Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI Cabrio sokakta.

SAF, AÇIK FİKİRLİ VE HEYECAN VERİCİ.

Sportif MINI Cabrio ile yaşam bir varış noktası değil, keyifli bir yolculuk demektir. Birçok benzersiz özellikle dolu olan otomobil, daha fazla güç, daha iyi yol tutuşu, daha çok özgürlük ve olağanüstü kişiselleştirme seçenekleri sunar. Bu, duygularınızı harekete geçiren, kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayan ve güneş ışığı altında olağanüstü stiliyle göz kamaştıran bir otomobildir. Harika bir günde ve en sevdiğiniz yolda, efsanevi MINI go-kart hissini deneyimlerken tüm sıkıntılarınızı geride bırakın.

SAF, AÇIK FİKİRLİ VE HEYECAN VERİCİ.

Sportif MINI Cabrio ile yaşam bir varış noktası değil, keyifli bir yolculuk demektir. Birçok benzersiz özellikle dolu olan otomobil, daha fazla güç, daha iyi yol tutuşu, daha çok özgürlük ve olağanüstü kişiselleştirme seçenekleri sunar. Bu, duygularınızı harekete geçiren, kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayan ve güneş ışığı altında olağanüstü stiliyle göz kamaştıran bir otomobildir. Harika bir günde ve en sevdiğiniz yolda, efsanevi MINI go-kart hissini deneyimlerken tüm sıkıntılarınızı geride bırakın.

Öne Çıkan Özellikler

MINI Cabrio yan görünüm.

BAŞTAN SONA ÜSTÜ AÇIK SÜRÜŞ KEYFİ.

Bu sportif cabrio, tente ile dik eğimli ön cam arasındaki geniş boşluk ve verimli motordan, motor kapağının sessiz ve akıllı Z tipi katlanır mekanizmasına kadar özgün ve unutulmaz bir üstü açık sürüş keyfi sunar. Güneşli havalarda bu mükemmel anları dostlarınızla mutlaka paylaşmalısınız. Sınırsız tavan boşluğu sayesinde yolculuklarınız çok daha keyifli geçecek.

GÖZLE GÖRÜLENDEN FAZLASI.

Entegre Açılır Tavan Fonksiyonu, tavan zeminini yükselterek bagaj bölümünün hacmini artırır ve kargonuzu zahmetsizce yükleyebilmenizi sağlar. Tente kapatıldığında ise bagaj bölümü 215 litrelik son derece geniş bir kargo kapasitesi sunar.

Kontrol ve Destek

Size destek oluyoruz.

Hedefimiz, size dolu dolu bir üstü açık sürüş keyfi sunmanın yanı sıra, güvenliğinizi de sağlamaktır. Dolayısıyla MINI, mümkün olan en üst düzeyde güvenlik ve keyifli bir yolculuk için sizi her zaman desteklemek üzere bir dizi profesyonel kontrol ve destek önlemi sunar.

MINI ve Entegre takla koruma sistemi.

Entegre takla koruma sistemi.

Güvenliğiniz önceliklidir. Bu doğrultuda MINI Cabrio, bir takla kazasında size ve yolcularınıza daha fazla baş koruması sağlamak üzere saniyeden kısa sürede açılan, görünmez bir takla koruma barları ile donatılmıştır. Koltukların arkasına gömülü olan çubuk, şık mat siyah kapakların arkasına gizlenmiştir. Sağlam gövde yapısı ve güçlü çerçeveler ile birlikte bu koruma sistemi, otomobilin ters dönmesi durumunda, güvenli bir yolcu bölümü yaratır.

cover

Yağmur Uyarısı.

MINI Yağmur Uyarısı ile olumsuz hava koşullarına karşı hazırlıklı olun. Dünyanın neresinde olduğunuzdan bağımsız olarak bu kullanışlı uygulama, yağmur, kar, dolu veya hafif yağmur gibi yağış durumları bekleniyorsa, akıllı telefonunuza veya MINI Merkezi Gösterge Paneline uyarılar gönderir ve tentenizi kapatabilmeniz için sizi önceden bilgilendirir. Sizi bekleyen koşulları bilebilmeniz ve karşı karşıya olduğunuz hava koşulları için en iyi önlemi alabilmeniz konusunda yardımcı olur. Yağmur Uyarısı, MINI Connected XL uygulamasının bir parçasıdır.

MINI ve Kolay Yükleme fonksiyonu.

Kolay Yükleme fonksiyonu.

