Loader

Your browser is not up to date and may not be compatible with our website.

Please switch to a different browser e.g. Google Chrome or Mozilla Firefox.

Please follow the link to install Chrome:Chrome.

Please follow the link to instal Firefox:Firefox

Close

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.

HİKAYELERİNİZ OLSUN.

Her hikâye bir başlangıçtır. Bu yüzden hayatınıza yeni başlangıçlar, yani hikâyeler ekleyin. Hiç gitmediğiniz yerlere gidin. Şehri ardınızda bırakın. Zihninizi arındırın. Maceraya atılın. Yeni dostlar edinin. Hayatınıza yeni anlamlar katın. Geri döndüğünüzde paylaşacak hikâyeleriniz olsun. MINI COUNTRYMAN. HİKÂYELERİNİZ OLSUN.

Yeni MINI Countryman hakkında daha fazla bilgi almak aşağıdaki formu doldurun.

YENİ ÜLKELER KEŞFEDİN.

Yeni ufuklar keşfedebilmek için, alışılmışın dışında yolları tercih etmek gerek. Ünlü film yapımcısı Lisa Gunning, sıra dışı yolları keşfetmeyi tercih etti, şehir ile kırsal bölge gibi birbirine aykırı görünen iki dünyaya ait çarpıcı görüntülerle geri döndü. Yeni MINI Countryman ALL4 sunar.

MINI Countryman Yumuşak Off-Road - SAV Özelliği.

EN ISSIZ YOLLARDA BİLE EVİNİZDE HİSSEDİN.

MINI Countryman'in olağanüstü yol tutuşu ile farklı zeminlerde de sürüş keyfini en üst seviyede yaşayacaksınız. Asfaltın dışına çıkın ve Countryman'in gerçek off-road doğası ile yeni yollar keşfedin.

MINI Countryman ALL - SAV Özelliği.

4-ÇEKER SİSTEMİ ALL4.

Koşullar ne olursa olsun kontrolü koruyun. 4-çeker sistemi sayesinde, gücü ön ve arka aks arasında dinamik olarak dağıtır. Sürüş stilinize ve yol tutuşuna bağlı olarak, 4-çeker sistemi her bir tekerlek için ideal torku hesaplar. Ekstrem durumlarda motorun tüm torku arka aksa yönlendirilebilir ve en zorlu durumlarda size yardımcı olur.

MINI Countryman Piknik Koltuğu - SAV Özelliği..

MINI PİKNİK KOLTUĞU.

Opsiyonel MINI Piknik Koltuğunu bagaj zemininin altındaki yerinden dışarı çıkarın. Bu yumuşak 2 kişilik koltuk bir çamurluk koruyucu paçalıkla birlikte sunulur, böylece kır gezintinize mola verip koltuğunuza oturduğunuzda, kirlenmesini önleyebilirsiniz.

MINI Countryman ALL4 Optik Dış Görünüm Paketi - SAV Özelliği.

MINI ALL4 Optik Dış Görünüm Paketi.

Stilinizden vazgeçmeden yeni MINI Countryman’inizi araziye çıkarın. Opsiyonel MINI ALL4 Dış Görünüm paketi, parlak siyah tampon öğeleri, gümüş renginde gövde altı koruma parçaları, gümüş renkli yan marşpiyeler ve tavan rayları ile Countryman'inize stil katın.

MINI Countryman Güçlü Tasarım - SAV Özelliği.

GÜÇLÜ TASARIM.

MINI ailesinin olgun, yetişkin ve güçlü Spor Aktivite Otomobili. Yeni MINI Countryman, maskülen duruşu ve keşif tutkusunun birleşimi ile hem hareketli şehir caddelerinde hem de keşfedilmemiş kırsal yollarda sürüş keyfi yaşamanızı destekleyecek şekilde tasarlandı.

MINI Countryman Yarı Hâkim Oturma Konumu - SAV Özelliği.

YOLUN HÂKİMİ SİZSİNİZ.

Yola hakim olun. MINI Countryman'in yükseltilmiş koltukları, etraftaki trafiği ve yoldan araziye çıktığınızda araziyi net bir şekilde görebilmenizi sağlar.

 

 

 

SINIRSIZ HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ.

Ne kadar çok hareket alanı, o kadar çok özgürlük. Nefes kesici manzaraya karşı ilham verici yolculuklara çıkın. Dünya çapında bir üne sahip yönetmen Lisa Gunning üretti, yeni ve ferah MINI Countryman sundu.

MINI Countryman 5 Koltuklu - BOYUT.

5 KİŞİLİK OTURMA KAPASİTESİ.

Premium iç tasarımı, beş kişilik kapasitesi ve çok yönlülüğü ile şimdiye kadarki MINI'ler içinde büyük bir hayran kitlesi edinen MINI, daha geniş diz mesafesi ile en uzun boylu yolcunun bile rahatlıkla oturabilmesini sağlar.

