DİJİTAL DENEYİM

DİJİTALLEŞME İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM.

Duyularını özgür bırakarak ruh haline göre uyarlanmış ışık, ses ve hislerin keyfini çıkar. Her yolculuğu unutulmaz bir dijital deneyime dönüştür. MINI’nin interaktif geleceğine hoş geldin!
Tamamen Elektrikli MINI Countryman- dijital deneyim - işletim sistemi

Yeni MINI İşletim Sistemi 9 tamamen yeni bir sezgisel kullanıcı deneyiminin kapılarını açıyor ve her yolculukta bağlantıda olmanı ve kontrolün her zamankinden daha fazla sende olmasını sağlıyor. Dairesel dokunmatik OLED ekran ve Akıllı Sanal Asistan Spike seninle etkileşim kurmak için geliyor. Bu sayede daha fazla kişiselleştirme olanağının keyfini çıkarabilirsin.

MINI İLE YAŞANACAK ANLAR İÇİN MINI DENEYİM MODLARI.

Kendin ve yol arkadaşların için benzersiz, birden fazla duyuya hitap eden bir deneyim oluştur. Tamamen Elektrikli MINI Countryman'in içinde farklı dünyalara açılacağın bir deneyimin keyfini çıkar. Her mod kendi yaratıcı tasarımına ve farklı ses özelliklerine sahiptir. Personal Mod'da, MINI Etkileşim Ünitesi'nin arka plan görüntüsünü, kendi fotoğraflarınla kişiselleştirebilirsin. Ambiyans aydınlatması ve MINI Head-Up Display’in renkleri seçtiğin fotoğraflarla otomatik olarak uyumlu hale gelir. Sen de kendine özel iç mekanını yarat ve keyfini çıkar.

OTOMOBİLİNDEKİ KİŞİSEL ASİSTANIN.

Tamamen Elektrikli MINI - dijital deneyim - spike Tamamen Elektrikli MINI - dijital deneyim - spike

YENİ AKILLI KİŞİSEL ASİSTANIN MINI’DE SANA EŞLİK EDİYOR.

Tüm özelliklere sahip sesli bir asistan ilk kez kendini MINI modellerinin kokpitinde gösteriyor. MINI Akıllı Kişisel Asistanın “Hey MINI” selamlama ifadesi veya direksiyon üzerinde yer alan bas/konuş düğmesiyle etkinleştirilebiliyor. Dairesel OLED ekran üzerinde ses kontrollü etkileşimli grafik öğeler, tipografi ve bir avatar içeren animasyon görünümüne bürünüyorve MINI’nin stilize görselinden oluşan “MINI” ve “Spike” adı verilen yeni dijital MINI asistanı arasından seçim yapabiliyor.

Opsiyonel MINI Akıllı Kişisel Asistanın, navigasyon, telefon, radyo ve hatta sıcaklığı kontrol etme gibi MINI’nizin temel özelliklerini çalıştırır. Diyelim ki yolculuğunuz hakkında bilmeniz gereken bir bilgi var. Hava durumu. Ya da özel bir istek. Hatta ufak bir sohbet veya bir fıkra.

BAĞLANMAYA HAZIR.

Sürüş; dijital bir arkadaşa sahip olduğunuzda çok daha kolaydır. Bir dizi akıllı bağlantı özelliği ile konfor, güvenlik ve bağlantı imkanı sunar. Eğer MINI'nini daha fazla dijital hizmetle donatmak istersen, istediğin zaman yükseltme yapabilirsin.