Loader

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.

SON DERECE GENİŞ.

350 litrelik bagaj, koltuklar yatırıldığında 1.170 litrelik dev bir hacme kavuşarak, bisikletiniz ve bebek arabanız için yeterli yerin yanı sıra fazladan boş alan da kazandırır. Koltuklar daha fazla yer kazanmak üzere 13 santimetre öne hareket ettirilebilir. Derinliği fazla olan eşyalar ya da değerli eşyaları saklamak üzere gizli bir bagaj tabanı da mevcuttur. Okuduğunuzun görülmesinden çekindiğiniz bir roman varsa burada muhafaza edebilirsiniz.

HER YERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Çamura saplanıp kalmayın. Sürüş keyfini doyasıya hissetmek istiyorsanız, şehir içi yollarda da olağanüstü bir tutuş sağlayacak 4-çeker sistemiyle her türlü araziye hükmedin. Daha yüksek bir sürüş pozisyonu için yükseltilmiş süspansiyon, kusursuz bir yol görünümü ve olağanüstü bir yerden yükseklik sunar. İster beton ormanı, ister taşlı topraklı yollar olsun Countryman her türlü arazinin soğukkanlılıkla üstesinden gelir.

SINIRLARI ZORLAYIN.

Alışılmıştan büyük olmasına rağmen tam anlamıyla bir MINI olan MINI Countryman gelenekleri reddediyor. İç tasarımında maceracılar için yeterli alan sunan otomobil, şehir içini ve dışını fethetmek üzere üretildi.

VIP OTURMA DÜZENİ.

Maksimum beş kişilik geniş oturma düzeniyle kendinizi bir uçağın birinci sınıf koltuğunda yolculuk ediyor gibi hissedeceksiniz. MINI Countryman boyu dört metreyi geçen tek MINI otomobil olduğundan ayaklarınızı uzatmak için yeterli alan sunar. Koltuklar ekstra diz mesafesi için maksimum 13 santimetre geriye doğru çekilebilir.

GÜVENLİK DETAYLARDA GİZLİDİR.

Bu MINI’de güvenliğiniz de birinci sınıftır. Akıllı seziciler, zorlu sürüş durumlarında bilgileri temin ederken, bir dizi tasarım özelliği çarpışma durumunda genel koruma sağlar.

GELİŞMİŞ FREN.

Gelişmiş fren teknolojisi kontrolün tümüyle sizde olmasını sağlar. En yeni nesil kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, kaygan yollarda hızla durabilmenizi sağlarken, Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetini sürüş koşullarına uygun şekilde tekerlekler arasında paylaştırır. Viraj Fren Kontrolü (CBC), hızlı viraj dönerken dengeyi artırır ve Fren Yardımı süreci hızlandırarak fren mesafesini azaltır.

PARLAK FARLAR.

Yolun gidiş yönüne uyarlanan isteğe bağlı bi-xenon farlar sayesinde, düzlüklerde ve virajlarda en uygun aydınlatma sunulur. İsteğe bağlı LED sis farları (gündüz farı özellikli) da ön tamponda yer alır; böylelikle en kötü havalarda bile önünüzdeki yolu net bir şekilde görebilirsiniz.

ALTI HIZLI HAVA YASTIĞI.

MINI Countryman’de standart olarak altı hava yastığı bulunur. Önden çarpışma durumunda sürücü ve yolcu hava yastıkları başı ve üst gövdeyi korur. Yan ve baş hava yastıkları yandan darbe durumunda baş, göğüs ve karın yaralanmalarını önlemeye yardımcı olur.

TASARIM DETAYLARI.

MINI Countryman’e daha yakından bakın.

GÜÇLÜ ÖN TASARIM.

Artırılmış yerden yüksekliği, daha geniş tekerlek izi ve açısı hafifçe geriye yatırılmış farlarıyla MINI Countryman’in güçlü yüzü alışılmışın dışında olabilir; ancak bu otomobil tam anlamıyla bir MINI’dir. Yeni ön ızgaralar ve isteğe bağlı MINI 4-çeker Dış tasarım stilini (4-çeker sistemi ile birlikte standart) inceleyin ve gerçek off-road görünümü ve hissini keşfedin.

KLASİK ÖN PANEL İLE PREMIUM HİS.

Ön panele hakim yuvarlak kadranlar ve merkezi hız göstergesi, nostaljik bir şıklık sunar ve klasik Mini’yi yansıtır. Daha premium bir görünüm için yeniden tasarlanan kadranlar antrasittir; düğmeler ise krom kaplamadır. Ayrıca, hız göstergesi eğlence ve navigasyon fonksiyonlarını da barındırabilir.

PARLAK FARLAR.

Geçmiş ve gelecek bir arada. MINI Countryman’in klasik stildeki hafifçe arkaya doğru yatırılmış farları, kendine güvenli bir hava yaratır. Adaptif far özellikli isteğe bağlı bi-xenon farlar, yolun yönüne göre uyarlanarak virajları rahatlıkla görebilmenize yardımcı olur. Aerodinamik camlar ve krom çerçevelerle parlayan farlar olağanüstü bir görünüme sahiptir. İsteğe bağlı LED sis farları (gündüz farı özellikli) da ön tamponda yer alır; böylelikle en kötü havalarda bile önünüzdeki yolu net bir şekilde görebilirsiniz.

GÖVDE RENKLERİ.

Standart Light White ya da opsiyonel Blazing Red, Jungle Green, Crystal Silver, Starlight Blue, Absolute Black, Midnight Grey ve Cosmic Blue gibi metalik renkler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ya da John Cooper Works paketleri ve modelleri ile birlikte Chilli Red’i de tercih edebilirsiniz.

SABİTLEYİN.

Son derece kullanışlı bir özellik olan Merkezi Ray, ön koltukların arasından, otomobilin ortasından geçer ve bardaklar ya da cep telefonları gibi eşyaları üzerine sabitleyebilmenize olanak tanır. Daha sonra bu eşyaları ileri veya geri kaydırabilirsiniz. Bu işlem, tıpkı bir kovboyun bar üzerinde içki bardağını kaydırması gibidir; ancak çok daha kolay bir biçimde gerçekleşir.

DÖŞEME VE DESEN TASARIMI.

Otomobilinizdeki koltuğunuz, evdeki televizyonunuzun karşısındaki koltuğunuza benzerdir; tamamen size aittir. Üst düzey bir his ve size özel bir konfor sağlayabilmek için yalnızca en iyi malzemeleri sunuyoruz; çok çeşitli kumaş, deri ve döşeme kombinasyonlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Desen Rengi seçeneği, kapı aynalarını ve MINI Merkezi Rayını renklendirir ve tercih ettiğiniz döşemeyi tamamlar.

MINI Countryman

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

Otomatik
MINI Countryman
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER S COUNTRYMAN ALL4
190 (188)
JOHN COOPER WORKS
218 (215)