Loader

Your browser is not up to date and may not be compatible with our website.

Please switch to a different browser e.g. Google Chrome or Mozilla Firefox.

Please follow the link to install Chrome:Chrome.

Please follow the link to instal Firefox:Firefox

Close

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI Cabrio ön/çapraz profil

SEÇENEKLERİNİZİ AÇIK TUTUN.

Hava güzel olduğunda, bundan en iyi şekilde faydalanmak gerekir. Hızlı ve sessiz şekilde çalışan yeni elektrikli motor kapağı mekanizması sayesinde, sürüş sırasında bile 20 saniyede manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, otomobilde birçok seçenek sunan tente de mevcuttur ve artık MINI Yours İngiliz Bayrağı tasarımını da tercih edebilirsiniz. Üçü bir arada cabrio tavanı açabilir, kapatabilir, sunroof olarak kullanabilir ve rüzgarı hissetmek için yaklaşık 40 cm açıklık bırakabilirsiniz.

MINI Cabrio ön/çapraz profil

ÜSTÜ AÇIK GO-KART HİSSİ.

Yeni MINI Cabrio daha fazla heyecan için geri döndü. Daha ince tasarımı, go-kart hissi ve akıllı teknolojisi ile üstü açık maceraları bir üst seviyeye taşımaya hazır.

MINI Cabrio ön profil
MINI Cabrio yan profil

ÖNCE GÜVENLİK.

Maceracılar her zaman her şeye hazırlıklıdır. Bu sebeple yeni MINI Cabrio'da güvenlik önde gelir. Yeni bir görünmez devrilme kaza sistemi, sizi ve yanınızdaki yolcuları korumak için tasarlanmış bir dizi özelliğe eklenen en son çözümdür. Böylece anın tadını keyifle çıkartabilirsiniz.

MINI Cabrio logo yansıtma

LOGO YANSITMA.

Her kahramanda bu özellik mevcuttur. MINI logo yansıtma seçeneği, otomobile girdiğiniz anda sürücü tarafındaki aynadan bir ışık huzmesi yansıtarak sizi karşılar. Bunu, sizin için bir ralli çağrısı olarak düşünebilirsiniz.

MINI Cabrio MINI Connected XL Journey Mate

AÇIK TAVAN GÖSTERGESİ.

İyi geçen zamanı nasıl ölçersiniz? MINI Cabrio'nuzun isteğe bağlı Always Open Timer özelliği ile bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik, otomobili tavan açık olarak ne kadar süreyle sürdüğünüzü gösterdiğinden bir anlamda kendinizi iyi hissetme sayacınızdır.

MINI Cabrio devrilme koruması

GÖRÜNMEZ DEVRİLME SİSTEMİ.

Şık Mat Siyah kapaklarla gizlenen yeni görünmez devrilme koruma sistemi, yolcuları korumak üzere acil durumda saniyeden çok daha kısa bir süre içerisinde açılır. Gizli bir can simididir.

MINI Cabrio Sürüş Asistanı paketi, Şehir İçi Çarpışma Hafifletme sistemi

SÜRÜŞ ASİSTANI.

MINI'nin opsiyonel Sürüş Asistanı paketiyle birlikte ne sunulduğunu her zaman bilirsiniz. Önden Çarpışma Uyarı Sistemi, MINI otomobiliniz ve öndeki trafik arasındaki hız farkı çok fazla olduğunda ya da öndeki bir araç fazla yaklaştığında uyarı vererek kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ani bir gereklilik olması durumunda daha hızlı tepki ve daha kısa durma mesafesi için frenleri hazırlar. Şehir İçi Çarpışma Hafifletme sistemi, şehir içi trafik hızındaki ani değişiklikleri önceden belirler ve otomobili bu doğrultuda yavaşlatır. Dikkatiniz bir an dağılsa bile, yeni MINI dikkatini her zaman korur.

MINI Cabrio silueti

AKTİF YAYA GÜVENLİĞİ.

