Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI Clubman 1 | MINI Türkiye MINI Clubman 1 | MINI Türkiye

BENZERSİZ. ŞEHİRLİ. SADE VE ŞIK.

MINI CLUBMAN

Stil ve işlevselliğin zirvesi olan seçkin MINI Clubman, en üst düzeyde konfor ve günlük kullanışlılık sunmak üzere tasarlanmış sade bir klasik kompakt otomobildir. Arka kısımdaki farklı bölünebilen kapıları, yumuşak kaplama yüzeyleri ve premium teknolojileri ile bu model, MINI ailesinin safkan bir üyesidir. MINI Clubman iyileştirilen görünümüyle tamamen yeni bir otomobilde, yeni bir ufuk açar. Boyutları küçük bir otomobil olmasına rağmen geniş iç hacmi ile kalabalık ve keyifli yolculuklara çıkmanıza imkan tanıyan MINI Cooper Clubman, MINI Cooper One D Clubman ve John Cooper Works şehir içinde park sorununuzu minimuma indirir.

HAYALİNİ BÜYÜK YAŞA.

Günlük kullanıma en uygun MINI modeli. Head-Up Display, Park Asistanı ve dokunmatik ekran gibi MINI Clubman’de bulunan yenilikçi özellikler, ferahlık ve işlevsellik hakkında daha fazla bilgi alın.

Öne Çıkan Özellikler

MODERN KLASİK.

MINI CLUBMAN MINI CLUBMAN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ GÖSTER
MINI CLUBMAN – İÇ TASARIM MINI CLUBMAN – İÇ TASARIM

STİL SAHİBİ, BİLGİLİ VE ÇOK ŞIK.

İyi bir ilk izlenim için yalnızca tek bir şansınız vardır. MINI Clubman'e daha ilk bakışta kendinizi yakın hissedersiniz. Sıcak bir atmosfer yaratan ortam aydınlatması ile zenginleştirilmiş en ileri kokpit teknolojileri ve şık konturların güçlü bileşimi son derece cazip, zarif bir iç tasarım oluşturur. Burada 1.250 litrelik ferah bir iç hacim mevcuttur; lüks Chester Deri koltuklar gibi premium malzemeler ise şık, davetkar bir konfor anlayışı sunar. Dikkat çekici iç tasarımı ve geniş iç hacmi buluşturan MINI Cooper Clubman, MINI Cooper One D Clubman ve John Cooper Works ile hiç bitmesin istemeyeceğiniz yolculuklar sizi bekliyor.

MINI CLUBMAN – DIŞ TASARIM MINI CLUBMAN – DIŞ TASARIM

ESTETİK GÜZELLİKTEN ÇOK DAHA FAZLASI.

MINI Clubman'in arka tasarımına tek bir bakış; hayranlık duymak ve takdir etmek için yeterlidir. İlk olarak estetik görünümü, geniş omuzları ve krom kaplı kollara sahip karakteristik çift kapısı göze çarpar. Ardından, MINI'nin simge haline gelmiş tasarım mirasından ilham alınan bir işçilikle üretilen, kapılara entegre edilmiş son derece estetik, yatay arka far grubu tüm ilgiyi üzerinde toplar. Şehirde dikkat çekici bir ikon haline gelen MINI Cooper Clubman, MINI Cooper One D Clubman ve John Cooper Works otomobillerin geniş iç hacmi ise sevdiklerinizle kalabalık yolculuklar yapmanıza imkan tanır.

MINI Connected – overview MINI Connected – overview

BAŞTAN AŞAĞI KESİNTİSİZ İNOVASYON.

MINI Connected, bir dizi akıllı hizmet ve uygulama ile bilgi ve eğlence dünyasını MINI’nize getirir. Böylece otomobilinizle etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca ister otomobilde ister dışarıda, kontrolün sizde olmasını sağlayan seçenekleri dilediğiniz gibi paylaşma ve ayarlama olanağının keyfini çıkarın. MINI Connected ile hızlı ve güvenilir bağlantı deneyiminizi geliştirebilir ve hem sizin hem yolcularınızın dış dünyayla bağlantıda kalmasını sağlayabilirsiniz.

MINI CONNECTED MINI CONNECTED

KOLAYLIK SUNAR.

MINI, daha önce görülmemiş bir kolaylık ve rahat kullanım sağlamak üzere teknolojiler geliştirir. Opsiyonel olarak sunulan şık, yüksek çözünürlüklü 8,8 inç Dokunmatik Ekran ile simge haline gelmiş bir MINI arayüzü içine yerleştirilen MINI Merkezi Gösterge Paneli de bunun bir örneğidir. Bu özellik, her yolculuğu bir etkinliğe dönüştürmeye hazır olan gelişmiş MINI Connected teknolojileri ve online hizmetlerine açılan bir kapıdır. Ayrıca, otomobil içinde kablosuz şarja sahip bir telefon da bulunur ve MINI Find Mate özelliği sayesinde istediğiniz her eşyanın izini sürebilirsiniz.**

Kokpit görünümü

İÇERİ GÖZ ATIN.

360° GÖRÜNÜM 360° GÖRÜNÜM
Genel Bakış

DETAYLI ÖZELLİKLER.

PERFORMANS & TASARIM
SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ
HABER EĞLENCE
DONANIM PAKETLERİ
MINI YOURS
AKSESUARLAR
Önemli rakamlar

BİLGİLER.

5 KOLTUK
360 -- 1250 L BAGAJ ALANI

Cooper iz genişliği: 1.800 mm ön ve arka. Tüm rakamlar mm cinsindendir.

Cooper iz genişliği: 1.800 mm ön ve arka. Tüm rakamlar mm cinsindendir.

Online Satış
MINI Clubman MINI Clubman MINI Clubman

MINI’NİZİ ONLINE SATIN ALIN.

Test Sürüşü
TEST SÜRÜŞÜ RANDEVUSU TEST SÜRÜŞÜ RANDEVUSU

TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN.

Yetkili Satıcılar

Yetkili Satıcılar.

DEALER PIN DEALER PIN
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN
gr/km lt/100km disclaimer