MINI'nin akıllı alan kullanımı ve MINI Cabrio'nun Entegre Açılır Tavan Fonksiyonu sayesinde, büyük ihtimalle düşündüğünüzden çok daha fazla bagaj alanına sahipsiniz. Öncelikle, valizlerinizi yüklemeyi son derece kolay bir hale getirir. Ayrıca, tavan zeminini yükselterek bagaj alanınızın tam yükseklik ve genişliğinden yararlanabilirsiniz. Tente kapalı olduğunda, bagaj bölümü, sörf tahtaları gibi büyük ebatlı eşyaların da yerleştirilebileceği 215 litrelik son derece geniş bir bagaj kapasitesi sunar.

MINI Head-Up Display.

MINI Head-Up Display.

MINI Head-up Display, güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi için başınızı dik tutarak yolculuk etmenizi sağlar. MINI'nizin ön konsoluna şeffaf bir ekran takılıdır. Bu ekran, sürüş hızı, navigasyon, telefon ve eğlence verileri gibi temel bilgileri, doğrudan görüş alanınıza yansıtır. Ayrıca, gözlerinizi yoldan ayırmamanızı sağlar.

Haber Eğlence

Hem bilgi hem eğlence.

Yönlendirmeye ihtiyaç duyabilir ya da bir süreliğine müziğin sesini açmak isteyebilirsiniz. MINI'niz, akıllı ses kontrolü ile navigasyon, iletişim ve müzik çalar işlevlerine yönelik birçok seçenek sunar. Bağlantı, eller serbest kumanda ve olağanüstü ses bir araya geliyor.

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

Şık ve yüksek çözünürlüklü renkli bir ekran ile simge haline gelmiş bir MINI dairesel arayüz içine yerleştirilen MINI Merkezi Gösterge Paneli, gelişmiş MINI Connected teknolojisi ve online hizmetlerine açılan bir kapıdır. Eğlence, haber ve navigasyon bilgilerinizin tamamı, ön konsolun zarif konturları arasına yerleştirilmiş opsiyonel ekran aracılığıyla kontrol edilir. Bu tek duraklı bilgi kaynağınız, sizin için her yolculuğu gerçek bir etkinliğe dönüştürmeye hazırdır.

MINI ve Açık Tavan Göstergesi.

Açık Tavan Göstergesi.

Güneş altında tam olarak ne kadar keyifli vakit geçirdiğinizi bilmek ister misiniz? MINI Açık Tavan Göstergesi, tam da bu esnada devreye girer. Tente açıldığı anda gösterge çalışmaya başlar. Varış noktanıza doğru ilerlerken, bu gösterge güneş altında ne kadar süre boyunca yolculuk ettiğinizi saat ve dakika cinsinden ölçer.

Radio MINI Visual Boost.

Radio MINI Visual Boost.

Çok yönlü Radio MINI Visual Boost ile MINI'nizi mobil sinemanız haline getirin. 6,5 inçlik sezgisel yüksek çözünürlüklü ekran, otomobil içi haber/eğlence sistemini bir üst seviyeye taşır. Dört adet orta aralıklı hoparlör ve iki adet derin bas hoparlör (subwoofer), kapsamlı bir ses deneyimi sunar. Ayrıca, eller serbest telefon ve diğer uygun işlevler için Bluetooth aracılığıyla uyumlu cihazlar da MINI'nize bağlanabilir. Yeni bir sürüş eğlencesi dünyasının kapılarını açın.

Tasarım ve Performans

Hiç Olmadığı Kadar Keyifli Üstü Açık Sürüş.

İyi hatıraları anımsatan MINI Cabrio, duyularınızı uyandırmak ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlamak için güç ve klasik özelliklerin mükemmel bir bileşimini sunar. Dünyanın en havalı şehirlerini ziyaret etmek için daha iyi bir otomobil düşünebiliyor musunuz?

MINI YOURS Tente.

MINI YOURS Tente.

MINI'nizi benzersiz kılan, simge haline gelmiş bir siluet olmasının yanı sıra, MINI'nizin kişisel stilinizi yansıtmasını sağlayan ve olağanüstü kişiselleştirme seçenekleri sunan bir MINI Yours yelpazesidir. Bu gelenek ve detaylara gösterdiğimiz özen, MINI Cabrio tente gibi birçok özelliğin ilham kaynağı ve itici gücüdür. Abartısız siyah renk standart olsa da, İngiltere'yi, dokuma İngiliz bayrağı desenli MINI Yours Union Jack versiyonu ile de gezebilirsiniz.

MINI logo projeksiyon.

MINI logo projeksiyon.

Opsiyonel MINI Logo Projeksiyon özelliği, sürücü tarafındaki yan aynadan bir ışık huzmesi yayar. Baktığınız yere bağlı olarak, bu ışık otomobilinize binerken sizi karşılar veya zemindeki ışık huzmesi ile sizi yönlendirir. Harekete geçmek için bir eylem çağrısı olarak düşünebilirsiniz.

