Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN
Yeni MINI 5 Kapı 1 | MINI Türkiye Yeni MINI 5 Kapı 1 | MINI Türkiye

ŞEHRİ YENİDEN KEŞFET.

YENİ MINI 5 KAPI.

Orijinal stil ikonu, şimdi modern şehir koşullarına göre yeniden yorumlandı. Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir 5 Kapı modeli; şehirlerin, caddelerin ve park alanlarının görünümünü tamamen değiştiriyor. Ayrıca neredeyse sınırsız kişiselleştirme seçeneği de sunuluyor. Üstelik MINI'nin; ünlü, çevik go-kart kullanımından ödün vermeden hem iç tasarımında hem de dış tasarımında daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Yeni MINI Cooper 5 Kapı ve Yeni MINI Cooper D 5 Kapı modelinin sunduğu özellikler ile otomobilden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

BENZER. TANIDIK. AMA FARKLI.

5, 4, 3, 2, 1: Yeni MINI 5 Kapı'yı keşfetmeye başla.
Öne Çıkan Özellikler

GERÇEK BİR İKON. YENİ MINI 5 Kapı.

Yeni MINI 5 Kapı Yeni MINI 5 Kapı
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ GÖSTER
Yeni MINI 5 Kapı İÇ TASARIM Yeni MINI 5 Kapı İÇ TASARIM

RAHAT OTURUN.

Otomobilinize binin ve hem önde hem arkada, çok daha fazla diz boşluğu, tavan yüksekliği ve konfor sunarak beş kişilik rahat bir oturma alanı yaratan ferah kabini keşfedin. MINI 3 Kapı'dan 16 cm daha uzun olan Yeni MINI 5 Kapı, 941 litrelik kargo alanı ile çok daha geniş bir bagaj hacmi sağlayarak, bu uzunluğunu akıllıca kullanır. Bu otomobil, size, MINI’nin klasik go-kart yol tutuşundan ödün vermeden, kişisel stilinize uyum sağlayabilecek daha fazla seçenek sunmak üzere tasarlanmıştır.

AYDINLATMADAN DAHA FAZLASI.

Yenilikçi MINI matrix LED farlar, çok daha iyi bir görüş ve güvenlik sağlamak için mümkün olan en iyi aydınlatma seviyesini sunar. Uzun huzme ayarı seçildiğinde, aydınlatma son derece etkilidir. Dikiz aynasına entegre edilen ön kamera sistemi, karşıdan gelen otomobilleri tespit eder ve bir ya da birkaç farın dört bölgesini otomatik olarak açar (veya kapatır). Yeni MINI Cooper 5 Kapı ve Yeni MINI Cooper D 5 Kapı otomobil farları sahip olduğu bu özellikler ile diğer otomobillerdeki yolcuların daha az rahatsız olmalarını sağlarken yolun optimum düzeyde aydınlatılmasını sağlar.
(Videoda gösterilen model, MINI 3-Kapı'dır)
MINI CONNECTED MINI CONNECTED

İÇTEN DIŞA UZANAN YENİLİK.

MINI Connected, bir dizi akıllı hizmet ve uygulama ile bilgi ve eğlence dünyasını MINI’nize getirir. Otomobilinizle etkileşime geçmenin ve MINI’nizin içinde ya da dışındayken hakimiyetin sizde olmasını sağlayan seçenekleri dilediğiniz gibi paylaşma ve ayarlama olanağının keyfini çıkarın. Böylece hızlı ve güvenilir bağlantı deneyiminizi geliştirebilir ve hem sizin hem yolcularınızın dış dünyayla bağlantıda kalmasını sağlayabilirsiniz.
Kokpit görünümü

İÇERİ ADIM ATIN.

360° GÖRÜNÜM 360° GÖRÜNÜM
Genel Bakış

DETAYLI ÖZELLİKLER.

PERFORMANS VE TASARIM
SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ
HABER/EĞLENCE
GÜVENLİK
DONANIM PAKETLERİ
MINI YOURS
AKSESUARLAR
Önemli rakamlar

BİLGİLER.

5 KOLTUK
278 - 941 l BAGAJ HACMİ

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.485. Tüm rakamlar mm cinsindendir. MINI Cooper S’e ilişkin rakamlar parantez içinde sunulmuştur.

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.485. Tüm rakamlar mm cinsindendir. MINI Cooper S’e ilişkin rakamlar parantez içinde sunulmuştur.

Online Satış
MINI 5-DOOR HATCH MINI 5-DOOR HATCH MINI 5-DOOR HATCH

MINI’NİZİ ONLINE SATIN ALIN.

Test Sürüşü
MINI 5-DOOR HATCH MINI 5-DOOR HATCH

HEMEN BİR TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN.

Yetkili Satıcılar

MINI YETKİLİ SATICILARI.

DEALER PIN DEALER PIN
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN