14 Ocak 2016

MINI PITTI IMMAGINE İLE OLAN ORTAKLIĞINI SÜRDÜRÜYOR.

dam Image

 

Yeni trendleri önceden sezebilme becerisine sahip olmanın yanı sıra detaylara gösterilen özen, kalite ve kendini aşmaya yönelik bir tutkuyu paylaşan bu iki şirket ortak projeler geliştirmeye devam ediyor. MINI ve Pitti Immagine, erkek modası ve çağdaş yaşam tarzı alanında dünyanın en önemli uluslararası etkinliği olan Pitti Uomo 89'da moda dünyasının uluslararası genç yeteneklerini desteklemek üzere yeniden güçlerini birleştirdi. 89. Pitti Uomo'da "Pitti Generation(s)" temasına kendi özel yorumunu da getiren MINI, "MINI Gentleman’s Playground" adı altında olağanüstü çeşitliliğe sahip bir oyun parkını da tanıtıyor. 

 

Pitti Generation(s)'ın ilham perisi Yeni MINI Clubman 

 

Bu şık ve ustaca meydana getirilmiş yapı, MINI model ailesinin yeni neslinin en genç üyesi olan yeni MINI Clubman'in tipik özelliklerinden ilham alıyor ve bir insanın yaşamının en belirleyici iki dönemi olan çocukluk ve yetişkinliği bir araya getirerek, hem gençler hem de yetişkinler için kendi içgüdülerini izleyebilecekleri ve kendi kimliklerini özgün biçimde keşfedecekleri bir alan sunuyor. 

 

MINI ve Pitti 

Pitti Immagine odak noktası moda olan ve İtalya'da her yıl gerçekleştirilen bir ticaret fuarı. Özellikle erkek giyimine yönelik bir ticaret fuarı olan Pitti Uomo, 1972 yılından bu yana Floransa'da yılda iki kez gerçekleştiriliyor ve genç, gelecek vaat eden ve bazen de alışılmadık moda markalarını destekliyor. 

 

MINI, Haziran 2015'teki 88. Pitti Uomo'da, felsefesinin otomotiv dünyası dışına da uygulanabileceğini göstermişti. MINI altı genç İtalyan yetenekle birlikte "MINI Gentleman’s Collection inspired by the new MINI Clubman" koleksiyonunu tasarlamış, altı parçadan oluşan "Capsule Collection" İtalyan el sanatlarını yaratıcı ve yenilikçi detaylarla bir araya getirmişti. 

 

"MINI Gentleman’s Collection"ın büyük başarısının ardından, Haziran 2016'daki 90. Pitti Uomo'da da genç tasarımcılar ve yeteneklerle işbirliği sağlanmaya devam edecek.