8 EYLÜL 2017

MINI, BLUE NOTE JAZZ FESTİVAL’DE.

MINI FASHION – BEYOND NATIVE koleksiyonu ile sınır tanımayan moda anlayışı.


 

MINI, Blue Note JAZZ FESTIVAL ile üçüncü kez iş birliği yapıyor. Bir günden tüm hafta sonuna uzatılan etkinliğe 20.000'den fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

 

MINI, bu yıl Yokohoma'da üçüncüsü düzenlenecek Blue Note JAZZ FESTIVAL için Blue Note Japonya caz kulübü ile iş birliği yaptı. İlki 2015 yılında yapılan etkinlik Japonya'nın müzik takvimindeki en büyük caz etkinliklerinden biri haline geldi ve adını uluslararası düzeyde duyurmayı başardı. Bu yıl, Donald Fagen & The Nightflyers gibi büyük isimlerin katılımı ile gerçekleştirilecek konser, iki günlük bir festival haline getirilecek. Blue Note Tokyo All-Star Caz Orkestrası ve JUJU gibi çok sayıda Japon sanatçı da sahnede olacak.

 

MINI Japonya Başkanı Francois Roca, bu işbirliği hakkında şu yorumlarda bulundu: "MINI Japonya olarak bu olağanüstü etkinliği bir kez daha desteklediğimiz için çok mutluyuz. MINI sahipleri, şehir yaşam tarzını ve açık hava maceralarını seven yaratıcı ve enerjik kişilerdir. Her yıl yapılan Blue Note JAZZ FESTIVAL, MINI sahiplerinin tam seveceği türden bir etkinlik.

 

Üç ayrı sahne alanı ile festival, caz performanslarının yanı sıra DJ ve yoga etkinlikleri de sunuyor. Ayrıca, butik yiyecek kamyonları ve alışveriş stantları setler arasında festival katılımcılarını eğlendirmeye devam edecek. Caz severler, MINI Clubman, MINI Cabrio ve yeni tanıtılan MINI Countryman John Cooper Works gibi modellerin sergilendiği festivalde MINI dünyasını yakından görme fırsatı bulacak.

 

Etkinlik, 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde Yokohama Red Brick Warehouse'ta yapılacak. Biletler internet üzerinden satışa sunuldu.

 


 

Etkinlik Bilgileri

Etkinlik: Blue Note JAZZ FESTIVAL JAPONYA 2017

Tarih: 23-24 Eylül 2017 (Cmt/Paz)

Saat: Kapı açılışı 11:00, Performans: 12:00. Etkinlik 20:30'da sona erecektir.

Yer: Yokohama Red Brick Warehouse, Yokohama, Japonya

Ana gruplar: Donald Fagen & The Nightflyers

Eric Miyashiro tarafından yönetilen David Sanborn & Blue Note Tokyo All-Star Caz Orkestrası

Kamasi Washington

New York'tan TAKUYA KURODA MÜZİK GRUBU ile JUJU

Edmar Castaneda ile HIROMI düeti

... ve daha fazlası.

Etkinlik Sitesi: bluenotejazzfestival.jp

MINI özel sayfası: cp.mini.jp/jazzfes2017