MINI connected yükseltmeleri - giriş

MINI CONNECTED

HER SÜRÜŞTEN DAHA DA FAZLA KEYİF AL.

MINI Connected ile MINI’nin dijital deneyimini zenginleştir. MINI'ne esnek bir şekilde eklenebilecek gelişmiş opsiyonel navigasyon fonksiyonları ve otomobil uygulamaları bir arada.*

Veya opsiyonel asistan destekli sürüş ve park etme fonksiyonlarının gücünü artırmak veya günlük sürüşün için daha fazla rahatlık yaratmak isteyebilirsin. MINI Connected, MINI otomobilinden en iyi şekilde yararlanmana yardımcı olur.

MINI connected güncellemeleri - kişisel asistan

MINI Akıllı Kişisel Asistanı

MINI Akıllı Kişisel Asistanı sayesinde MINI otomobilinle sesini kullanarak etkileşim kurabilirsin. Bu etkileşime dairesel OLED ekranda stilize bir “MINI” eşlik edecek. Daha da benzersiz bir görselleştirme arıyorsan “Spike” sana yardımcı olmaya hazır.

MINI NAVİGASYON.

3D binaları ve sembol yapıları içeren cazip bir görselleştirme seçeneğiyle MINI Navigasyon kapsamını genişlet. İlgi çekici noktalar ve park bilgilerine ilişkin genişletilmiş bilgilerle varış noktana daha kolay ulaş.

MINI connected güncellemeleri - navigasyon

EK UYGULAMALAR.

Ses, müzik, oyun, haber ve video akışı gibi çeşitli alanlardaki en sevdiğin uygulamalara kolayca eriş. Uygulamalar MINI'nin dairesel OLED ekranına mükemmel bir şekilde entegre edilir ve uygulama yelpazesi sürekli olarak geliştirilir.

MINI connected yükseltmeleri - mini uygulamaları

MINI CONNECTED GÜNCELLEMELERİ

İSTEDİĞİN ZAMAN MINI'NI GÜNCELLE.

MINI connected güncellemeleri - sürüş asistanı plus

SÜRÜŞ ASİSTANI PLUS.

Opsiyonel olarak eklenebilecek Sürüş Asistanı Plus; kamera ve radar tabanlı asistan özelliğiyle gelişmiş konfor ve güvenliği deneyimle. Bu paket, Sürüş Asistanı özelliklerine ek olarak Aktif Cruise Control ile 0-180 km/sa aralığındaki hızlarda öndeki otomobille mesafeyi otomatik olarak düzenleyerek bir dizi gelişmiş sistem sunar. Şeritten Ayrılma Uyarısı, şerit işaretlerinin bulunduğu yollarda otomobilin şeritten çıkmak üzereyken seni anında uyarır.

MINI connected güncellemeleri - uzun huzme asistanı

UZUN FAR ASİSTANI.

Geceleri otomobil kullanmayı basit hale getir. Etkin durumdayken uzun huzmeli far hava karardığında otomatik olarak açılır ve yolların yeterince aydınlatıldığı yerlerde otomatik olarak kapanır. Uzun Far Asistanı, MINI'nin dikiz aynasının önüne entegre edilmiş öne bakan bir sensördür. Yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önlemek için farları otomatik olarak uzun huzmeden kısa huzmeye geçirerek geceleri sürüşü çok daha güvenli hale getirir. Asistan bu işlemi 50 km/sa ve üzeri hızlarda ilerlerken veya entegre kamera karşıdan gelen otomobillerin farlarını algıladığında gerçekleştirir. Önündeki yol açıldığında uzun huzmeye geri döner.

MINI CONNECTED.

MINI CONNECTED UNLIMITED
MINI CONNECTED+ UNLIMITED
NAVİGASYON
3D Binalar ve Sembol Yapılar
✔️
Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi Aktif rota için Tüm harita için
Gelişmiş Park Bilgisi ✔️
Trafik Kamerası Bilgisi ✔️
EĞLENCE
Ses yayını dahil Üçüncü Taraf Uygulamalar ✔️
KİŞİSELLEŞTİRME
MINI Akıllı Kişisel Asistanın "MINI” Avatarı
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
MINI Uygulamasına bağlanmak için Uzaktan Erişim Hizmetleri ✔️ ✔️
Veri Kullanımı Temel bağlantı Tüm kullanım durumları için bağlantı