Aktif Yaya Koruma sistemi yolda birisine çarpmanız durumunda yayaların yaralanma riskini azaltır. Darbe durumunda motor kapağı yukarı kalkarak, yayanın yaralanma ihtimalini azaltır.

MINI Cabrio bagaj açık arka profil

MINI CONNECTED.

Son teknoloji MINI ruhuyla buluşuyor. Artık sürüş maceralarında size eşlik edecek eğlenceli bir arkadaşınız var. Opsiyonel MINI Connected paketi sizi güncel haberler, online müzik, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamaları ve çok daha fazlasıyla buluşturur.

MINI Cabrio Driving Excitement ekranı

HER YOLCULUĞU AYRI BİR KEYİFE DÖNÜŞTÜRÜN.

MINI'nin ünlü go-kart hissi için mükemmel bir arkadaş olan Driving Excitement, adrenalin dolu anlar yaşatacak çok sayıda araç sunar. Sürüş koşullarınızın analizini alın ve bir sonraki maceraya atılırken yarattığınız gücü görün.

MINI Cabrio mini connected ekranı, online arama

YOLCULUĞUNUZU BAŞLATIN.

Otomobilinizle bir yere gidiyorsunuz. Yolculuğun tam ortasında acıktığınızı hissettiniz. Ya da birine hediye almayı unuttunuz veya bir arkadaşınızla bir anda sinemaya gitmeye karar verdiniz. Sorun değil. Online Arama ile MINI'nin konforundan ayrılmadan aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

MINI Cabrio mini connected ekranı

MÜZİK. SINIRSIZ MÜZİK.

Müzik MINI'de hiç durmaz. Akıllı telefonunuzdaki çalma listesine bağlanın, Spotify, Deezer veya Amazon Music gibi önde gelen MINI Connected uygulamalarıyla yeni müzikleri keşfedin ve TuneIn Radio ile binlerce global radyo istasyonunu dinleyin.

MINI Cabrio, MINI Merkezi gösterge paneli

MINI CONNECTED HAZIR UYGULAMALAR.

Evet, doğru duydunuz; artık GoPro'nuzu MINI'nizin kokpitinden kontrol edebilirsiniz. MINI'nizin içine veya dışına takın ve MINI Merkezi Gösterge Panelinden uzaktan kaydedin. Tüm Wi-Fi özellikli GoPro Hero HD modelleri desteklenmektedir. Ayrıca video, fotoğraf, seri fotoğraf ve hızlandırılmış çekim modları da desteklenir. Hatta herhangi bir sürüş senaryosunu filme almak üzere ön ayar listesine de erişebilirsiniz.

TASARIM DETAYLARI.

Yeni MINI Cabrio'ya daha yakından bakın. Dokunmak serbest!

MINI Cabrio yan profil

AERODİNAMİK ÇEVİKLİK.

Yeni MINI Cabrio kesinlikle son derece akıcı ve sorunsuz sürüş sunar. Hafifçe uzun ancak çevik oranları, net bir biçimde belirlenmiş tavan çizgisi ile vurgulanan çok daha aerodinamik bir siluet oluşturur. Her yönüyle şık bir otomobildir.

TAVANI AÇIN. GÜLÜMSEME YÜZÜNÜZE YAYILSIN.

Otomobilinizi kullanırken yolun size sunduğu tüm olanakları gözlerinizin önüne sermek istiyoruz. MINI Always Open Paketi arzu ettiğiniz konforu ve rahatlığı size sunarak bunu gerçekleştirir. Hava açık ancak dışarısı hala serinse Isıtmalı Ön Koltuklar olağanüstü, rahat bir deneyim yaşamanızı sağlayacak. Çıkarılıp katlanarak saklanabilen rüzgar koruyucu sizi cereyana karşı koruyarak otomobil sürmeyi daha keyifli hale getirir. MINI Always Open Timer güneş ışığının cildinize ne kadar süreyle yansıdığını ölçer ve üstü açık otomobil kullandığınız toplam süreyi kaydeder. Konfor Erişim sistemi anahtarınızı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan kapıyı ve bagaj kapağını açmanızı sağlar, ayrıca uzaktan kumandaya basarak otomobilin tavanını dışarıdan da açıp kapatmanızı mümkün kılar. Always Open Paketi ile konforu ve rahatı yeni bir seviyeye çıkarın.

