MINI Yol Yardımı - Arıza Yardımı MINI Yol Yardımı - Arıza Yardımı

BAZEN BİR İKONUN BİLE BİRAZ YARDIMA İHTİYACI OLABİLİR.

MINI YOL YARDIMI.

MINI'nizi kullanmak her zaman eğlencelidir. Ancak öngörülemeyen olaylar meydana gelebilir. MINI Yol Yardımı işte bu noktada devreye giriyor. Sadece bir telefon görüşmesi yapılıyor ve telefon ya da site üzerinden yardım geliyor. Ne zaman, nerede ve ne olursa olsun sizi yolunuza devam ettirmek ve MINI'nizi tekrar çalışır duruma getirmek için uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Garanti+ uzatılmış garanti paketi süresi devam eden veya yıl sonuna kadar paket sahibi olacak olan MINI otomobil sahipleri 01.01.2023 - 31.12.2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere Yol Yardım Hizmeti kapsamında olan MINI Mobil Servis Hizmeti ve Kurtarıcı Hizmeti’nden yararlanabilecek*. Yani, Garanti+ uzatılmış garanti paketini satın aldıktan sonra size MINI Yetkili Servisleri tarafından iletilen Garanti+ kitapçığının, 5.4/c maddesinde yer alan Yol Yardım Hizmeti’ne ilişkin istisna, 31 Aralık 2023 tarihine kadar uygulanmayacak.* Otomobiliniz herhangi bir harici müdahale olmaksızın arızalananırsa, bu hizmet kapsamında otomobilinizin en yakın MINI Yetkili Servisi’ne çekilmesi ve sizin* de toplu veya özel ulaşım sağlayabileceğiniz en yakın noktaya transferinizin sağlanması sürecinden yararlanabileceksiniz.


* Bu hizmet araç hasarlanmaları ile yerinde onarımları kapsamamaktadır. Satın alınan Garanti+ uzatılmış garanti paketinin 31 Aralık 2023 sonrası sürecinde Yol Yardım Hizmeti ayrıca ücretlendirilecektir. Transfer süreci, söz konusu aracın içinde bulunan sürücü ve yolcuları kapsamaktadır.

MINI Yol Yardımı – Bizi Arayın MINI Yol Yardımı – Bizi Arayın

MINI ARIZA YARDIMI.

MINI Arıza Yardımı siz ve MINI’nizin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde yola devam etmesini sağlar. Özel olarak eğitilen MINI teknisyenleri her zaman ve her yerde telefon aracılığıyla ya da yerinde çözümler sunar. MINI’nizi güvenle kullanamayacağınız durumlarda sizi ve otomobilinizi en yakın MINI Yetkili Servisi'ne götürerek yolculuğunuzu tamamlamanız için gereken düzenlemeleri yaparız.

BİZİ ARAYIN: 444 22 99

*Yılın her günü, günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

 

MINI Yol Yardımı – Kaza yardımı MINI Yol Yardımı – Kaza yardımı

MINI KAZA YARDIMI.

Her şeyin ters gittiği bir gün mü? MINI ailenizi arayın. Mümkün olan en kısa sürede yola çıkmanızı sağlamak için yirmi dört saat sizinleyiz. Gerekirse otomobilinizi en yakın MINI Yetkili Servisi'ne çekebiliriz. Burada size yedek (kiralık) bir otomobil tedarik edilir. Kazaya ait detayları belgeler ve sigorta şirketine bildiririz. Aynı zamanda aile üyelerinize haber vererek yolculuk düzenlemelerinizi gerçekleştirmenize de yardımcı oluruz.

BİZİ ARAYIN: 444 22 99

*Yılın her günü, günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

YOL YARDIM PLUS.­

Otomobilinizin garanti süresi dolduysa endişelenmeyin. Garanti kapsamından çıkmış 3 yaş ve üzeri otomobilinize yaptıracağınız belirli bakımlar için 31 Aralık 2023 tarihine kadar Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servislerine gelin, 1 yıl boyunca Yol Yardım Plus’dan yararlanma hakkı kazanın*. Yol Yardım Plus ile, acil yol yardım ihtiyacınızda aracınızın en yakın yetkili servise çekilmesi ve yolcuların en yakın merkezi lokasyona transferi sağlanır.­ ­

MINI MOBİLİTE PROGRAMI.

MINI Yol Yardımı – MINI Mobilite Programı MINI Yol Yardımı – MINI Mobilite Programı
İşler tamamen kötüye gittiğinde tam olarak kimden yardım isteyebileceğinizi bilmek güzel bir duygu. MINI’nizin çalışmaması durumunda size yardımcı olmaya ve MINI’niz ile tekrar yola koyulmanız için gereken her şeyi yapmaya hazırız. Kapsamlı hizmet paketimiz ve uzman desteğimiz sayesinde, aklınıza koyduğunuz her yeni yolculuk için kendinizi tamamen güvende hissedeceksiniz. Daha fazla bilgi için 444 22 99 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.