Loader

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.

SEÇENEKLERİNİZİ AÇIK TUTUN.

Hava güzel olduğunda, bundan en iyi şekilde faydalanmak gerekir. Hızlı ve sessiz şekilde çalışan yeni elektrikli motor kapağı mekanizması sayesinde, sürüş sırasında bile 20 saniyede manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, otomobilde birçok seçenek sunan tente de mevcuttur ve artık MINI Yours İngiliz Bayrağı tasarımını da tercih edebilirsiniz. Üçü bir arada cabrio tavanı açabilir, kapatabilir, sunroof olarak kullanabilir ve rüzgarı hissetmek için yaklaşık 40 cm açıklık bırakabilirsiniz.

ÜSTÜ AÇIK GO-KART HİSSİ.

Yeni MINI Cabrio daha fazla heyecan için geri döndü. Daha ince tasarımı, go-kart hissi ve akıllı teknolojisi ile üstü açık maceraları bir üst seviyeye taşımaya hazır.

ÖNCE GÜVENLİK.

Maceracılar her zaman her şeye hazırlıklıdır. Bu sebeple yeni MINI Cabrio'da güvenlik önde gelir. Yeni bir görünmez devrilme kaza sistemi, sizi ve yanınızdaki yolcuları korumak için tasarlanmış bir dizi özelliğe eklenen en son çözümdür. Böylece anın tadını keyifle çıkartabilirsiniz.

LOGO YANSITMA.

Her kahramanda bu özellik mevcuttur. MINI logo yansıtma seçeneği, otomobile girdiğiniz anda sürücü tarafındaki aynadan bir ışık huzmesi yansıtarak sizi karşılar. Bunu, sizin için bir ralli çağrısı olarak düşünebilirsiniz.

AÇIK TAVAN GÖSTERGESİ.

İyi geçen zamanı nasıl ölçersiniz? MINI Cabrio'nuzun isteğe bağlı Always Open Timer özelliği ile bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik, otomobili tavan açık olarak ne kadar süreyle sürdüğünüzü gösterdiğinden bir anlamda kendinizi iyi hissetme sayacınızdır.

GÖRÜNMEZ DEVRİLME SİSTEMİ.

Şık Mat Siyah kapaklarla gizlenen yeni görünmez devrilme koruma sistemi, yolcuları korumak üzere acil durumda saniyeden çok daha kısa bir süre içerisinde açılır. Gizli bir can simididir.

SÜRÜŞ ASİSTANI.

MINI'nin opsiyonel Sürüş Asistanı paketiyle birlikte ne sunulduğunu her zaman bilirsiniz. Önden Çarpışma Uyarı Sistemi, MINI otomobiliniz ve öndeki trafik arasındaki hız farkı çok fazla olduğunda ya da öndeki bir araç fazla yaklaştığında uyarı vererek kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ani bir gereklilik olması durumunda daha hızlı tepki ve daha kısa durma mesafesi için frenleri hazırlar. Şehir İçi Çarpışma Hafifletme sistemi, şehir içi trafik hızındaki ani değişiklikleri önceden belirler ve otomobili bu doğrultuda yavaşlatır. Dikkatiniz bir an dağılsa bile, yeni MINI dikkatini her zaman korur.

AKTİF YAYA GÜVENLİĞİ.

Aktif Yaya Koruma sistemi yolda birisine çarpmanız durumunda yayaların yaralanma riskini azaltır. Darbe durumunda motor kapağı yukarı kalkarak, yayanın yaralanma ihtimalini azaltır.

MINI CONNECTED.

Son teknoloji MINI ruhuyla buluşuyor. Artık sürüş maceralarında size eşlik edecek eğlenceli bir arkadaşınız var. Opsiyonel MINI Connected paketi sizi güncel haberler, online müzik, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamaları ve çok daha fazlasıyla buluşturur.

HER YOLCULUĞU AYRI BİR KEYİFE DÖNÜŞTÜRÜN.

MINI'nin ünlü go-kart hissi için mükemmel bir arkadaş olan Driving Excitement, adrenalin dolu anlar yaşatacak çok sayıda araç sunar. Sürüş koşullarınızın analizini alın ve bir sonraki maceraya atılırken yarattığınız gücü görün.

YOLCULUĞUNUZU BAŞLATIN.

Otomobilinizle bir yere gidiyorsunuz. Yolculuğun tam ortasında acıktığınızı hissettiniz. Ya da birine hediye almayı unuttunuz veya bir arka