MINI Countryman Bagaj Hacmi - BOYUT.

BAGAJ HACMİ.

Yeni MINI Countryman'in geniş arka bagaj hacmi, şehir içi yolculuklardan şehir dışı kaçamaklarına kadar tüm seyahatlerinizde ihtiyacınız olan yükü rahatlıkla taşımanızı sağlayacak büyüklüktedir.

MINI Countryman Değişken Arka Koltuklar - BOYUT.

ALANINIZI GENİŞLETİN.

Katlanabilir arka koltuklar, üç yetişkinin rahatça oturabilmesi veya geniş hacimli bagajı daha da genişletmek için bir dizi olanak sunar. Daha fazla diz mesafesi için arka koltukları geriye doğru maksimum 13 cm çekip 40/20/40 oranında katlayın veya koltukların 60/40 bölmelik uzunlamasına ayarlanabilme avantajından faydalanın. Yeni MINI Countryman'de arkadaşlarınız, eşyanız ya da her ikisi için ek alan yaratma seçenekleriniz ise sadece bunlarla sınırlı değil.

MALZEMESİ SAĞLAM.

Fiziksel hisler, güçlü duygular uyandırır. Film sanatçısı Lisa Gunning bazı durumların bizi neden diğerlerinden daha fazla etkilediğini gözler önüne seriyor. Yeni MINI Countryman, nabzınızı hızlandıran kaliteli malzemelerle dolu bir iç tasarım sunuyor.

MINI Countryman Elektrikli Koltuk Ayarı - MALZEME.

ELEKTRİKLİ KOLTUK AYARI.

Opsiyonel elektrikli koltuk ayarı özelliğiyle arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Farklı sürücülere ait ayarlar arasında kolaylıkla geçiş yapmak üzere maksimum iki adet ön ayar kaydedin.

MINI Countryman Işıklı İç Tasarım Stilleri - MALZEME.

IŞIKLI İÇ TASARIM STİLLERİ İLE GÖZ ALICI.

MINI Countryman'in arkadan aydınlatmalı kokpit ışığı, hava güneşli değilken ortam ışığının rengini alır. Ruh halinizi rahatsızlık vermeyen, sıcak bir parıltıyla olumlu yönde değiştirir.

MINI Countryman Üstün Malzeme Kalitesi - Malzeme

DUYULARINIZI HAREKETE GEÇİREN ÜSTÜN MALZEME KALİTESİ.

Yeni MINI Countryman ile duyularınızı harekete geçirin. Opsiyonel MINI Yours Lounge koltuklarının kaliteli deri döşemesi ve yumuşak ön panel dokusu ile Yeni MINI Countryman'in premium iç tasarımının keyfini çıkarın.

ÖNCE GÜVENLİK.

Yeni MINI Countryman’in akıllı sürüş sistemi, çarpışma durumu meydana gelmeden önce harekete geçer, size maksimum seviyede güvenlik sağlar.

MINI Countryman Elektrikli Park Freni - GÜVENLİK.

SIKIŞIK TRAFİKTE İLERLEME.

İster otomobilinizi bir yere park etmiş olun ister sıkışık trafite sürmeye ya da yokuş yukarı kaldırmaya çalışıyor olun. Elektrikli park freni ile MINI'niz siz izin vermediğiniz sürece asla kaymaz. Tek bir düğmeyle freni etkinleştirin ve serbest bırakın.

MINI Countryman Runflat Lastikler - GÜVENLİK.

RUNFLAT LASTİKLER.

MINI'nin opsiyonel runflat lastikleriyle, en zorlu yollarda bile lastik delinmesi sorunu yaşamazsınız. Runflat teknolojisi, otomobilinizi 80 km/sa'ya kadar hızlarda patlak lastikle sürmeye devam etmenizi sağlar. Takviyeli yanaklar ısıya dayanıklı kauçuktan üretilmiştir, özel kasnak geometrisi virajlarda bile basıncı olmayan lastiğin kaymamasını sağlar.

MINI Countryman Sürüş Asistanı - GÜVENLİK

SÜRÜŞ ASİSTANI.

MINI'nin opsiyonel Sürüş Asistanı paketiyle her zaman hazırlıklı olun. Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, MINI otomobiliniz ve öndeki trafik arasındaki hız farkı çok fazla olduğunda ya da öndeki bir araç fazla yaklaştığında uyarı vererek kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ani bir gereklilik olması durumunda daha hızlı tepki ve daha kısa durma mesafesi için frenleri hazırlar. Şehir Çarpışma Hafifletme sistemi, şehir trafik hızında ani değişiklikleri önceden belirler ve otomobili bu doğrultuda yavaşlatır. Dikkatiniz bir an dağılsa bile, yeni MINI dikkatini her zaman korur.

