MINI Yeni Hikayelerin Olsun | MINI Türkiye

YENİ HİKAYELERİN OLSUN.

Bu, MINI ile ilk defa bir araya gelişimiz değil, keza sizin için de aynı şey geçerli. Değişen tek bir şey var, o da MINI Countryman’in yenilenen tasarımı. MINI Countryman, yeni maceralar için tasarlanan 4-çeker bir SUV ve macera sözcüğü burada gerçek anlamıyla kullanılıyor. Genişleyen iç hacmi, üstün malzeme kalitesi, yenilenen entegre ekranı, 450 litrelik bagajı, MINI Countryman’e hayran kalmanız için kullanabileceğiniz bahanelerden sadece birkaçı. Size yol göstermesi için, bu hayranlığı gizlemekten imtina etmeyen üç kişi, söz konusu macerayı başlatıyor.BARKIN ÖZDEMİR

Kumdaki sürüş testi tamam. Barkın, MINI Countryman’in motor gücünden hiç bu kadar emin olmamıştı. Gücü her noktaya eşit ve dinamik olarak dağıtan 4-çeker sistemiyle MINI Countryman şüpheye yer bırakmıyor.

"MINI Countryman’in karşı konulamaz tasarımı ve sürüş konforu ile şehir içinde ve dışında go-kart hissinin keyfine varıyorum. Panorama cam tavanı kendimi daha özgür hissetmemi sağlıyor, bu yüzden MINI Countryman yaşam stilini otomobiline yansıtan biri için ideal. Kırmızının bu tonu ise beni ona daha çok bağlıyor".

Teasers

dam Image
dam Image
dam Image

 

 

ELISABETH MAS

Elisabeth, MINI Countryman ile, olmaktan en çok mutluluk duyduğu yerde, doğanın içinde. MINI Countryman’in yeni özgürlük anlayışıyla otomobilini istediği yerde kullanabilme esnekliğinin keyfini sürüyor.

“Nereye gittiğimin ya da ne yapacağımın bir önemi yok, MINI Countryman’in geniş bagaj hacmi kızım Mia, köpeğim ve benim için gerekli tüm alanı fazlasıyla sağladığı için yola çıkmak büyük bir keyif. Ellerim eşyalarımız ile doluyken konfor erişim sistemi tek bir ayak hareketimle bagajın kapağını açmama yardımcı oluyor, işleri çok kolay ve konforlu kılıyor.”

Teasers

dam Image
dam Image
dam Image

 

 

SERKAY TÜTÜNCÜ

Serkay, sahip olduklarının tadını çıkarmayı iyi biliyor. MINI Countryman ise tam burada devreye giriyor. Tüm MINI’lerden daha büyük boyutlara sahip olan bu otomobil, önceki modeline kıyasla çok daha hızlı ve atak. Bu sayede Serkay’ı suyla daha kısa sürede buluşturuyor.

"Suya bağlı biriyim. Beni suya götüren yolda güvende olmalı, konforlu hissetmeliyim. Bu yüzden benim tercihim üstün malzeme kalitesi, ilham veren tasarımı ve 4-çeker sistemiyle ayakları yere basan MINI Countryman’den yana. Bu özellikler sayesinde sadece ben değil aynı zamanda ailem ve arkadaşlarım da konforlu ve eşsiz bir yolculuğun tadını çıkartabiliyorlar."

Teasers

dam Image
dam Image
dam Image