Ambiyans Aydınlatması.

Ambiyans Aydınlatması ile MINI'nizin şık iç tasarımı için mükemmel atmosferi yaratın ve ruh halinizi yansıtın. Kabinin rengi ve Merkezi Gösterge Panelini çevreleyen LED halka kişiselleştirilebilir özelliktedir. İsterseniz halka, hızlanma veya gelen arama gibi etkinliklere tepki vererek renk değiştirebilir. Ancak sabit, yumuşak bir kokpit atmosferi tercih ederseniz, tek bir renk ayarlayabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

Kişiselleştirme ve Paketler

Otomobilinizin Nasıl Görünmesini Tercih Edersiniz?

Bir dizi lamba, renk ve jantlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca kapı eşikleri, ön panel yüzeyleri, bagaj kapağı şeritleri, ayna kapakları veya yan hava delikleri gibi birçok iç tasarım ve dış tasarım seçenekleri de mevcuttur. Sizin için en uygun otomobili ortaya çıkarmak için sınırsız seçeneğe sahipsiniz.

MINI Cabrio ve alaşım jantlar.

JANTLAR.

Benzersiz sürüş heyecanının yanı sıra MINI'nizi kişiselleştirebilmeniz ve kendi kişisel stilinizi otomobilinize yansıtabilmeniz için son derece geniş kapsamlı özellikler de sunuluyor. Üstelik bu özelliklerin tümü size özel MINI modelinizin performansına göre geliştirilmiştir. MINI'de tüm zevklere hitap eden jant renkleri ve kol stilleri mevcuttur. MINI'nizde nasıl görüneceğini öğrenmek için birkaçını hemen denemeye ne dersiniz? Şimdi Tasarlayıcımıza gidin.

MINI Cabrio ve renk yelpazesi.

Renk Yaratıcılığı.

Tamamen tercihinize bağlı olarak, MINI'nizin dış tasarımını kişisel hale getirebilmeniz için sunduğumuz, merak uyandırıcı, ayrıcalıklı ve etkileyici renklerden oluşan son renk koleksiyonumuzdan seçiminizi yaparak otomobilinize kendinize özgü bir stil kazandırabilirsiniz. Artık arasından seçim yapabileceğiniz on beş renk ile MINI otomobilinizi dilediğiniz gibi sofistike veya sportif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, kaput şeritleri, spor şeritler ve yan havalandırma kaplamaları gibi havalı aksesuarlarla otomobilinizin stilini tamamlayabilirsiniz. Renginizi bulun.

MINI ve kaliteli döşemeler.

Kaliteli Döşemeler.

MINI'de malzemeler kesinlikle son derece önemlidir. Kişiselleştirme ve detaylara özen gösterme geleneğimiz, sunduğumuz her seçeneğin itici gücünü oluşturur. Yüksek kaliteli koltuk döşemelerimiz ve kaplamalarımız ise MINI'nize kişiye özel bir stil kazandırmanın olağanüstü bir yoludur. Tıpkı kapitone kontrast dikişli, yeni, opsiyonel Chester Deri koltuklar gibi, tamamı el işçiliği hissini tamamlayan zengin süslemelerle işlenmiş kaliteli tanecikli derileri titizlikle seçiyoruz. Kendinizi şımartın.

MINI Yours ile daha fazla bireysellik.

BEN, MINI Yours, VE OTOMOBİLİM.

Siz bireyselliğinizin keyfini çıkarıp ilham perinizi takip ederken MINI de stilinizi otomobilinize yansıtsın. MINI Yours programı, yüksek kaliteli malzemeler, stil sahibi tasarımlar ve hassas işçilik sunar. Bu programda otomobilinizin dış tasarımı için sofistike renkler ve stil sahibi alaşım jant seçenekleri mevcuttur. İç tasarım seçenekleri arasında ise koltuklarınız ve direksiyonunuz için yüksek kaliteli ahşap ve titiz işçilikle birlikte en kaliteli deriler yer alır.

John Cooper Works

Yola çıkın.

Daha fazla güç, daha özel iyileştirmeler ve daha fazla keyif sunan MINI John Cooper Works modelleri, John Cooper’ın ralli efsanelerinden türetildi ve şu anda yarış pistlerinin şampiyonu oldukları zamanlardaki kadar etkileyici. MINI'nizin ayrıcalıklı ve heyecan verici olmasını tercih ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

BOYUTLAR.

MINI Cabrio Yan Boyutlar
MINI Cabrio Ön ve Arka Boyutlar

MINI CABRIO

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

Otomatik
MINI CABRIO
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER CABRIO
136 (134)
5,3