YASAL UYARI VE WEB SİTESİ KULLANIMI.

Legal

Bu site, Türkiye’deki tek resmi MINI web sitesidir.

 

Bu web sitesinin ve MINI Türkiye Facebook sayfasının içeriğinden sorumludur.

Aksi belirtilmedikçe “biz”, “bize” ve “bizim” gibi referanslar Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş’yi ifade eder.

ŞİRKET BİLGİLERİ.

Unvan: Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş

Ticaret Sicil No: İstanbul 361172

MERSİS No: 0-1800-0613-2300015

Adres: Firüzköy Bulvarı No:21 34320 Avcılar/İstanbul 

Telefon : 0212 412 00 00 

TELİF HAKLARI.

© Telif hakkı BMW AG, Münih/Almanya. Tüm hakları saklıdır. Metinler, görüntüler, grafikler, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ve diğer BMW Group web siteleri ile olan düzenlemelerin tümü telif haklarına ve fikri mülkiyet korumasına tabidir. Bu nesneler ticari kullanım veya dağıtım için kopyalanamaz, değiştirilemez veya diğer sitelere gönderilemez. Bazı BMW web siteleri, telif hakları üçüncü şahıslara ait olan görüntüler içerebilir.

GARANTİLER, SORUMLULUK.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler “olduğu gibi” ve üstü kapalı olarak ifade edilmiş her türlü ticarete uygunluk, özel bir amaca uygunluk garantisi ya da üçüncü şahısların hakkının ihlali dahil olmak üzere (ancak bunlarla sınırlı olmadan) açık ya da zımni olarak ifade edilmiş herhangi bir garanti olmaksızın verilmiştir. Verilen bilgilerin doğru olduğuna inanılmakla beraber bazı yanlışlık ya da eksiklikler olabilir. BMW AG hiçbir şekilde, ağır ihmal veya kasıtlı eylem söz konusu olmadıkça, herhangi bir kişiye karşı bu malzeme nedeni ile vaki olabilecek herhangi bir özel, dolaylı veya ilgili zarardan dolayı yükümlülük kabul etmez. BMW AG üçüncü şahıslar tarafından korunan web sitelerinin içeriğinden sorumlu olmayıp bu sitenin diğer sitelerle olan bağlantılarından ileri gelen her türlü yükümlülüğü de reddeder.

TİCARİ MARKALAR.

Farklı şekilde belirtilmediği sürece bu web sitesindeki bütün ticari markalar, model isimleri, logolar ve amblemler dahil olmak üzere, BMW AG ticari marka haklarına tabidir.

LİSANSLAR.

BMW Group yenilikçi ve geniş bilgi sağlayan bir web sitesi yaratmak istemiştir. Ancak BMW Group’un patentler, ticari markalar ve telif hakları dahil olmak üzere fikri mülkiyet haklarını da koruması gereklidir. Buna göre, BMW Group şirketlerinin fikri mülkiyetini veya üçüncü şahısların fikri mülkiyetini kullanmak üzere hiçbir lisans hakkı bu web sitesi tarafından verilmez.