MINI COUNTRYMAN x DOĞA İLE YENİLEN

Şehrin telaşını geride bırakıp MINI Countryman ile yepyeni deneyimler için yola çıkıyoruz. Doğanın sunduklarıyla en lezzetli sofrayı nasıl kurarsın? Tanık olduğun benzersiz güzellikleri nasıl fotoğraflarsın? Peki ya doğada bir geceyi nasıl geçirirsin? Hadi hazırlan, eşsiz rotalarda hepsini uzman isimlerle keşfediyoruz.

YAĞIZ İZGÜL İLE LEZZETLİ BİR YOLCULUK.

Şehrin telaşını geride bırakıp MINI Countryman ile yepyeni deneyimlere uzanıyoruz. Cenk Demirgüç ve Yağız İzgül ile çıktığımız yolda bizi yabani mantarlar, kuşkonmazlar ve birbirinden lezzetli otlar karşılıyor. En doğal lezzetlere ulaşmak için tüm bilmen gerekenlerle iştah açıcı Kaz Dağları havası için hemen izle!

CENK DEMİRGÜÇ & CEM ÇELİK KADRAJINDAN DOĞA.

Cenk Demirgüç ve Cem Çelik ile İğneada’yı keşfederken tanık olduğumuz eşsiz güzellikleri tüm detaylarıyla fotoğraflamayı öğreniyor, tüm deneyimi Longoz Ormanları’nda taçlandırıyoruz. Doğaya yeni bir açıdan baktığımız deneyim için hemen izle!

ALİ ULUCAN’DAN DOĞA HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN İPUÇLARI.

Cenk Demirgüç ve Ali Ulucan ile Çamlıca Şelalesi’ne yol alırken doğayla baş başa kaldığımız anlar için paha biçilmez ipuçları ediniyoruz. MINI tavan çadırıyla doğanın keyfini doyasıya çıkardığımız deneyim için hemen izle!

MINI COUNTRYMAN İLE YOLA ÇIK.

MINI Countryman ile heyecan verici test sürüşüne hazır mısın?