Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN
Yeni MINI 3 Kapı 1 | MINI Türkiye Yeni MINI 3 Kapı 1 | MINI Türkiye

ŞEHRİ YENİDEN KEŞFET.

YENİ MINI 3 KAPI.

Her zamankinden daha hızlı ve eğlenceli olan ikonik Yeni MINI Cooper 3 Kapı, Yeni MINI Cooper D 3 Kapı ve MINI Cooper S 3 Kapı; yüksek hız, etkileyici düzeyde düşük bir ağırlık merkezi ve heyecan verici bir go-kart hissi sunar. Akıllı ve karizmatik özelliklere sahip Yeni MINI 3 Kapı, MINI markası için de vazgeçilmez bir modeldir. Kentli stiline, her zamankinden çok daha değerli standart özelliklere ve şehir yaşantısına uygun küçük otomobil tasarımına rağmen geniş iç hacme sahip bu otomobile hemen sahip olmak isteyeceksiniz ve yolculuklarınızdan çok daha fazla keyif alacaksınız.

ŞEHRİ YENİDEN KEŞFET.

Sola kır. Sağa kır. Yeni yerlere git. Klasik go-kart duygusuyla dolu Yeni MINI 3 -Kapı ile şehri yeni baştan keşfet.

Öne Çıkan Özellikler

İKONİK MODEL YENİDEN TASARLANDI.

Yeni MINI 3 Kapılı Modeli Yeni MINI 3 Kapılı Modeli
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ GÖSTER
Yeni MINI 3 Kapı Önden Görünüm Yeni MINI 3 Kapı Önden Görünüm

MARKALAŞMIŞ GO KART HİSSİ.

Elleriniz direksiyonda ve ayağınız gaz pedalındayken yaşadığınız heyecanla hiçbir şey boy ölçüşemez. Yeni MINI 3 Kapı, etkisini hızlı, güçlü ve yakıt açısından verimli 1,2l/1,5l/2,0l, 3 veya 4 silindirli MINI TwinPower Turbo motorlardan alır. Geniş tekerlek izi, kısa aks dışı mesafesi ve güçlü yol tutuşu, otomobilin zemini kavramasını sağlar. Yeni MINI 3 Kapı'nın ilk virajı dönüp zemini kavrayan go-kart yol tutuşunu hissettiğiniz anda ona bağlanacaksınız. Şehir yaşamında kolaylıkla park yeri bulmanıza yardımcı olacak bu küçük otomobil geniş iç hacmi sayesinde de sevdiklerinizle keyifli yolculuklara çıkmanızı sağlayacak. Gerçek deneyimi Yeni MINI Cooper 3 Kapı, Yeni MINI Cooper D 3 Kapı ve MINI Cooper S 3 Kapı ile keşfedin.

AYDINLATMADAN DAHA FAZLASI.

Yenilikçi MINI matrix LED farlar, çok daha iyi bir görüş ve güvenlik sağlamak için mümkün olan en iyi aydınlatma seviyesini sunar. Uzun huzme ayarı seçildiğinde aydınlatma son derece etkilidir. Yeni MINI 3 Kapı LED farları, dikiz aynasına entegre edilen ön kamera sistemi sayesinde karşıdan gelen otomobilleri tespit eder ve bir ya da birkaç farın dört bölgesini otomatik olarak açar (veya kapatır). Bu farlar, diğer otomobillerdeki yolcuların daha az rahatsız olmalarını sağlarken yolun optimum düzeyde aydınlatılmasını sağlar.

MINI CONNECTED  - Yeni MINI Cooper 3 Kapı MINI CONNECTED  - Yeni MINI Cooper 3 Kapı

İÇTEN DIŞA UZANAN YENİLİK.

MINI Connected, bir dizi akıllı hizmet ve uygulama ile bilgi ve eğlence dünyasını MINI’nize getirir. Otomobilinizle etkileşime geçmenin ve MINI’nizin içinde ya da dışındayken hakimiyetin sizde olmasını sağlayan seçenekleri dilediğiniz gibi paylaşma ve ayarlama olanağının keyfini çıkarın. Böylece hızlı ve güvenilir bağlantı deneyiminizi geliştirebilir ve hem sizin hem yolcularınızın dış dünyayla bağlantıda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kokpit görünümü

İÇERİ ADIM ATIN.

360° GÖRÜNÜM - Yeni MINI Cooper 3 Kapı 360° GÖRÜNÜM - Yeni MINI Cooper 3 Kapı
Genel Bakış

DETAYLI ÖZELLİKLER.

PERFORMANS VE TASARIM
SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ
HABER/EĞLENCE
GÜVENLİK
DONANIM PAKETLERİ
MINI YOURS
AKSESUARLAR
Önemli rakamlar

BİLGİLER.

4 KOLTUK
211 - 731 l BAGAJ HACMİ

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.485. Tüm rakamlar mm cinsindendir. MINI Cooper S’e ilişkin rakamlar parantez içinde sunulmuştur.

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.485. Tüm rakamlar mm cinsindendir. MINI Cooper S’e ilişkin rakamlar parantez içinde sunulmuştur.

Online Satış
MINI 3-DOOR HATCH. MINI 3-DOOR HATCH. MINI 3-DOOR HATCH.

MINI’NİZİ ONLINE SATIN ALIN.

Test Sürüşü
MINI 3-DOOR HATCH. MINI 3-DOOR HATCH.

HEMEN BİR TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN.

Yetkili Satıcılar

MINI YETKİLİ SATICILARI.

DEALER PIN DEALER PIN
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN
gr/km lt/100km disclaimer