Loader

Your browser is not up to date and may not be compatible with our website.

Please switch to a different browser e.g. Google Chrome or Mozilla Firefox.

Please follow the link to install Chrome:Chrome.

Please follow the link to instal Firefox:Firefox

Close

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI Clubman yan profil

MINI CLUBMAN.

MINI Clubman’e daha ilk bakışta kalbinizi kaptırabilirsiniz. Bu etkileyici ve farklı otomobil, heyecan yaratmak üzere tasarlandı. Ancak yalnızca göze hitap etmekle kalmaz. Her zamankinden daha fazla çok yönlülüğe sahip bu otomobil, her duruma uygun bir MINI'dir.

MINI Clubman ön/çapraz profil

FİYAKALI.

MINI Clubman'in simge haline gelmiş altıgen ızgarası ve büyük yuvarlak farları yeni ve canlı bir görünüm kazanırken, yeni tasarım çizgileri ise çarpıcı ön ve arka spoylerler ile ön tekerlekteki tüm yeni aerodinamik havalandırmalarla birlikte ayırt edici bir zarafet sunar. Ayrıca, tavanda yeni ışıklı yüzgeç anten yer alır.

MINI Clubman arka profil

UNUTULMAZ BİR SON.

MINI Clubman, farklı ancak kolay erişim sağlayan Ayrık Kapılara sahiptir. Elleriniz doluyken, Easy Opener fonksiyonuyla ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirerek temassız erişim sağlayabilir, aynı zamanda uzaktan kumandayı da kullanabilirsiniz. Yeni yatay lambalar, geniş omuzlar ve arka bölümdeki atletik duruş, otomobile duyulan hayranlığı artırır.

MINI Clubman açık gövde profili

GENİŞLİK KAVRAMI YENİDEN KEŞFEDİLDİ.

MINI Clubman önceki modeline göre daha uzun ve daha geniştir. Kazanılan alanı da akıllıca kullanır. Konfor ve kullanışlılık sağlayan beş koltuk, dört yolcu kapısı ve arkada yer alan ayırt edici Ayrık Kapılar bu ilave alan sayesinde sunulmuştur.

BÜYÜYEN İÇ MEKAN, BAGAJ HACMİ VE HEYECAN.

MINI Clubman hakkında daha fazla bilgi almak aşağıdaki formu doldurun.

TÜM SİSTEMLER HAZIR.

Tıpkı sizin gibi yeni MINI Clubman de sosyal açıdan aktiftir. Etrafıyla bağlı kalarak diğerlerinden öndedir. Opsiyonel MINI Connected paketi sizi sosyal haberler, online müzik, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamaları ve çok daha fazlasıyla yalnızca MINI'nin yapabileceği şekilde buluşturur.

MINI Clubman crystal-clear screen

TÜM SİSTEMLER HAZIR.

MINI Merkezi Gösterge Paneli teknolojik özellikler ve online hizmetler dünyasına açılan bir penceredir. Şık bir yüksek çözünürlüklü renkli ekran ile simge haline gelmiş dairesel bir arayüz içerisinde yer alır. Bu kristal berraklığındaki ekran, eğlenceden navigasyona ve MINI Connected'in gelişmiş teknolojisine kadar her şeyi kontrol eder. Buna kişisel mobilite desteği, müzik, sesli kitap ve çok daha fazlası dahildir.

MINI Clubman head-up display

BAŞINIZI DİK TUTUN.

MINI Head Up Display ile gözlerinizi yoldan ayırmayın. Ön camın ön kısmında şeffaf bir panel yükselir ve sürüş verilerini yolda görüş hizanızın hemen altına yansıtır.

MINI Clubman glow in the dark MINI Centre Instrument display

PARILTIYA AYAK UYDURUN.

MINI Merkezi Gösterge Panelinin etrafındaki LED halka müzik sesi yüksekliği, motor devri, telefon çağrıları ve navigasyon uyarıları gibi farklı olaylara farklı renklerde tepki verir.

