5MART 2018

MINI KATLANABİLİR BİSİKLET İLE SÜRÜŞ KEYFİNİ KATLAYIN.

MINI Katlanabilir Bisiklet | MINI Türkiye


 

Baharın yaklaşmasıyla birlikte, bisiklet sezonu da kapılarını açıyor; güneşin ilk sıcak ışınları bisikletinizle dışarıda harika yerler keşfetmeniz için sizi çağırıyor. Yeni sezon için marka tarafından tam zamanında sunulan MINI Katlanabilir Bisikletin yeni versiyonu, tasarım meraklıları ve MINI tutkunlarına kesinlikle hitap edecek gerçek anlamda çok yönlü bir bisiklet. Katlanabilir bisiklet her türlü otomobil bagajına kolaylıkla yüklenebilir ve esnek, konforlu ve modern bir yolculuk imkanı sağlar. İster şehir merkezinde küçük bir gezintiye ister kırsal alanda bir keşif turuna çıkın, sürüş keyfininiz garanti altında.
 

İşlevsellik ve tasarım.

Yeni MINI Katlanabilir Bisiklet, modern tasarım ile birleşen üstün bir işlevsellik sunar. Bisiklet, yüksek kaliteli, hafif alüminyum iskeletin saniyeler içinde katlanmasına ve tekrar açılmasına olanak sağlayan akıllı bir mekanizmaya sahiptir. Böylelikle bisiklet yerden tasarruf sağlayan boyutuna hızlıca ve kolaylıkla küçültülebilir ve kullanışlı taşıma çantasında saklanabilir. Gümüş renkli vurguları ve üst borusu üzerinde yer alan MINI Kanat Logosu ile mat siyah-gri gövde son derece şık ve modern bir görünüm yaratır. Konyak tonlarındaki kahverengi deri sele ve gidon, bisikletin tasarımına final dokunuşu yapar ve yeni MINI Katlanabilir Bisiklete stil kazandırır.

 

Teknik bilgiler ve bulunabilirlik.

Konforlu deri sele, sekiz vites ve 20 inç jantlar, bisikletin kullanımını son derece konforlu hale getirir, buna karşın bisikletin ağırlığı on bir kilogramdan daha azdır. Teflon kaplamalı zincir, paslanma ve inatçı kirlere karşı koruma sağlar, böylelikle yaz kış demeden her zaman maceraya hazırdır. Islak ve çamurlu koşullarda kir ve su sıçramalarına karşı ilave koruma için ön ve arkada çamurluklar bulunur.