Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

MINI 3-KAPI
MINI 3-KAPI
MINI 5-KAPI
MINI 5-KAPI
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Yeni MINI Clubman | Yollarda bir Centilmen Yeni MINI Clubman | Yollarda bir Centilmen

YENİ MINI CLUBMAN.

HAYALLERİNİZE DAHA ÇOK KAPI AÇIN.

İzninizle sizi bugüne kadar üretilmiş en sofistike, çok yönlü ve ferah MINI'yle tanıştırmak istiyoruz. Yeni MINI Clubman, direksiyonun başına geçtiğinizde, size heyecan dolu yeni ufuklara doğru daha fazla kapı açar. Beş koltuğu ve altı kapısıyla Yeni MINI Clubman daha fazla eşyayı yanınıza almanıza imkan sağlar. 1250 litreye kadar genişleyebilen cömert bagaj kapasitesi planlarınız için size daha fazla alan sağlar. Üstün 4-çeker sistemi ALL4, tüm yollarda ihtiyacınız olan hakimiyeti size sunar. Her yönden ve her mevsimde sizin için en ideal otomobil.
Yeni MINI Clubman modellerinin fiyat bilgilerine ve online satın alma seçeneklerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yeni MINI Clubman hakkında daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.
Öne Çıkan Özellikler

ÇOK YÖNLÜLÜK SANATI.

MINI Clubman MINI Clubman
MINI Clubman - iç tasarım - kokpit MINI Clubman - iç tasarım - kokpit

HİKAYESİ İÇERİDE.

Zahmetsiz bir şıklığa sahip Yeni MINI Clubman stil, işlevsellik ve yenilikçiliğin mükemmel bir birlikteliğini sunar. Görkemli iç tasarımı oldukça ferahtır. Titiz bir işçilikle premium malzemeleri ve en yeni kokpit teknolojilerini bir araya getirir. Böylece olağanüstü bir konforla kendinizi son derece iyi hissedersiniz.
MINI Clubman - kırmızı ve siyah - yandan görünüm MINI Clubman - kırmızı ve siyah - yandan görünüm

MARKA OLMUŞ STİL.

Yeni MINI Clubman'in estetik fakat iddialı dış tasarımı otomobilin kimliğini net bir biçimde yansıtır. Gerek sade ve net hatları, gerekse kendinden emin çizgileri, dışavurumcu bir tasarım ve mütevazı bir yetkinlik havası ortaya koyar. İnce silüeti, atletik duruşuyla ve geniş bombelerle uyumlu şekilde tamamlanır. Akıcı omuz çizgileri, bakışları sınırsız fırsatlara açılan iki kapılı bagaja yönlendirir.
MINI Clubman - dış tasarım - ön görünüm MINI Clubman - dış tasarım - ön görünüm

ÇOK BOYUTLU GENEL GÖRÜNÜM.

Yeni MINI Clubman’in her çizgisi ve kıvrımı heyecan vermeye ve büyülemeye yönelik tasarlanmıştır. Sağlam duruşu Yeni MINI Clubman’e kendine özgü hakim görünümü kazandıran yeni, dikkat çekici ön ızgaraya da yansımıştır. Izgara muhafazası da yeniden tasarlanmıştır. İster krom rengi, ister yeni opsiyonel Piano Black rengi seçin, akıllı ve zarifçe tasarlanmış çerçevesi, karizmatik duruşunu çok daha zenginleştirir. Yine şık Piano Black renkte çerçeveli yeni LED farlar ve üstün LED sis farları bu görünümün daha da vurgulanmasını sağlar.
MINI Clubman - bağlantı - kokpit MINI Clubman - bağlantı - kokpit

AKILLI BAĞLANTI.

Yeni MINI Clubman’in iç tasarımının kalbi ve merkezi üstün, yüksek çözünürlüklü 6,5 inç veya (opsiyonel) 8,8 inç dokunmatik ekranlı merkez konsoldur. Sezgisel merkez konsol, sizinle yol arasında güçlü bir bağ oluşturur.
Kokpit Görünümü

İÇERİ ADIM ATIN.

360° GÖRÜNÜM 360° GÖRÜNÜM
Genel Bakış

DETAYLI ÖZELLİKLER.

PERFORMANS VE TASARIM
DESTEK
HABER/EĞLENCE
DONANIM PAKETLERİ
MINI YOURS
AKSESUARLAR
Önemli Rakamlar

BİLGİLER.

5 KOLTUK
360 - 1,250 L BAGAJ KAPASİTESİ(HACMİ)

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.800 mm. Tüm rakamlar mm cinsindendir.

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.800 mm. Tüm rakamlar mm cinsindendir.

Test Sürüşü
Yeni MINI Clubman Yeni MINI Clubman

BU DENEYİMİ YAŞAYIN.

MINI Yetkili Satıcıları
Yeni MINI Clubman Yeni MINI Clubman

YETKİLİ SATICINIZI BULUN.

MINI 3-KAPI
MINI 3-KAPI
MINI 5-KAPI
MINI 5-KAPI
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN