Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI Clubman, sokaklarda boy gösteriyor ve stil işlevsellikle bir araya geliyor.

BENZERSİZ. ŞEHİRLİ. ABARTISIZ ŞIKLIK.

Stil ve işlevselliğin zirvesi, seçkin MINI Clubman, en üst düzeyde konfor ve günlük kullanışlılık sunmak üzere tasarlanmış sade bir klasik kompakt otomobildir. Arka kısımdaki farklı bölünebilen kapıları, yumuşak kaplama yüzeyleri ve premium teknolojileri ile bu model, MINI ailesinin safkan bir üyesidir ve iyileştirilen görünümüyle tamamen yeni bir otomobil düzeyini sunmaya hazırdır.

BENZERSİZ. ŞEHİRLİ. ABARTISIZ ŞIKLIK.

Stil ve işlevselliğin zirvesi, seçkin MINI Clubman, en üst düzeyde konfor ve günlük kullanışlılık sunmak üzere tasarlanmış sade bir klasik kompakt otomobildir. Arka kısımdaki farklı bölünebilen kapıları, yumuşak kaplama yüzeyleri ve premium teknolojileri ile bu model, MINI ailesinin safkan bir üyesidir ve iyileştirilen görünümüyle tamamen yeni bir otomobil düzeyini sunmaya hazırdır.

Öne Çıkan Özellikler

MINI Clubman ve şık iç tasarım.

STİL SAHİBİ, BİLGİLİ VE ÇOK ŞIK.

İlk izlenimi yaratmak için yalnızca tek bir şansınız vardır. MINI Clubman'e daha ilk bakışta kendinizi yakın hissedersiniz. Zarif iç tasarım, her biri son derece cazip, sıcak bir atmosfer yaratmak üzere ortam aydınlatması ile zenginleştirilmiş en ileri kokpit teknolojileri ve şık konturların güçlü bir bileşimini içerir. Burada 1.250 litrelik ferah bir iç hacim mevcuttur; lüks Chester Deri koltuklar gibi premium malzemeler ise şık, davetkar bir konfor anlayışı sunar.

MINI Clubman ve karakteristik çift kapı.

ESTETİK GÜZELLİKTEN ÇOK DAHA FAZLASI.

MINI Clubman'in arka tasarımına tek bir bakış, hayranlık duymak ve takdir etmek için yeterlidir. İlk olarak estetik görünümü, geniş omuzları ve krom kaplı kollara sahip karakteristik çift kapısı göze çarpar. Ardından, MINI'nin simge haline gelmiş tasarım mirasından ilham alınan bir işçilikle üretilen, kapılara entegre edilmiş son derece estetik, yatay arka far grubu tüm ilgiyi üzerinde toplar.

MINI Clubman ve dokunmatik ekran içeren kokpit.

KOLAYLIK SUNAR.

MINI, daha önce görülmemiş bir kolaylık ve rahat kullanım sağlamak üzere teknolojiler geliştirir. Opsiyonel olarak sunulan şık yüksek çözünürlüklü 8,8 inç Dokunmatik Ekran ile simge haline gelmiş bir MINI arayüzü içine yerleştirilen MINI Merkezi Gösterge Paneli de bunun bir örneğidir. Bu özellik, her yolculuğu bir etkinliğe dönüştürmeye hazır olan gelişmiş MINI Connected teknolojileri ve online hizmetlerine açılan bir kapıdır. Ayrıca, otomobil içinde kablosuz şarja sahip bir telefon da bulunur ve MINI Find Mate özelliği sayesinde istediğiniz her eşyanın izini sürebilirsiniz.**

Tasarım ve Konfor

Güzel, şık ve olağanüstü düzeyde çekici.

MINI Clubman, denge ve göze batmayan sofistike özelliklerin olağanüstü bir bileşimidir. Bu otomobilin detaylarında, stil, zahmetsiz konfor anlayışı ve birçok fikir bir araya getirilmiştir. Son derece güzel, şık ve etkileyici olan model, görünümüyle size son derece uygundur.

MINI Clubman ve kokpit tasarımı.

Premium kokpit tasarımı.

Yeni MINI Clubman, MINI'nin şimdiye kadar ürettiği en çok yönlü, en güzel ve en sofistike modeldir. Premium iç tasarım, oldukça ferahtır. Kapitone dikişli Chester Deri gibi beş adet kaliteli deri döşeme çeşidi ile cesur ve son derece ayırt edicidir. Merkezde, göz alıcı 6,5 inç veya 8,8 inç ekrana sahip MINI Connected konsolu yer alır. Bu özellik, MINI'nizin gücünü, bir dizi yenilikçi teknoloji seçeneği ile sezgisel bir kumanda merkezine yönlendirir. Her biri, sizi memnun etmek üzere özel olarak üretilmiştir.

MINI Clubman ve ışıklı kapı çerçeveleri.

Işıklı kapı çerçeveleri.

MINI Clubman'in şık ve klasik yeni opsiyonel iç tasarım stilleri, otomobilin en beklenmedik yerlerinde aksesuarlar sunuyor. Işıklı arkadan aydınlatmalı kapı çerçeveleri, değişen ışık koşullarında otomatik olarak aydınlatma sağlayan keyifli ve şaşırtıcı tasarım aksesuarlarıdır. Bu öğeler, MINI Clubman otomobilinizin kokpitini ve iç tasarım konturlarını geliştirebilmek için tercih edebileceğiniz göze batmayan, cazip seçeneklerden yalnızca biridir.

