Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
Yeni MINI 3 Kapı şehirde.

ÖZGÜN, RAKİPSİZ VE KLASİK.

Çevik ve yardımsever MINI 3 Kapı, yüksek hızlar, düşük ağırlık merkezi ve heyecan verici go-kart hissi sunan, küçük bir şehir otomobilidir. Simge haline gelmiş butik tasarımı, zamansız klasik tasarımı hatırlatır. Akıllı özelliklerle donatılan otomobil, yolculuğunuzu her zamankinden çok daha eğlenceli hale getirmeye hazırdır.

ÖZGÜN, RAKİPSİZ VE KLASİK.

Çevik ve yardımsever MINI 3 Kapı, yüksek hızlar, düşük ağırlık merkezi ve heyecan verici go-kart hissi sunan, küçük bir şehir otomobilidir. Simge haline gelmiş butik tasarımı, zamansız klasik tasarımı hatırlatır. Akıllı özelliklerle donatılan otomobil, yolculuğunuzu her zamankinden çok daha eğlenceli hale getirmeye hazırdır.

Öne Çıkan Özellikler

MINI 3 Kapı ve benzersiz tasarım.

TASARIM İLE YARATILAN BENZERSİZ AURA.

Cazip bir formüle sahip olduğumuzun farkındayız. Büyük fikirlerimiz olduğu gibi küçük detaylara da zaafımız var. Bu nedenle otomobilinizde çarpıcı bir etki yaratan bir dizi etkileyici öğe keşfedeceksiniz. Simge haline gelmiş MINI krom halkaların içine yerleştirilmiş elips şeklindeki farlar, dikkate değer özelliklerdir. LED gündüz farları, opsiyonel LED farlar ve stop lambası ise en karanlık geceleri bile aydınlatır. Ayrıca, şık parlak yan hava delikleri, döndüğünüz her virajda tüm bakışları üzerinizde toplar.

MINI 3 Kapı ve go-kart hissi.

KLASİK SÜRÜŞTEN GO-KART HİSSİNE.

MINI'nizin performansını, MINI Sürüş Modları butonuna hafifçe dokunarak, ruh halinize uygun hale getirin. SPORT Modu, sürüş heyecanı sunar. MINI Twinpower Turbo motorlar, düşük ağırlık merkezi ve iz genişliği, nefes kesici bir go-kart hissi için bir araya getirilmiştir. Keyifli bir Pazar günü gezintisinin keyfini çıkarmak ve yakıttan tasarruf etmek için GREEN modunu seçebilirsiniz. Klasik MINI sürüş deneyimi için ise diğer iki modu dengeleyen MID Modunu tercih edin.

Performans ve Tasarım

Yenilikçilik, Yüksek Hayal Gücü ve Olağanüstü Mizah Duygusu.

Bir başkaldırı duygusu uyandıran, sıra dışı ve yenilikçi MINI 3 Kapı modeli, dünyanın dört bir yanında yolları ve şehirleri dönüştürmeye devam ediyor. Göz alıcı bireyselliği, zamansız, yaratıcı tasarım ile heyecan verici performansı bir araya getiriyor.

MINI 3 Kapı ve Sürüş Modları.

MINI Sürüş Modları.

Çevre dostu, duyarlı sürücüler için bu mod vazgeçilmezdir. Rahat bir sürüş deneyimlemek isterseniz, yakıt dostu GREEN modunu seçebilirsiniz. Bu mod, yakıt tüketimini optimize eder ve ayağınızı gaz pedalından çektiğinizde vitesi boşa alır. Daha hızlı direksiyon tepkisi ve hızlanma için ise SPORT moduna geçebilirsiniz. Bu modda, egzoz sesi de biraz daha artar. Her iki modun en iyi özellikleri ve memnun kalacağınız bir sürüş için MID modunu tercih edebilirsiniz.

MINI TwinPower Turbo Motor.

MINI TwinPower Turbo Motor.

MINI'nin Twinpower Turbo motorlar, birinci sınıf mühendislik ve premium hafif malzemelerin bir bileşimidir. 1,2 veya 1,5 litre 3 silindirli motor ya da 2,0 litre 4 silindirli motordan birini seçebilirsiniz. Doğrudan yakıt püskürtme üniteleri, önemli oranda tork sunar, hızlanma süresini azaltır ve yakıt verimliliğini artırır. Bu motorlar, tepki, performans kontrolü, hız ve güvenilirlik açısından yeni standartları belirler. Ayrıca, hızlandığınızda kulağınıza gelen derin yankı yapan bariton ses de hoşunuza gidecektir.

MINI Merkezi Gösterge panelini çevreleyen LED Halka.

MINI Merkezi Gösterge panelini çevreleyen LED Halka.