MINI Cabrio Union Jack tavan, ön/çapraz görünüm

BENZERSİZ TASARIM.

Bu tavan, diğer modellerin hiçbirine benzemez. Sektördeki ilk tente tasarımı olan MINI Yours Union Jack ile tanışın. Dokuma kumaş üzerine siyah/gri baskılı simge olmuş İngiliz bayrağı, yeni MINI Cabrio'da opsiyoneldir. Bu bayrak, uçuşurken de hareketsiz haldeyken de tüm bakışları üzerinde toplayacak.

MINI Cabrio ön/çapraz profil

AÇIK GÖKYÜZÜ.

Diğer cabrio otomobillerin hiçbiri böyle bir manzarayla yarışamaz. Yeni MINI Cabrio'nun dik eğimli ön camı önünüzde yükselmez, ferah bir ortam ve açık gökyüzü altında otomobil sürme hissi yaratır.

MINI Cabrio MINI Yours iç tasarım

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR İÇ TASARIM.

Kusursuz bir stil için tasarlandı. İç tasarımınızı hayal ettiğinizden çok farklı şekillerde kişiselleştirebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz MINI Yours Dark Cottonwood veya MINI Yours Fibre Alloy gibi iç tasarım yüzeyleri mevcuttur; ayrıca istediğiniz Colour Line ve Chrome Line iç tasarım çeşitlerinden birini seçerek ön konsol ve yapısal öğeleri düzenleyebilirsiniz.

MINI Cabrio mevcut renkler

GÖVDE RENKLERİ.

MINI'ye özgü bir dizi renk çeşidi arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Standart Moonwalk Grey renginin yanı sıra, Pepper White, Volcanic Orange, Blazing Red, Midnight Black, British Racing Green, Deep Blue, Thunder Grey, Melting Silver, White Silver, Electric Blue, Caribbean Aqua ve Chili Red olmak üzere on iki adet opsiyonel renk sunuyoruz; ayrıca son derece koyu ve pigmentli özel bir renk olan MINI Yours Lapisluxury Blue rengi de mevcuttur.

MINI Convertible rear profile

ETKİLEYİCİ ARKA GÖRÜNÜM.

Arkadan bakıldığında, yeni MINI Cabrio dinamik ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Stop lambaları, şık Chrome çerçeveleri ile birbirinden biraz daha uzaktadır; ayrıca Cooper S ve John Cooper Works modellerinde bir yerine iki egzoz çıkışı bulunur. Bu nedenle, size yetişmeye çalışanların en azından güzel bir manzarası olacağına emin olabilirsiniz.

MINI Convertible back seats

ÖNDE DE ARKADA DA ÜST DÜZEY KONFOR.

Yeni MINI Cabrio'da, arka koltuklar da son derece konforludur. Yeniden tasarlanan arka koltuk, lounge havası yaratır ve son derece kullanışlıdır. Ön kısımda ise vücudu sarmalayan spor koltuklar standart olarak sunulur. Black Pearl Kumaş/Suni Deri, MINI Yours Deri Lounge Carbon Black veya yeni Deri Chester Malt Brown gibi bir dizi döşeme seçeneği arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

MINI Cabrio 18 inç Cup Spoke İki Renkli jantlar

SPOR JANTLAR.

Sportif bir MINI mi tercih ediyorsunuz? Öyleyse yeni, isteğe bağlı 17 inç Propeller Spoke İki Renkli hafif alaşım jantları seçebilirsiniz.

MINI CABRIO

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

MINI Cabrio ailesi
Otomatik
MINI CABRIO
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER CABRIO
136 (134)
5.3