Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

MINI Cooper S Countryman – red and black – MINI Roadside Assistance MINI Cooper S Countryman – red and black – MINI Roadside Assistance

YARdım YOLDA, SİZ YOLUNUZA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

MINI YOL YARDIMI.

MINI'nizi kullanmak her zaman eğlencelidir. Ancak öngörülemeyen olaylar meydana gelebilir. MINI Yol Yardımı işte bu noktada devreye giriyor. Sadece bir telefon görüşmesi yapılıyor ve telefon ya da site üzerinden yardım geliyor. Ne zaman, nerede ve ne olursa olsun sizi yolunuza devam ettirmek ve MINI'nizi tekrar çalışır duruma getirmek için uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

MINI Cooper S Countryman – yakından ve yandan görünüm – MINI Yol Yardımı

MINI ARIZA YARDIMI.

MINI Arıza Yardımı siz ve MINI’nizin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yola devam etmesini sağlar. Özel olarak eğitilen MINI teknisyenleri her zaman ve her yerde telefon aracılığıyla ya da yerinde çözümler sunar. MINI’nizi güvenle kullanamayacağınız durumlarda sizi ve otomobilinizi en yakın MINI Yetkili Servisi'ne götürerek yolculuğunuzu tamamlamanız için gereken düzenlemeleri yaparız.

YARDIMA HAZIRIZ – 444 22 99
Yılın her günü, günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

 

MINI 3 Kapı – kırmızı ve siyah – MINI Kaza Yardımı

MINI KAZA YARDIMI.

Mümkün olan en kısa sürede yola çıkmanızı sağlamak için yirmi dört saat sizinleyiz. Gerekirse otomobilinizi en yakın MINI Yetkili Servisi'ne çekebiliriz. Burada size yedek (kiralık) bir otomobil tedarik edilir. Kazaya ait detayları belgeler ve sigorta şirketine bildiririz. Aynı zamanda aile üyelerinize haber vererek yolculuk düzenlemelerinizi gerçekleştirmenize de yardımcı oluruz.

YARDIMA HAZIRIZ – 444 22 99
Yılın her günü, günün her saati bize ulaşabilirsiniz.