MINI Otomobilleri Ön ve Arka Görünüm | MINI Türkiye MINI Otomobilleri Ön ve Arka Görünüm | MINI Türkiye

İŞTE MINI.

UZUN DÖNEM İŞ ORTAKLIĞI.

Başarılı bir ekibin, memnuniyeti sağlanmış çalışanlardan oluştuğunu düşünüyorsanız, bir önerimiz var. Şirketinizin filosunu oluşturmak için vereceğiniz kararlarda ve bulunacağınız taleplerde, MINI’lerin maceracı ve prestijli dünyasını değerlendirerek farklı bir adım atabilirsiniz. Hem iş hem de özel hayatınızda size ve ekibinize teknoloji, üstün sürüş deneyimi ve şıklığıyla keyifli yolculuklar yaşatacak MINI, kurumsal imajınızı güçlendirirken çok daha keyifli olmasını da sağlayacak.

 

Kurumsal hayatın ideal otomobili olan MINI Cooper Dizel 5 Kapı, güçlü dizel motoru ve otomatik şanzımanı ile yüksek performans ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Ekstra diz mesafeli arka koltuğuyla daha ferah bir iç mekan beklentisine hitap ediyor. MINI ailesinin en yeni, en büyük 4-çeker SUV üyesi  MINI Countryman ise üstün malzeme kalitesi, geniş iç hacmi ve bitmek bilmeyen keşif tutkusuyla kendini özgür hissedenleri maceraya davet ediyor.  Yenilenmiş gövdesi ile seyahatlerde maksimum konfor sağlayan MINI Clubman ise hedefi “büyük” olanlara hitap ediyor. 
 

BAŞARININ ANAHTARI.

Öne çıkan tasarım, akıllı alan kullanımı ve yakıt ekonomisi. MINI’de İşletmenizin her türlü  ihtiyacına uygun otomobil mevcut.   Başarımız yalnızca tek bir otomobil ile sınırlı değil, beş farklı model ile otomobil filomuz çok güçlü . İşiniz ne olursa olsun, sizi daha da ileriye taşıyacak, fark yaratmanızı sağlayacak, kendi kimliğinize uygun bir MINI mutlaka bulacaksınız. 


Sofistike tarzıyla premium segmentte fark yaratan MINI otomobillerle ilgili detaylı bilgi için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.