STİLİNİZE UYGUN MINI COUNTRYMAN'İ BULUN.

Size ilham verecek, nabzınızı hızlandıracak ve stilinizi yansıtacak MINI Countryman'i bulmanızı sağlayacak tavsiyelere göz atın.

MINI Countryman - ARAZİ KAHRAMANI.

HER BİTEN YOL YENİ BİR HİKÂYE.

Onunla kırsal yolları, vahşi doğayı veya şehri keşfetmeye çıkın.

MINI Countryman 19 inc. Stil Edge Spoke Hafif Alaşım Jantlar - ARAZİ.

19 INC. STIL EDGE SPOKE HAFİF ALAŞIM JANTLAR.

Bu olağanüstü, opsiyonel 19 inç Edge Spoke Hafif Alaşım Jantlarla şehrin caddelerine ve kırsal yollara hükmedin.

MINI Countryman ALL4 Dış Görünüm Paketi - ARAZİ.

MINI ALL4 DIŞ GÖRÜNÜM PAKETİ.

MINI Countryman'inizi araziye uygun ALL4 DIŞ GÖRÜNÜM PAKETİ ile bir üst seviyeye çıkarın. Parlak siyah tampon ögeleri, gümüş gövde altı koruma parçaları ve yan marşpiyelerinin yan sıra tavan raylarını MINI'nize ekleyebilirsiniz.

MINI Countryman Piknik Koltuğu - ARAZİ.

MINI PİKNİK KOLTUĞU.

Ne kadar hoşunuza gitse de otomobilinizi sürekli süremezsiniz. Bu yüzden mola vermek için uygun bir yer seçin, MINI Piknik Koltuğunu bagajdan çıkarın ve manzaranın keyfini sürün.

MINI Countryman Profesyonel Navigasyon Sistemi - ARAZİ.

Nereye Gitmek İsterseniz Oraya.

Yollarda değil; manzaranın güzelliğinde kaybolun. MINI'nin son teknoloji ürünü profesyonel navigasyon sistemi ile her zaman nereye gittiğinizi bilirsiniz.

MINI Countryman Tavan Rayları - ARAZİ.

TAVAN RAYLARI.

Kullanışlı tavan rayı, kırsal alanlara yapacağınız yolculuklar için hazırlayacağınız port bagaj gibi ilave aksesuarları taşıyabilir. Tavan rayları ekstra off-road tasarımını öne çıkarmak üzere her zaman gümüş renkli yan marşpiyelerle birlikte sunulur.

MINI Countryman - ŞEHİR KAHRAMANI.

MACERALARA YER AÇIN.

Esnek iç tasarım alanı ile şehirde yaşayacağınız her macera için ihtiyaç duyacağınız malzemeleri taşıyacak alan MINI Countryman'de mevcut.

MINI Countyman Easy Opener - ŞEHİR.

TEK TUŞLA BAGAJ KAPAĞINI AÇIN.

MINI Countryman, Konfor Erişim Sistemi, Otomatik bagaj açma ve Easy Opener özelliğiyle size destek olur. Anahtarınızın üzerindeki bir düğmeye bastığınızda kapak otomatik olarak açılır.

MINI Countryman Chestnut Gövde Rengi - ŞEHİR.

CHESTNUT GÖVDE RENGİ.

Sıcak Chestnut gövde rengi ile MINI Countryman'iniz için doğal görünümü yakalayın.

MINI Countryman Değişen Arka Koltuklar - ŞEHİR.

DEĞİŞKEN ARKA KOLTUKLAR.

Arkadaşlarınız, eşyalarınız ya da her ikisi için birden arzu ettiğiniz alanı yaratmak için, arka koltukları geriye doğru çekip ekstra diz boşluğu kazanın veya koltukları 40/20/40 oranında katlayın ya da koltukların uzunlamasına ayarlanabilme avantajından yararlanın (60/40 bölme).

MINI Countryman Arka Taşıyıcı - ŞEHİR.

ARKA TAŞIYICI.

MINI akra taşıyıcı sayesinde geniş MINI Countryman'inizin taşıyabileceğinden daha fazlası ile birlikte yol alabilirsiniz.

MINI Countryman Wired Paketi - ŞEHİR.

DÜNYADA OLUP BİTEN HER ŞEY KONSOLUNUZDA.

Kontrol ünitesi tarafından desteklenen 8,8 inç boyutundaki Dokunmatik Ekran, orta konsoldaki Dokunmatik Kumanda ve Navigasyon Sistemi ile haber/eğlence özelliklerini kolay ve hızlı bir şekilde yönetin.

