mini concept - aceman vision

MINI CONCEPT ACEMAN.

*MINI Concept Aceman, konsept otomobil aşamasındadır, seri üretimde değildir ve satışa sunulmamıştır. Bu nedenle kamuya açık yollarda kullanılamaz ve kara yolu düzenlemelerine uygun değildir. Bu video trafiğe açık olmayan kapalı bir yolda çekilmiştir.

DUYGUSAL E-MOBİLİTE.

Daha sürdürülebilir ve bağlantılı otomobiller için yeni bir dönemi temsil eden MINI Concept Aceman, teknolojik gelişmeleri, karizmatik sadeliği ve sürüş heyecanını bir araya getiriyor.

Tamamen elektrikli ilk MINI Crossover SAV modelimiz, özgün MINI çevikliği ile yenilikçi tasarım düşüncesini bir araya getirirken, kendinden emin bir sürüş pozisyonu sunuyor. Bu model, MINI’yi MINI yapan özellikleriyle öne çıkıyor: heyecan verici oranlar, özgün çizgiler ve akıllı işlevsellik. MINI Concept Aceman, zamansız ve sofistike tarzından ödün vermeyen çevik ve güçlü tasarımıyla yeni bir maceranın başlangıcını temsil ediyor.

BİLGİ ALIN.

MINI Concept Aceman ile ilgili güncel bilgileri takip etmek ve daha detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.
mini concept - aceman - öne çıkan özellikler

DOĞALLIĞIN ESTETİĞİ.

  • İlham veren tamamen elektrikli sürüş performansı ve elektrikli sürüş teknolojisindeki en son yenilikler.
  • Estetik, esneklik ve işlevsellik sağlayan tamamen yeni akıllı mimari.
  • Yenilikçi interaktif teknoloji ve çok ekranlı haber/eğlence sistemi, yolcuları daha önce görülmemiş bir kullanıcı deneyimiyle buluşturuyor.
  • Krom ve deri içermeyen malzeme, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen döşeme yüzeyleri ve kumaşları bir araya getiriyor.

GELENEKSEL TASARIMIN GELECEĞİ.

MINI Concept Aceman, SAV modelinin çevik bir MINI formunda sunulan modern bir yorumu.  Son derece belirgin çizgileri ve sade hatlarıyla etkileyici bir görünüm yaratıyor. 

İÇ TASARIMDA YENİ BİR MİNİMALİZM ANLAYIŞI.

MINI Concept Aceman'in iç tasarımı, iç mekanın tamamında klasik ve sportif MINI tasarım öğelerini şık el işçiliğiyle birleştiriyor. Kapıların etrafındaki geniş açık alanlar ve yumuşak yüzeyler, kendinizi iyi hissettiren bir sıcaklık duygusu yaratırken, panoramik tavan iç mekanın ışıkla dolmasını sağlıyor.

BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLAYAN TASARIM.

Etkileyici açık turkuaz renk tonu, heyecan duygusunu daha da artırıyor. Işığın geliş şekline bağlı olarak, renk daha parlak veya daha koyu görünüyor, bu da yüzeylere ve kenarlara göze çarpmayan üç boyutlu bir görünüm kazandırıyor. British Racing Green rengindeki port bagaj, PVD kaplamanın bukalemun etkisi sayesinde mavi, mor, yeşil, turkuaz ve pembenin farklı tonlarında parlıyor.

mini concept - aceman - dış tasarım - öne çıkan özellikler
mini concept - aceman - iç tasarım - öne çıkan özellikler

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞE ATILAN BİR ADIM. 

Detaylara ve kaliteye büyük özen gösterilerek işlenen sürdürülebilir malzemelerin tamamı geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir. Renk nüansları ile birlikte kontrast renklerin çarpıcı etkileşimi, son derece duygusal bir sürüş deneyimi sunuyor.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER.

SÜRÜŞ MODUNUZU SEÇİN – DENEYİM MODLARI.

MINI Concept Aceman'in içinde farklı dünyalara dalacağınız bir deneyimin keyfini çıkarın. Üç yeni deneyim modu, ekranları kullanmanın ve keyfini çıkarmanın farklı yollarını keşfetmenizi sağlıyor. Öyleyse iç mekanınızı hayata geçirin ve keyfini çıkarın.

PERSONAL MODE.

Bu mod ekranları tamamen kişiselleştirme imkanı sunuyor. Ön panele yansıtılan ve özel olarak tasarlanmış seslerin eşlik ettiği hafif animasyonlu arka plan görüntüleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar arasında gökyüzünde hareket eden bulutlar, kıyıya vuran dalgalar ve yüzme havuzunda ışıltılı su dalgaları gibi animasyonlu görüntüler yer alıyor. 

mini concept - aceman - modlar - personal
mini concept - aceman - modlar - pop-up

POP-UP MODE.

Pop-Up modu, bir MINI'de sunulan ilk deneyim odaklı navigasyondur. Bu fonksiyon ayrıca bir sürpriz unsuru da içeriyor. Dışarıda yemek yeme, etkinlikler, trendler veya animasyonlu bir çarkı döndürme gibi bir deneyim kategorisi seçerek nereye gitmek istediğinize karar verebilirsiniz.

VIVID MODE.

MINI Concept Aceman'deki Vivid Mode, her yolculuğu daha eğlenceli ve etkileşimli hale getiriyor. Bu modda, otomobil hareketsiz haldeyken tüm ekran alanı için tamamen yeni bir etkileşimli tasarım oluşturabilirsiniz.

mini concept - aceman - modlar - vivid
mini concept - aceman - model yelpazesi

SİZE UYGUN MINI MODELİNİ BULUN.

Tüm MINI'lerimiz hayatlarının bir noktasında konsept otomobillerdi. Size uygun modeli seçmek için yeni ve heyecan verici MINI model yelpazesine göz atın.