MINI Merkezi Gösterge Panelini çevreleyen LED halka, size eşlik eder. Tıpkı sadık bir yolculuk arkadaşı gibi, her şeyi sizinle birlikte hisseder. Kendine ait bir ruh hali vardır. Farklı durumlara tepki olarak renk değiştirerek yoğun bir parlaklık sunar. Sürüş Modunu değiştirmeniz, motor devrini artırmanız, telefon çalması veya müziğin sesini açmanız gibi durumlara tepki verir. Daha yumuşak bir kokpit atmosferi tercih ederseniz, sabit bir renk ayarlamanız yeterlidir.

Ortam Aydınlatması.

Opsiyonel MINI Excitement paketini seçerek, MINI 3 Kapı otomobilinizin iç tasarımında kişisel stilinizi yansıtabilirsiniz. Paket, kabin içindeki rengi istediğiniz gibi düzenleyebilmenizi sağlayan Ortam Aydınlatması özelliğini içerir. Böylece, şehrin ışıkları dışarıda pırıl pırıl parlıyorken, iç tasarımda da en iyi atmosferi oluşturabilir ve ruh halinizi yansıtabilirsiniz.

Destek

Size destek oluyoruz.

MINI, sizi her zaman destekleyebilmek için elinizin altında olan bir dizi profesyonel destek önlemleri sunar. Uzman yardımımız, mümkün olan maksimum düzeyde güvende ve konforlu yolculuk etmenizi, böylece yola konsantre olarak tasasız sürüş keyfinin keyfini çıkarabilmenizi sağlar.

MINI Sürüş Asistanı

Sürüş Asistanı.

MINI Sürüş Asistanı, güvenliğinizi destekleyen ekstra bir önlemdir. Kamera tabanlı bir aktif cruise control sizi yavaşlatır ve önünüzdeki otomobillere çok fazla yaklaşmanızı önler. Yaya Uyarısı ve Çarpışma Hafifletme sistemlerinin kameraları da sokakları sürekli şekilde tarar ve olası bir tehlike tespit ettiklerinde frenleri etkinleştirir. Hız Limit Bilgisi işlevi ise sizi mevcut ve değişken hız limitleri hakkında uyararak herhangi bir ceza almanızı önlemeyi hedefler.

Geri Görüş Kamerası.

Geri Görüş Kamerası.

Park etmeyi kolaylaştıran her özelliğin havalı ve kullanışlı olduğu konusunda hemfikiriz. Dar bir park yerine girip çıkmak için boynunuzu döndürmek zorunda olduğunuz günler artık geride kaldı. Opsiyonel MINI Geri Görüş Kamerası, son derece net bir geri görüş ve çok daha konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Daha geniş bir görüş alanı ile ve kendinizden daha emin bir şekilde, çok daha güvenli bir biçimde geri manevra yapabilirsiniz.

Haber Eğlence

Hem bilgi hem eğlence.

Yönlendirmeye ihtiyaç duyabilir ya da bir süreliğine müziğin sesini açmak isteyebilirsiniz. MINI'niz, akıllı ses kontrolü ile navigasyon, iletişim ve müzik çalar işlevlerine yönelik birçok seçenek sunar. Bağlantı, hands-free kumanda ve olağanüstü ses bir araya geliyor.

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

Şık yüksek çözünürlüklü bir renkli ekran ile simge haline gelmiş bir MINI dairesel arayüz içine yerleştirilen MINI Merkezi Gösterge Paneli, gelişmiş MINI Connected teknolojisi ve online hizmetlerine açılan bir kapıdır. Ön konsolun zarif konturlarının içine gömülü bu opsiyonel ekran ile tüm eğlence, haber ve navigasyon işlevlerini kontrol edebilirsiniz. Bu tek duraklı bilgi kaynağınız, sizin için her yolculuğu bir etkinliğe dönüştürmeye hazırdır.

Radio MINI Visual Boost.

Radio MINI Visual Boost.

Çok yönlü Radio MINI Visual Boost ile MINI'nizi mobil sinemanız haline getirin. 6,5 inçlik sezgisel yüksek çözünürlüklü ekran, otomobil içi haber/eğlence sistemini bir üst seviyeye taşır. Dört orta aralıklı hoparlör ve iki subwoofer, tamamen sarmalayan bir ses deneyimi sunar. Ayrıca, hands-free telefon ve diğer uygun işlevler için Bluetooth aracılığıyla uyumlu cihazlar da bağlanabilir. Yeni bir sürüş eğlencesi dünyasının kapılarını açın.

MINI Professional Navigation Sistemi.

MINI Professional Navigation Sistemi.

