyici bir dengesini yansıtıyor. JCW'nin gücü, aerodinamikleri ve yapısı görenleri her bir detayı ile büyüleyecek.
MINI John Cooper Works GP Concept – yandan görünüm MINI John Cooper Works GP Concept – yandan görünüm
Bu, heyecan verici bir kontrastın hikayesi. En üst düzeyde estetiği güçlü sportiflikle birleştiren MINI JCW GP Concept, çarpıcı bir Black Jack Anthracite renk tonu ile sunulur. Curbside Red ve High Speed Orange renkleri, gövdenin akıcı, şık çizgilerini vurgulayarak otomobilin iddialı duruşunu öne çıkarır. Otomobilin her bir detayı adrenalin doludur.
MINI John Cooper Works GP Concept – önden görünüm/ızgara MINI John Cooper Works GP Concept – önden görünüm/ızgara
MINI JCW GP Concept, gizem ve agresifliğin ipuçlarını veren renkli camlara sahiptir. Çarpıcı ön tasarım, görkemli bir ızgara ve agresif bir duruş yaratan motor kapağı üzerindeki hava delikleri ile tanımlanır. Alçak, geniş ve tüm gücüyle harekete geçmeye hazır.
MINI John Cooper Works GP Concept – kokpit MINI John Cooper Works GP Concept – kokpit
Sadeleştirilmiş ve basit iç tasarım, kontrast ruhunu yansıtmaya devam eder. Sade beyaz ve çarpıcı detaylar arasında zıtlık yaratılmıştır. Bu beyazlık, otomobilin atletik gücünü vurgular. İç tasarım, yalnızca parlak alüminyum devrilme kafesi, siyah ön konsol ve merkez konsoldaki dijital arayüz ile vurgulanır.
Kokpit Görünümü

GÖZE HİTAP EDER.

360° GÖRÜNÜM
JCW Modelleri
JCW Model Yelpazesi

EFSANEDEN İLHAM ALDI.

MINI John Cooper Works 3 Kapı, Cabrio, Clubman ve Countryman modellerinin her biri kendi benzersiz özelliklerine sahip olmakla beraber motor kapağının altında hayranlık uyandıran bir güç barındırır ve aynı gururlu mirası paylaşır. Yarış ayarları ve iyileştirilmiş parçalar ile üretilen her bir model, John Cooper'ın gurur duyacağı hassas kullanım ve balistik hızlanmanın etkileyici bir kombinasyonunu sunar.