Loader

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.

ORİJİNAL ASİ YENİDEN DOĞDU.

Go-kart tipi yol tutuşu, ikonik tasarım ve geleceğin teknolojisine sahip bagaj kapağı. Yeni MINI sizi şaşırtmak üzere yeniden tasarlandı.

TURBO ŞARJLI.

Her zaman en iyi sürüş koşullarını sağlamak söz konusu olduğundan, yeni MINI, artık daha hızlı ve yakıt açısından çok daha verimli olan yeni bir Twin Power turbo motor kullanıyor . Aynı zamanda tekerlek izini genişleterek, süspansiyonu sertleştirerek ve ağırlık merkezini alçak tutarak go-kart tipi kullanım özelliğini daha da iyi bir hale getirdik. Virajlara hızla girebilir, düz yolda sonuna kadar gaza basabilirsiniz; bu otomobil bunun için üretildi.

SAKİN Mİ YOKSA HEYECANLI MI?

Sürüş stilinizi değiştirin. MINI Sürüş Modları performansı ruh halinize göre uyarlar. MINI'nizin sürüş deneyimini ve tepkisini değiştirmek üzere vites değiştirici etrafındaki bileziği döndürün. Rahatlatıcı bir Pazar sabahı mı tercih edersiniz? Daha yumuşak bir deneyim ve optimize edilmiş yakıt verimliliği için GREEN modunu kullanın. Sinirlerinizi boşaltmak mı istiyorsunuz? Son derece tepkisel direksiyon ve hızlanma için SPORT Moduna geçin.

OYUNDAN BAŞINIZI KALDIRMAYIN.

MINI Head Up Display ile gözlerinizi yoldan ayırmayın. Ön camın ön kısmında şeffaf bir panel yükselir ve sürüş verilerini yolda görüş hizanızın hemen altına yansıtır. Hız veya navigasyon uyarıları gibi bilgilerin kontrol edilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

PARLAK GO-KART.

MINI’de asla gece olmaz. İç tasarımın, LED ortam aydınlatmasıyla ışıldamasını sağlayın. Renk yelpazesindeki çok sayıda farklı renk arasından seçiminizi yapın ve aydınlatmayı ruh halinizle uyumlu hale getirin. Parlak ışıklar, büyük şehir ve MINI otomobiliniz.

GÜVENLİK DETAYLARDA GİZLİDİR.

Yeni MINI, tamamen yeni bir dizi güvenlik özelliği sunuyor. Akıllı seziciler, zorlu sürüş durumlarında bilgileri temin ederken, bir dizi özellik, çarpışma durumunda genel koruma sağlar. Otomobili kullanmak hala son derece keyifli; ancak her zamankinden çok daha güvenli.

GELİŞMİŞ FREN.

Gelişmiş fren teknolojisi kontrolün tümüyle sizde olmasını sağlar. En yeni nesil kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, kaygan yollarda hızla durabilmenizi sağlarken, Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetini sürüş koşullarına uygun şekilde tekerlekler arasında paylaştırır. Viraj Fren Kontrolü (CBC), hızlı viraj dönerken dengeyi artırır ve Fren Yardımı süreci hızlandırarak fren mesafesini azaltır.

RUNFLAT LASTİKLER.

MINI'nin opsiyonel Runflat lastikleriyle, delinme sebebiyle lastiğiniz patlamayacaktır. Runflat teknolojisi otomobilinizi 80 km/sa'e kadar hızlarda patlak lastikle sürmeye devam edebilmenizi sağlar. Takviyeli yanaklar ısıya dayanıklı kauçuktan üretilmiştir, özel kasnak geometrisi virajlarda bile basınç olmayan lastiğin kaymamasını sağlar. Lastiğinizi güvenle değiştirebileceğiniz bir yere kadar otomobilinizi sürmeye devam edebilirsiniz.

ANINDA AÇILAN HAVA YASTIKLARI.

Bir kaza anında, MINI anında çevrenizde bir güvenlik duvarı oluşturur. Öndeki ve arkadaki altı hava yastığı yan perde hava yastıklarıyla birlikte anında açılır. Emniyet kemeri gergileri kilitlenerek, sizi ve diğer yolcuları torpido ya da ön koltuklardan uzak tutar.