Loader

Your browser is not up to date and may not be compatible with our website.

Please switch to a different browser e.g. Google Chrome or Mozilla Firefox.

Please follow the link to install Chrome:Chrome.

Please follow the link to instal Firefox:Firefox

Close

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI 3 kapı arka/çapraz profil

ORİJİNAL ASİ YENİDEN DOĞDU.

Go-kart tipi yol tutuşu, ikonik tasarım ve geleceğin teknolojisine sahip bagaj kapağı. Yeni MINI sizi şaşırtmak üzere yeniden tasarlandı.

MINI 3 Kapı, Twin Power turbo motor

TURBO ŞARJLI.

Her zaman en iyi sürüş koşullarını sağlamak söz konusu olduğundan, yeni MINI, artık daha hızlı ve yakıt açısından çok daha verimli olan yeni bir Twin Power turbo motor kullanıyor . Aynı zamanda tekerlek izini genişleterek, süspansiyonu sertleştirerek ve ağırlık merkezini alçak tutarak go-kart tipi kullanım özelliğini daha da iyi bir hale getirdik. Virajlara hızla girebilir, düz yolda sonuna kadar gaza basabilirsiniz; bu otomobil bunun için üretildi.

MINI 3 Kapı, MINI Sürüş modları

SAKİN Mİ YOKSA HEYECANLI MI?

Sürüş stilinizi değiştirin. MINI Sürüş Modları performansı ruh halinize göre uyarlar. MINI'nizin sürüş deneyimini ve tepkisini değiştirmek üzere vites değiştirici etrafındaki bileziği döndürün. Rahatlatıcı bir Pazar sabahı mı tercih edersiniz? Daha yumuşak bir deneyim ve optimize edilmiş yakıt verimliliği için GREEN modunu kullanın. Sinirlerinizi boşaltmak mı istiyorsunuz? Son derece tepkisel direksiyon ve hızlanma için SPORT Moduna geçin.

MINI 3 Kapı head-up display

OYUNDAN BAŞINIZI KALDIRMAYIN.

MINI Head Up Display ile gözlerinizi yoldan ayırmayın. Ön camın ön kısmında şeffaf bir panel yükselir ve sürüş verilerini yolda görüş hizanızın hemen altına yansıtır. Hız veya navigasyon uyarıları gibi bilgilerin kontrol edilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GÜVENLİK DETAYLARDA GİZLİDİR.

Yeni MINI, tamamen yeni bir dizi güvenlik özelliği sunuyor. Akıllı seziciler, zorlu sürüş durumlarında bilgileri temin ederken, bir dizi özellik, çarpışma durumunda genel koruma sağlar. Otomobili kullanmak hala son derece keyifli; ancak her zamankinden çok daha güvenli.

MINI 3 Kapı, MINI Gelişmiş fren teknolojisi.

GELİŞMİŞ FREN.

Gelişmiş fren teknolojisi kontrolün tümüyle sizde olmasını sağlar. En yeni nesil kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, kaygan yollarda hızla durabilmenizi sağlarken, Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetini sürüş koşullarına uygun şekilde tekerlekler arasında paylaştırır. Viraj Fren Kontrolü (CBC), hızlı viraj dönerken dengeyi artırır ve Fren Yardımı süreci hızlandırarak fren mesafesini azaltır.

MINI 3 Kapı, Runflat lastikler.

RUNFLAT LASTİKLER.

MINI'nin opsiyonel Runflat lastikleriyle, delinme sebebiyle lastiğiniz patlamayacaktır. Runflat teknolojisi otomobilinizi 80 km/sa'e kadar hızlarda patlak lastikle sürmeye devam edebilmenizi sağlar. Takviyeli yanaklar ısıya dayanıklı kauçuktan üretilmiştir, özel kasnak geometrisi virajlarda bile basınç olmayan lastiğin kaymamasını sağlar. Lastiğinizi güvenle değiştirebileceğiniz bir yere kadar otomobilinizi sürmeye devam edebilirsiniz.

MINI 3 Kapı Anında açılan hava yastıkları.

ANINDA AÇILAN HAVA YASTIKLARI.

Bir kaza anında, MINI anında çevrenizde bir güvenlik duvarı oluşturur. Öndeki ve arkadaki altı hava yastığı yan perde hava yastıklarıyla birlikte anında açılır. Emniyet kemeri gergileri kilitlenerek, sizi ve diğer yolcuları torpido ya da ön koltuklardan uzak tutar.

TASARIM DETAYLARI.

Yeni MINI’ye daha yakından bakın. Dokunmak serbest!

MINI 3-door hatch body view.

KLASİK TASARIM İLE TAZE BİR YÜZ.

MINI’nin radyator ızgarası, altıgen tasarımı ve yeni ek yeri bulunmayan krom çerçevesiyle şimdi daha etkileyici bir görünüme sahiptir. Birbirinden bir miktar daha ayrık büyük dairesel farlar, otomobilin klasik yüzüne çarpıcı bir etkide bulunur ve parlak Krom çerçevelerle tamamlanır.

MINI 3 Kapı Start düğmesi

START DÜĞMESİ.

Kırmızı LED’lerle hafifçe parlayan büyük Start düğmesi yeni bir maceraya işaret eder. Tek dokunuşla MINI’nizin canlandığını hissedin. Motor devrini aldığında yola çıkmaya hazırsınız.

MINI farlar LED aydınlatma

IŞIK YILI İLERİ.

