Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

MINI 3-door Hatch on a mountain road surrounded by snow and ice. MINI 3-door Hatch on a mountain road surrounded by snow and ice.

KIŞIN KEYFİNİ ÇIKARIN.

Günler kısalırken siz ışıltılı bir kışa hazırlanın. Orijinal MINI Aksesuarları ve Parçaları ile soğuk havanın üstesinden gelmek ve neşenizi korumak için gereken her şeye sahipsiniz. MINI'nizin görünüşünü değiştirmek veya kış sporlarına ve seyahatlerine uygun hale getirmek isteyebilirsiniz. Bizler tüm mevsim boyunca isteklerinizi gerçekleştirmek için yanınızdayız.

BİR KAR HARİKASI
Öne Çıkan Özellikler

YENİ MINI NIGHT JACK AKSESUARLARI.

MINI deneyiminizi kişiselleştirin. İngiliz Bayrağı'nın şık, modern bir yorumu olan yeni Night Jack tasarımına sahip şık aksesuar yelpazesiyle enerjik karizmasını yansıtın.

Siyah motor kapağı şeritlerine sahip MINI 3 Kapı, terk edilmiş fabrika binası önünde duruyor Siyah motor kapağı şeritlerine sahip MINI 3 Kapı, terk edilmiş fabrika binası önünde duruyor
MINI Night Jack yan havalandırmaların yakından çekimi MINI Night Jack yan havalandırmaların yakından çekimi

MINI NIGHT JACK YAN HAVALANDIRMALAR.

GURURLU BİR MİRAS. Geleneksel Union Jack tasarımına sahip farklı gri tonlardaki bu MINI yan havalandırmalar çarpıcı bir tasarım özelliği olarak otomobilinizi daha bireysel kılar. MINI yan panellere uyum sağlayarak güçlü ve dinamik görünümünü mükemmel biçimde tamamlar.
MINI Night Jack tavan tasarımı yukarıdan görünüm MINI Night Jack tavan tasarımı yukarıdan görünüm

MINI NIGHT JACK TAVAN RESİMLERİ.

YAKINDAN İNCELEYİN. Night Jack tasarımına sahip şık MINI tavan resimleri, yukarıdan bakıldığında otomobilinize benzersiz, kişisel bir görünüm kazandırır. Yüksek kalitede, tavana uygun şekilde kesilmiş çıkartma göz alıcıdır ve güneş ışığı, hava koşulları ve yıkama işlemlerinin neden olduğu hasarları önler.

Night Jack tasarımına sahip MINI dış ayna kapağı Night Jack tasarımına sahip MINI dış ayna kapağı

MINI NIGHT JACK DIŞ AYNA KAPAĞI.

GELENEĞE SAYGI. Yeni Night Jack tasarımıyla göz kamaştırıcı bu MINI dış ayna kapakları klasik bayrağı gösterişsiz ve şık bir şekilde öne çıkarır. Standart kapağın yerine takılması yeterlidir, her baktığınızda keyif verir. Bireysel ve kaliteli tasarımıyla, hayranlık dolu bakışları üzerinde toplar.

Jantlar ve lastikler

ORİJİNAL MINI KIŞ JANTLARI VE LASTİKLERİ.

Orijinal MINI Lastikleri yıldız işaretleri

Orijinal MINI Kış Jantları ve Lastikleri MINI’nizin en iyi performansı göstermesi ve kişisel güvenliğinizi sağlamak üzere geliştirilmiş ve test edilmiştir. Bu nedenle MINI önde gelen lastik üreticileriyle yakın bir işbirliği içinde çalışır (ör. Bridgestone, Dunlop, Goodyear ve Continental) ve her Orijinal MINI Lastiğini, yanağında yer alan yıldız işaretiyle onaylar. Allianz-Versicherungs AG tarafından sunulan MINI Lastik Sigortası'na da sahiptir ve sizi 36 aylık bir dönem içerisinde beklenmedik onarım veya değişim masrafına karşı korur.

Özellikler

DETAYLI ÖZELLİKLER.

ORİJİNAL MINI JANTLARI VE LASTİKLERİ
PERFORMANS & TASARIM
AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
MINI SERVİS
MINI YETKİLİ SERVİSLERİ MINI YETKİLİ SERVİSLERİ

MINI SONBAHAR VE KIŞ MUAYENESİ.

Soğuklarda çaresiz kalmayın. MINI Sonbahar/Kış Muayenesi soğuk havaların yolunuza çıkaracağı her türlü güçlüğe karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. MINI Sertifikalı Teknisyenler frenleri, aküyü, farları, silecekleri, ısıtmayı, lastikleri, soğutma sıvısı seviyelerini, antifirizi ve yağ seviyesini kontrol eder.

Lifestyle Koleksiyonu
MINI Lifestyle MINI Lifestyle

MINI LIFESTYLE KOLEKSİYONU.

MINI Lifestyle tarafından sunulan yüksek kalitede ürünler ve hediyelik eşyalarla yolda olmadığınızda da MINI tutkunuzu yansıtın. En yeni koleksiyon, cazip renkler ve farklı tasarımları içerir. Premium tekstil ürünleri, aksesuarlar, bagaj ve eviniz için günlük kullanıma uygun eşyalardan oluşan, tümü MINI stiline sahip ve yaşamdan keyif almanız için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesini keşfedin.

#HereWeGo – Harika fotoğraflar için @neumiver ve @dafnito’ya teşekkürler.