Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI Countryman 2 | MINI Türkiye

YENİ HİKAYELERİN OLSUN.

MINI Countryman

Son derece dayanıklı ve estetik bir tasarıma sahip MINI Countryman, sizi diğerlerinin götüremediği yerlere ulaştırmaya hazır, çok yönlü bir araçtır. İster virajlı bir sahil yolunda ister sıkışık şehir trafiğinde yolculuk ediyor olun, opsiyonel 4-çeker sistemiyle benzinli veya dizel motor alternatifleriyle sunulan ile bu otomobil her zaman beklediğiniz sürüş deneyimini size sunar. Size ise MINI Cooper Countryman'in sunduğu bu yeni özgürlük anlayışının ve otomobilinizi istediğiniz yerde kullanabilme esnekliğinin keyfini çıkarmak kalır. Yolculuğunuzdan döndüğünüzde keyifle anlatacağınız, otomobiliniz ile birlikte yarattığınız, yepyeni hikayeleriniz olacak.

Büyük Resmi Görmek
Öne Çıkan Özellikler

HER YOLCULUĞU GÜZELLEŞTİRİR.

MINI COUNTRYMAN MINI COUNTRYMAN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ GÖSTER

HAVAYA GİRİN.

Zemin ve hava koşulları ne olursa olsun MINI Countryman’in ALL4 4-çeker sistemi yola devam etmenizi sağlar. Ön ve arka aks arasındaki en uygun çekiş kuvveti paylaşımını hesaplayarak yönlendirme kontrolü ve çevikliği artırır, böylece planladığınız rotadan sapmazsınız. Sistem çekiş kuvvetinde herhangi bir kayıp tespit ettiğinde gücü gerektiği gibi dinamik şekilde değiştirir ve ıslak ve buzlu yüzeylerin planlarınızı alt üst etmesine izin vermez. Hava durumu ne olursa olsun, kontrol sizde kalır.

5 KİŞİLİK OTURMA KAPASİTESİ.

Premium iç tasarımı, beş kişilik kapasitesi ve çok yönlülüğü ile şimdiye kadarki MINI'ler içinde büyük bir hayran kitlesi edinen MINI Countryman, daha geniş diz mesafesi ile en uzun boylu yolcuların bile rahatlıkla oturabilmesini sağlar.*** İster şehir içinde ister arazide yolculuk edin, geniş iç hacimli, 5 kişi kapasiteli MINI Cooper Countryman, MINI Cooper One D Countryman, MINI Cooper Countryman ALL4 ve John Cooper Works'ün koltuklarındayken konforun sizinle ve yolcularınızla olacağına emin olabilirsiniz.

Young man connects his smartphone to MINI Connected Young man connects his smartphone to MINI Connected

BAŞTAN AŞAĞI KESİNTİSİZ İNOVASYON.

MINI Connected, bir dizi akıllı hizmet ve uygulama ile bilgi ve eğlence dünyasını MINI’nize getirir. Böylece otomobilinizle etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca ister otomobilde ister dışarıda, kontrolün sizde olmasını sağlayan seçenekleri dilediğiniz gibi paylaşma ve ayarlama olanağının keyfini çıkarın. MINI Connected ile hızlı ve güvenilir bağlantı deneyiminizi geliştirebilir ve hem sizin hem yolcularınızın dış dünyayla bağlantıda kalmasını sağlayabilirsiniz.
BAGAJ HACMİ BAGAJ HACMİ

BAGAJ HACMİ.

Bu bagaj yük taşımak için üretildi. 1.390 litrelik saklama alanıyla MINI Countryman’in geniş arka bölümü şehir içi yolculuklarından şehir dışına yapılacak kaçamaklara kadar sonsuz olasılığı barındırır.

ÜSTÜN MALZEME KALİTESİ.

MINI Countryman ile duyularınızı harekete geçirin. Opsiyonel MINI Yours Lounge koltuklarının kaliteli deri döşemesi ve yumuşak ön panel dokusu ile MINI Countryman'in premium iç tasarımının keyfini çıkarın.***

MINI ELECTRIC – Charging MINI ELECTRIC – Charging

Add electric.***

Çevreci bir adım atmaya hazır mısınız? Fişe takın. MINI Countryman şimdi Plug-in Hybrid versiyonuna sahip. Hibrit sürüş ile ilgili aklınızdaki her şeye meydan okumaya hazır.

Kokpit görünümü

İÇERİ GÖZ ATIN.

360° GÖRÜNÜM 360° GÖRÜNÜM
Genel Bakış

DETAYLI ÖZELLİKLER.

PERFORMANS VE TASARIM
YARDIM VE GÜVENLİK
INFOTAINMENT
DONANIM PAKETLERİ
MINI YOURS
AKSESUARLAR
Önemli Rakamlar

BİLGİLER.

5 KOLTUK
450 - 1390 L BAGAJ HACMİ

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.822. Tüm rakamlar mm cinsindendir.

Cooper iz genişliği: Ön ve arka 1.822. Tüm rakamlar mm cinsindendir.

Online Satış
Test Sürüşü Test Sürüşü

MINI’NİZİ ONLINE SATIN ALIN.

Test Sürüşü
Test Sürüşü Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜNE ÇIKIN.

Yetkili Satıcılar

Yetkili Satıcılar.

DEALER PIN DEALER PIN
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 3-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI 5-KAPI
YENİ MINI CABRIO
YENİ MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI COUNTRYMAN