Geçmiş gelecekle tanışıyor. Çarpıcı bir görünüm için klasik dairesel MINI farlara opsiyonel yarı daire LED gündüz farlarını ekledik. Bunlar tam LED farlara yükseltilebilir.

MINI Vücudu sarmalayan koltuklar.

VÜCUDU SARMALAYAN KOLTUKLAR.

Oturduğunuz her yerde kontrol sizde olsun. Standart olarak sunulan spor ön koltuklar rahat, vücudu sarmalayan şekle sahiptir. Black Pearl kumaş/Suni deri, Diamond kumaş/deri, Cross Punch deri ve Lounge deri dahil olmak üzere çeşitli döşeme tipleri arasından seçim yapabilirsiniz.

MINI Ayna kapakları ve renkler

RENK KONTRASTI YARATIN.

Ayrıntılar son derece önemlidir. Otomobilinizin tavanı ve dış ayna kapaklarını Aspen White, Jet Black veya gövde renginde seçebilirsiniz. Renkleri daha fazla karıştırmak isterseniz, bir dizi canlı opsiyonel ekstra renk arasından seçim yapabilirsiniz.

MINI gövde renkleri.

GÖVDE RENKLERİ.

MINI'ye özgü bir dizi renk çeşidi arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Standart Moonwalk Grey renginin yanı sıra, Pepper White, Volcanic Orange, Blazing Red, Midnight Black, British Racing Green, Deep Blue, Thunder Grey, Melting Silver, White Silver ve Chili Red olmak üzere on adet opsiyonel renk sunuyoruz; ayrıca son derece koyu ve pigmentli özel bir renk olan MINI Yours Lapisluxury Blue rengi de mevcuttur.

MINI Kişiselleştirilebilir iç tasarım.

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR İÇ TASARIM.

Kusursuz bir stil için tasarlandı. İç tasarımınızı hayal ettiğinizden çok farklı şekillerde kişiselleştirebilirsiniz. İç tasarım yüzeylerinin, kapıların, gösterge panelinin ve yapısal öğelerin en ince detaylarını Colour Line ve Chrome Line’ın ek seçenekleriyle düzenleyebilirsiniz.

KUSURSUZ ARKA GÖRÜNÜM.

KUSURSUZ ARKA GÖRÜNÜM.

Arkadan bakıldığında, yeni MINI dinamik ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Stop lambaları Chrome çerçeveleri ile daha şıktır ve altında bir yerine iki egzoz çıkışı bulunur. Dolayısıyla, size yetişmeye çalışanların en azından güzel bir manzarası olacağına emin olabilirsiniz.

TÜM SİSTEMLER HAZIR.

MINI Merkezi Gösterge Paneli teknolojik özellikler ve online hizmetler dünyasına açılan bir penceredir. Alışılagelmiş hız göstergesi direksiyonun arkasına taşındı. Bu ikonik dairesel arayüz şimdi seçtiğiniz radyo tipine bağlı olarak, olağanüstü yüksek çözünürlüklü renkli bir ekrana sahiptir. Bu kristal berraklığındaki ekran eğlenceden navigasyona ve MINI Connected'ın gelişmiş teknolojisine kadar her şeyi kontrol eder. Müzik, sosyal haberler, uydu navigasyonu, sürüş bilgileri ve otomobil içi uygulamalar bunların arasındadır. Ekranların kenarında size farklı olayları bildirmek üzere farklı renklerde yanıp sönen bir LED halka yer alır. Bu, MINI'nin çarpan kalbidir.

MINI Connected

MINI CONNECTED.

Son teknoloji MINI ruhuyla buluşuyor. Artık sürüş maceralarında size eşlik edecek eğlenceli bir arkadaşınız var. Opsiyonel MINI Connected paketi sizi güncel haberler, online müzik, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamaları ve çok daha fazlasıyla buluşturur.

MINI geri görüş kamerası

ÇEPEÇEVRE GÖRÜŞ.

Geri görüş kamerası size otomobilin arkasının kusursuz bir görünümünü sunar, hatta park etmenize yardımcı olacak işaretleri de ekrana yansıtır. Park Asistanı otomobilinizi park edebileceğiniz bir yer bulmanızı sağlar ve park etmesi güç yerlerde direksiyona dokunmanıza bile gerek kalmadan MINI'nize kılavuzluk eder. Gördüğünüz gibi ellerinizi kullanmanıza gerek bile yok.

MINI Merkezi Gösterge Paneli

PARILTIYA AYAK UYDURUN.

MINI Merkezi Gösterge Paneli etrafında yer alan LED halka, farklı olaylara tepki gösterirken renk değiştirir. Müziğin sesi, motor devri, telefon aramaları ve navigasyon bildirimleri bu olaylara örnek gösterilebilir.

John Cooper Works

Yola çıkın.

Daha fazla güç, daha özel iyileştirmeler ve daha fazla keyif sunan John Cooper Works modelleri, John Cooper’ın ralli efsanelerinden türetildi ve şu anda yarış pistlerinin şampiyonu oldukları zamanlardaki kadar etkileyici görünüyorlar. MINI'nizin ayrıcalıklı ve heyecan verici olmasını tercih ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

MINI 3 KAPI

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

MINI 3 KAPI
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER 3 KAPI
136 (134)
4.7, , 4.7
MINI COOPER D 3 KAPI
116 (114)
3.7, , 3.7
MINI COOPER S 3 KAPI
192 (189)
5.2, , 5.2
JOHN COOPER WORKS
231 (228)
5.7, , 5.7