Rotanızı belirleyin. MINI Professional Navigation Sistemi, navigasyon hizmetini bir üst düzeye taşır. Bu opsiyonel özellik, aynı anda iki farklı aktivitenin gerçekleştirilebilmesini sağlayan bölünmüş ekran fonksiyonuna sahip, olağanüstü bir 8,8 inç, yüksek çözünürlüklü, tam renkli ekranla birlikte sunulur. 256 GB'lık eğlence alanı, 3D navigasyon, uydu fotoğrafları ve MINI dokunmatik kumanda ile sizi istediğiniz her yere ulaştırır.

Kişiselleştirme ve Paketler

İstediğiniz gibi kişiselleştirin.

Lambalar, renkler ve jantlar. arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca kapı eşikleri, ön panel yüzeyleri, bagaj kapağı şeritleri, ayna kapakları veya yan hava delikleri gibi birçok iç tasarım ve dış tasarım seçenekleri de mevcuttur. Sizin için en uygun otomobili ortaya çıkarmak için sınırsız seçeneğe sahipsiniz.

MINI 3 Kapı ve alaşım jantlar.

JANTLAR.

Benzersiz sürüş heyecanının yanı sıra MINI'nizi kişiselleştirebilmeniz ve kendi kişisel stilinizi otomobilinize yansıtabilmeniz için son derece geniş kapsamlı özellikler de sunuluyor. Üstelik bu özelliklerin tümü size özel MINI modelinizin performansına göre geliştirilmiştir. İsterseniz siyah Victory Spoke alaşım jantları veya beyaz Cone Spoke jantları, isterseniz de gümüş Tentacle Spoke jantları tercih edebilirsiniz; MINI'de tüm zevklere hitap eden jant renkleri ve kol stilleri mevcuttur. MINI'nizde nasıl görüneceğini öğrenmek için birkaçını hemen denemeye ne dersiniz? Şimdi Tasarlayıcımıza gidin.

MINI 3 Kapı ve renk yelpazesi.

Renk Yaratıcılığı.

Tamamen tercihinize bağlı olarak, MINI'nizin dış tasarımını kişisel hale getirebilmeniz için sunduğumuz, merak uyandırıcı, ayrıcalıklı ve etkileyici renklerden oluşan son renk koleksiyonumuzdan seçimini yaparak otomobilinize kendinize özgü bir stil kazandırabilirsiniz. Artık arasından seçim yapabileceğiniz on beş renk ile MINI otomobilinizi dilediğiniz gibi sofistike veya sportif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, tavan ve motor kapağı şeritleri, spor şeritler ve yan havalandırma kaplamaları gibi havalı aksesuarlarla otomobilinize size özel son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Renginizi bulun.

MINI ve kaliteli döşemeler.

Kaliteli Döşemeler.

MINI'de malzemeler kesinlikle son derece önemlidir. Kişiselleştirme ve detaylara özen gösterme geleneğimiz, sunduğumuz her seçeneğin itici gücünü oluşturur. Koltuk döşemelerimiz ise MINI'nize kişiye özel bir stil eklemenin olağanüstü bir yoludur. Tıpkı klasik, örgülü şerit kaplama gibi, tamamı el işçiliği hissini tamamlayan zengin süslemelerle işlenmiş kaliteli tanecikli derileri titizlikle seçiyoruz. Tam bir klasik.

MINI Yours ile daha fazla bireysellik.

MINI Yours.

Siz bireyselliğinizin keyfini çıkarıp ilham perinizi takip ederken MINI'de stilinizi otomobilinize yansıtsın. MINI Yours programı, yüksek kaliteli malzemeler, stil sahibi tasarımlar ve hassas işçilik sunar. Bu programda otomobilinizin dış tasarımı için sofistike renkler ve stil sahibi alaşım jant seçenekleri mevcuttur. İç tasarım seçenekleri arasında ise koltuklarınız ve direksiyonunuz için yüksek kaliteli ahşap ve titiz işçilikle birlikte en kaliteli deriler yer alır.

John Cooper Works

John Cooper Works

Yola çıkın.

Daha fazla güç, daha özel iyileştirmeler ve daha fazla keyif sunan MINI John Cooper Works modelleri, John Cooper’ın ralli efsanelerinden türetildi ve şu anda yarış pistlerinin şampiyonu oldukları zamanlardaki kadar etkileyici. MINI'nizin ayrıcalıklı ve heyecan verici olmasını tercih ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

BOYUTLAR.

MINI 3 Kapı Yan Boyutlar.
MINI 3 Kapı ön ve arka Boyutlar.

MINI 3 KAPI

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

MINI 3 KAPI
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER 3 KAPI
136 (134)
4,9, , 4.9
MINI COOPER D 3 KAPI
116 (114)
3,9, , 3.9
MINI COOPER S 3 KAPI
192 (189)
5,5, , 5.5
JOHN COOPER WORKS
231 (228)
5,7, , 5.7