Loader

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.

YENİ MINI CLUBMAN.

MINI Clubman’e daha ilk bakışta kalbinizi kaptırabilirsiniz. Bu etkileyici ve farklı otomobil, heyecan yaratmak üzere tasarlandı. Ancak yalnızca göze hitap etmekle kalmaz. Her zamankinden daha fazla çok yönlülüğe sahip bu otomobil, her duruma uygun bir MINI'dir.

FİYAKALI.

Yeni MINI Clubman'in simge haline gelmiş altıgen ızgarası ve büyük yuvarlak farları yeni ve canlı bir görünüm kazanırken, yeni tasarım çizgileri ise çarpıcı ön ve arka spoylerler ile ön tekerlekteki tüm yeni aerodinamik havalandırmalarla birlikte ayırt edici bir zarafet sunar. Ayrıca, tavanda yeni ışıklı yüzgeç anten yer alır.

UNUTULMAZ BİR SON.

Yeni MINI Clubman, farklı ancak kolay erişim sağlayan Ayrık Kapılara sahiptir. Elleriniz doluyken, Easy Opener fonksiyonuyla ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirerek temassız erişim sağlayabilir, aynı zamanda uzaktan kumandayı da kullanabilirsiniz. Yeni yatay lambalar, geniş omuzlar ve arka bölümdeki atletik duruş, otomobile duyulan hayranlığı artırır.

GENİŞLİK KAVRAMI YENİDEN KEŞFEDİLDİ.

Yeni MINI Clubman önceki modeline göre daha uzun ve daha geniştir. Kazanılan alanı da akıllıca kullanır. Konfor ve kullanışlılık sağlayan beş koltuk, dört yolcu kapısı ve arkada yer alan ayırt edici Ayrık Kapılar bu ilave alan sayesinde sunulmuştur.

TÜM SİSTEMLER HAZIR.

Tıpkı sizin gibi yeni MINI Clubman de sosyal açıdan aktiftir. Etrafıyla bağlı kalarak diğerlerinden öndedir. Opsiyonel MINI Connected paketi sizi sosyal haberler, online müzik, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamaları ve çok daha fazlasıyla yalnızca MINI'nin yapabileceği şekilde buluşturur.

TÜM SİSTEMLER HAZIR.

MINI Merkezi Gösterge Paneli teknolojik özellikler ve online hizmetler dünyasına açılan bir penceredir. Şık bir yüksek çözünürlüklü renkli ekran ile simge haline gelmiş dairesel bir arayüz içerisinde yer alır. Bu kristal berraklığındaki ekran, eğlenceden navigasyona ve MINI Connected'in gelişmiş teknolojisine kadar her şeyi kontrol eder. Buna kişisel mobilite desteği, müzik, sesli kitap ve çok daha fazlası dahildir.

BAŞINIZI DİK TUTUN.

MINI Head Up Display ile gözlerinizi yoldan ayırmayın. Ön camın ön kısmında şeffaf bir panel yükselir ve sürüş verilerini yolda görüş hizanızın hemen altına yansıtır.

PARILTIYA AYAK UYDURUN.

MINI Merkezi Gösterge Panelinin etrafındaki LED halka müzik sesi yüksekliği, motor devri, telefon çağrıları ve navigasyon uyarıları gibi farklı olaylara farklı renklerde tepki verir.

ÖNCE GÜVENLİK.

MINI Clubman'deki en önemli özellik şüphesiz sizsiniz. Akıllı sürüş asistanı, çarpma sırasında derhal harekete geçecek özellikler içerir ve güvenliğin bir numaralı öncelik olmasını sağlar. Böylece MINI Clubman ile nereye giderseniz gidin güvende hissedersiniz.

PARK ASİSTANI.

Yeni MINI Clubman'de her zaman en mükemmel girişi yapmayı isteyeceksiniz. Bu amaçla Park Asistanı dar yerlerde manevra yapmak üzere direksiyonu kontrolüne almadan önce park alanının boyutunu ölçer. Tek yapmanız gereken biraz gaza ve frene basmaktır.

ELEKTRİKLİ PARK FRENİ.

Yeni MINI Clubman gelenekselin dışına çıkmaktan hoşlanır, bu sebeple mütevazı ancak kocaman el frenine veda edebilirsiniz. Elektrikli Park freni yalnızca bir düğmeye basmanızla her durduğunuzda, park ettiğinizde ve yokuşta kalkış sırasında frenlerin etkinleşmesini sağlayacaktır.

BAGAJ BÖLMESİ FİLESİ.

Bazen en basit şeyler çok önemli hale gelir. Sert bir fren yapmanız gerekiyorsa, paha biçilmez file kabin içindeki yolcuları bagaj bölümünde başı boş dolaşan her türlü eşyaya karşı korur.

TASARIM DETAYLARI.

Yeni MINI Clubman’e daha yakından bakın.