APPLE CARPLAY® HAZIRLIĞI.

Yola çıkın ve elinizin altındaki sihire şahit olun. Bu sihiri sesinizle de yaratabilirsiniz. Apple CarPlay® Hazırlığı iPhone’unuzun alıştığınız arayüzünü ekranınıza yansıtır. Bu sayede istediğiniz gibi müzik dinleyebilir, aramalara yanıt verebilir, metin mesajları gönderebilir ve size okunmasını sağlayabilir ya da istediğiniz yerin yol tarifini alabilirsiniz. Bunun için MINI Connected’a gidip Apple CarPlay® uygulamasını seçip bazı iPhone uygulamalarını ekranınız üzerinden kullanmak üzere talimatları izlemeniz yeterlidir. Siri ile yapacağınız kısa bir konuşma yeterli olacaktır. Apple CarPlay® Hazırlığının kullanılabilirliği ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

ÖNCE GÜVENLİK.

MINI Clubman'deki en önemli özellik şüphesiz sizsiniz. Akıllı sürüş asistanı, çarpma sırasında derhal harekete geçecek özellikler içerir ve güvenliğin bir numaralı öncelik olmasını sağlar. Böylece MINI Clubman ile nereye giderseniz gidin güvende hissedersiniz.

MINI Clubman Park Asistanı

PARK ASİSTANI.

Yeni MINI Clubman'de her zaman en mükemmel girişi yapmayı isteyeceksiniz. Bu amaçla Park Asistanı dar yerlerde manevra yapmak üzere direksiyonu kontrolüne almadan önce park alanının boyutunu ölçer. Tek yapmanız gereken biraz gaza ve frene basmaktır.

MINI Clubman elektrikli park freni

ELEKTRİKLİ PARK FRENİ.

Yeni MINI Clubman gelenekselin dışına çıkmaktan hoşlanır, bu sebeple mütevazı ancak kocaman el frenine veda edebilirsiniz. Elektrikli Park freni yalnızca bir düğmeye basmanızla her durduğunuzda, park ettiğinizde ve yokuşta kalkış sırasında frenlerin etkinleşmesini sağlayacaktır.

MINI Clubman bagaj bölmesi

BAGAJ BÖLMESİ FİLESİ.

Bazen en basit şeyler çok önemli hale gelir. Sert bir fren yapmanız gerekiyorsa, paha biçilmez file kabin içindeki yolcuları bagaj bölümünde başı boş dolaşan her türlü eşyaya karşı korur.

TASARIM DETAYLARI.

Yeni MINI Clubman’e daha yakından bakın.

MINI Clubman iç tasarım ön panel ve direksiyon

YENİ KOKPİT TASARIMI.

Birçok son teknoloji özelliğiyle yeni MINI Clubman yenilikçi ve teknolojiyi barındıran yeni bir kokpit tasarımına sahiptir. Yeni orta konsol geleneksel el freninin kullanılmaması sayesinde yerden tasarruf sağlar. Kontroller anlaşılır bir şekilde renkli kokpit cephesi çerçevesiyle çevrelenir.

MINI Clubman Colour and Trim

RENK VE KAPLAMA.

Kapitone desenli dikişlere sahip Chester koltuklar dahil olmak üzere lüks döşeme ve üstün kaliteli malzemeler. Tüm yüzeylerde birbirine uygun renklerle bir tasarım stüdyosundan daha fazla renk uyumuna sahiptir. Kapı iç kaplamaları da buna dahildir.

MINI Clubman MINI Yours iç tasarımı

MINI YOURS.

Yeni MINI Clubman bakışları üzerinde toplayacak ancak MINI Yours tasarım programı sayesinde içte ve dışta stile yönelik benzersiz dokunuşlarla zevkinize uygun şekilde özelleştirilerek gerçek anlamda sizin de gözbebeğiniz haline gelecek.

MINI CLUBMAN

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

MINI Clubman ailesi
Otomatik
MINI CLUBMAN
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER CLUBMAN
136 (134)
5.4