>
MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı

MINI COOPER 3 KAPI VE MINI COOPER 5 KAPI’NIN TÜM DETAYLARINI KEŞFEDİN.

İKONİK TASARIM.
1959’DAN BUGÜNE.

Tasarım her zaman genlerimizin önemli bir parçasını oluşturdu. İlk Mini 1959’da yollarda yerini aldığında etraftaki diğer otomobillerden farkını gösterdi. Tekerlekleri gövdenin dışına taşan tasarımı ve alandan tasarruf sağlayan motoruyla Mini alışılagelmişin dışına çıktı. Farklıydı, etkileyiciydi ve kısa süre sonra bir ikon haline geldi.

Altmış yıl sonra bile MINI Cooper 3 Kapı ve MINI Cooper 5 Kapı, ilk zamanlarda kendini popüler kılan ve onu bir ikon haline getiren aynı tasarım ilkelerine sadık kalıyor. Elbette daha aerodinamik bir profil ve bir dizi krom vurgu dahil olmak üzere bir çok güncelleştirmeyle, artık daha sportif ve her zamankinden daha sade. Kendiniz deneyimlemeye ne dersiniz?

MINI Cooper 3 Kapı ve MINI Cooper 5 Kapı ile ilgili daha detaylı almak isterseniz formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

MINI Union Jack Arka Stop Lambaları

MINI UNION JACK ARKA STOP LAMBALARI.

Köklerimize selam gönderiyoruz. MINI Cooper 3 Kapı ve MINI Cooper 5 Kapı’nın Union Jack Arka Stop Lambaları ilk görüşte dikkatleri üzerine çeker ve enerji açısından çok daha verimli bir şekilde daha parlak, daha saf bir aydınlatma sunar.

MATRIX LED FARLAR.

MINI'nize daha fazla stil ve güvenlik kazandırır. Halka şeklinde olan Matrix LED farlar tasarım olarak göz kamaştırıcıdır ve ışığın yetersiz olduğu durumlarda bile en geniş görüş mesafesine sahip olmanızı sağlar.
MINI Matrix Led Farlar
MINI Logosu

MINI LOGOSU.

Kaput üzerindeki yeni logo sadeleştirilmiş çizgileri, keskin kontrastı ve belirgin minimalist estetiğiyle klasik tasarıma modern bir hava kazandırır.

UNION JACK IŞIKLI İÇ KAPLAMA.

Union Jack Işıklı İç Kaplama, otomobilinizin kabinini LED ışıklandırma ile içeriden aydınlatılan çarpıcı bir görünüm sağlar. Yolcu tarafında bulunan Union Jack tasarımlı konsol da yolculuğunuza renk katar.
Union Jack Işıklı İç Kaplama
MINI Led Işıklı Merkezi Gösterge Paneli

LED IŞIKLI MERKEZİ GÖSTERGE PANELİ.

MINI'nin LED Işıklı Merkezi Gösterge Paneli sadık bir yol arkadaşı gibi ruh halinizi paylaşır. Sürüş Modu seçimi, gelen aramalar, klima kumanda ayarları ve diğer fonksiyonların kullanımında renk değiştirir.

MERKEZ KONSOL.

Sürücüler düşünülerek tasarlanan orta konsol ergonomik olarak Dokunmatik Ekranın altında, erişilebilir mesafede yer alır. Böylece MINI’nizin klima kumandaları her zaman elinizin altındadır.
Merkez Konsol.
MINI 3 Kapı ve MINI 5 Kapı

GÜCÜNÜ TASARIMDAN ALIYOR.

Tavandan jantlara kadar her detayda kendinizi yansıtın. MINI Cooper 3 Kapı ve MINI Cooper 5 Kapı’nın neredeyse her bir detayını kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Test sürüşü randevusu almak için tıklayın.