MINI Countryman - TASARIM KAHRAMANI.

KONFORUNUZ ÖNCE GELİR.

Premium malzemeler, gelişmiş teknoloji ve hatta ortam aydınlatması kendinizi kaliteli bir ortamda ve konforlu hissetmenizi sağlar.

MINI Countryman Lapisluxury Blue Gövde Rengi - TASARIM.

MINI YOURS LAPISLUXURY BLUE.

Bu özel koyu mavi gövde rengiyle stilinizi herkese gösterin. Lapis Lazuli taşı içinde bulunan ultramarin pigmentlerden ilham alarak bir MINI gövdesi üzerinde görebileceğiniz en yoğun mavi rengi kusursuz hale getirdik.

MINI Countryman MINI Yours Deri Koltuk - TASARIM.

BAŞINIZI KOYACAĞINIZ ŞIKLIK VE YUMUŞAKLIK.

Başınızı dayayacağınız alanın arka kısmını yumuşak deri ve Dinamica İngiliz bayrağı dikişli döşeme ile şık ve konforlu hale getirebilirsiniz.

MINI COUNTRYMAN MINI Yours Piano Black Işıklı İç tasarım - TASARIM.

MINI YOURS PIANO BLACK IŞIKLI İÇ TASARIM.

Işıklı Piano Black iç tasarım yüzeyleri kokpitin içini ince şeritlerle, istediğiniz renkte aydınlatır. Hiç şüphesiz gerçek yarışçılar kırmızıyı tercih eder.

MINI Countryman 19 inç MINI Yours masterpiece hafif alaşım jantlar - TASARIM.

19 İNÇ MINI YOURS MASTERPIECE HAFİF ALAŞIM JANTLAR.

Jant boyutunu vurgulayan perdahlanmış dış halka, ayrıcalıklı Dark Spectre Grey renk ve sofistike optik özellikler içeren üç boyutlu 9 kollu tasarım ile MINI'niz çok şekil, şekliniz MINI.

MINI Countryman MINI Yours Deri Direksiyon - TASARIM.

MINI YOURS DERİ DİREKSİYON.

Yeni MINI Countryman’in premium kalitesine ellerinizle dokunun. Parlak piano black yüzeylerle vurgulanmış kollara sahip elde dikilmiş Walknappa deri direksiyonu hissedin.

MINI Countryman - SPORCU KAHRAMAN.

BEKLENMEYENE HAZIR MISINIZ?

Şehrin caddelerinde hızla koşuşturmak mı yoksa sonu gelmeyen dağ yollarını aşmak mı? Opsiyonel John Cooper Works Chili donanımına sahip bu MINI’de, yapmanız gereken seçimlerden birini hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sürüş heyecanı parmaklarınızın ucunda; artık bir yerden bir yere giden en ideal yola bambaşka bir yoldan ulaşabilirsiniz.

MINI Countryman Dinamica Deri JCW Spor Koltuklar- SPOR.

KARİZMANIN SPORTİF HALİ. JCW DERİ DINAMICA SPOR KOLTUKLAR.

Karizmatik, şık ve sportif. Virajları konforlu bir biçimde hızla dönerken John Cooper Works spor koltuklar tam anlamıyla sizi destekler.

MINI Countryman 19 İnç. JCW Course Spoke Stilinde Hafif Alaşım Jantlar - SPOR.

19 İNÇ JOHN COOPER WORKS COURSE SPOKE HAFİF ALAŞIM JANTLAR.

Sert görünümlü 19 inç John Cooper Works Course Spoke hafif alaşım jantlarla kendinizi şımartın.

MINI Countryman JCW Chili Donanımı - SPOR.

JOHN COOPER WORKS CHILI DONANIMI.

Ralli sporundan esinlenmiş yarış kırmızısı dokunuşlara sahip bu donanım MINI Countryman'inize çok yakışacak.

MINI Countryman JCW iç tasarım paketi - SPOR.

JOHN COOPER WORKS İÇ TASARIM PAKETİ.

İç tasarımı bir yarış otomobilinin kokpitine dönüştüren bu paketle gittiğiniz her yerde en ön konumda olun.

MINI Countryman JCW Aerodinamik Kiti - SPOR.

JOHN COOPER WORKS AERODİNAMİK KİTİ.

Ön rüzgarlıktaki hava kanalları, arka tamponda iddialı bir difüzör ve yukarı doğru kalkık tavan spoyleri tüm gücü kontrol etme konusunda size yardımcı olur.

YENİ MINI Countryman

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

Countryman family
YENİ MINI Countryman
Güç
Emisyon
Yakıt
l/100 km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
Cooper ALL4
136 (134)
6.2, , 6.2