Ortam Aydınlatması.

Opsiyonel MINI Excitement paketini seçerek, MINI Clubman otomobilinizin iç tasarımında kişisel stilinizini yansıtabilirsiniz. Paket, kabin içindeki rengi istediğiniz gibi düzenleyebilmenizi sağlayan Ortam Aydınlatması özelliğini içerir. Böylece, şehrin ışıkları dışarıda pırıl pırıl parlıyorken, iç tasarımda da en iyi atmosferi oluşturabilirsiniz. Merkezi Gösterge Panelini çevreleyen parlak LED halka, tıpkı bir anda hızlanmanız gibi, değişen durumlara tepki vererek renk değiştirir. Daha yumuşak bir kokpit atmosferi tercih ederseniz, sabit bir renk ayarlamanız yeterlidir.

MINI Clubman ve Easy Opener.

Easy Opener.

Opsiyonel Konfor Erişim Sistemi ve Easy Opener işlevi ile MINI Clubman'inizin bölmeli kapıları, ayağınızı bagaj kapağının altında hareket ettirdiğinizde otomatik olarak açılır. Böylece anahtarınızı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan, 1.250 litrelik bagajınızı doldurup boşaltmanızı kolaylaştırır. Bu özellik, konfor ve rahatlığı bir üst seviyeye taşır.

Performans ve Güvenlik

Yolda Tam Hakimiyet.

MINI, sizi her zaman destekleyebilmek için elinizin altında olan bir dizi profesyonel destek önlemleri sunar. Uzman yardımımız, mümkün olan maksimum düzeyde güvende ve konforlu yolculuk etmenizi, böylece yola konsantre olarak tasasız sürüş keyfinin keyfini çıkarabilmenizi sağlar.

MINI Clubman ve Elektrikli Park Freni.

Elektrikli Park Freni.

Frenler yalnızca bir düğme dokunuşuyla etkinleştiğinden, Elektrikli Park Frenini kullanmak son derece kolaydır. Durmanız, park etmeniz ya da yokuşta kalkış yapmanız gerektiğinde, MINI'niz her zaman güvendedir.

MINI Clubman ve Park Mesafe Kontrolü.

Daha İyi Park Etme Çözümleri.

Park Mesafe Kontrolü ile en dar park alanlarına şık bir biçimde girip çıkmak artık çok daha kolay bir hale geldi. Tampona entegre ultrasonik seziciler sayesinde, sesli uyarı sinyali bir otomobile veya nesneye olan uzaklığınızı bildirir. Bu esnada, Park Asistanı da otomobilinizi dar yerlere güvenli bir şekilde park edebilmeniz için direksiyonu kontrolüne almadan önce mevcut park alanlarının boyutunu ölçer. Park alanlarına mükemmel bir biçimde girip çıkabilmek için ayağınızı gaz ve fren pedallarına hafifçe basmanız yeterlidir.

MINI Clubman ve Bagaj Bölümü Filesi.

Bagaj Bölümü Filesi.

Bu, genellikle göz ardı edilen akıllı bir özelliktir. Bagaj bölümü filesi, fazladan denge ve destek gerektiren her boyuttaki kargo için güvenilir bir koruma sağlar. Siyah file, bagaj bölümündeki bağlantı noktalarına bağlanabilir. Böylece fileden hiçbir şeyin kayıp düşmemesi sağlanır.

Haber Eğlence

Hem bilgi hem eğlence.

Yönlendirmeye ihtiyaç duyabilir ya da bir süreliğine müziğin sesini açmak isteyebilirsiniz. MINI'niz, akıllı ses kontrolü ile navigasyon, iletişim ve müzik çalar işlevlerine yönelik birçok seçenek sunar. Bağlantı, hands-free kumanda ve olağanüstü ses bir araya geliyor.

cover

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

Şık yüksek çözünürlüklü bir renkli ekran ile simge haline gelmiş bir MINI dairesel arayüz içine yerleştirilen MINI Merkezi Gösterge Paneli, gelişmiş MINI Connected teknolojisi ve online hizmetlerine açılan bir kapıdır. Ön konsolun zarif konturlarının içine gömülü bu opsiyonel ekran ile tüm eğlence, haber ve navigasyon işlevlerini kontrol edebilirsiniz. Bu tek duraklı bilgi kaynağınız, sizin için her yolculuğu bir etkinliğe dönüştürmeye hazırdır.**

MINI Clubman ve 8,8 inç dokunmatik ekranlı navigasyon.

8,8 inç dokunmatik ekranlı navigasyon.

Standart MINI Navigasyon Sistemi sesli talimatları merkezi, yüksek çözünürlüklü ve kullanımı kolay bir dokunmatik ekranda bir araya getiren bir rota kılavuzu içerir. Bu özellik rotanızın net, detaylı bir görünümünü sunmak üzere uygulamayı parmaklarınızı kullanarak yaklaştırma imkanı sağlar. Sistem aynı zamanda gece modu, TMC ve İlgi Çekici Yerler arama fonksiyonu da sunarak sizi gideceğiniz yere çabuk ve güvenli bir biçimde götürür. Sistem MINI Controller aracılığıyla kullanılır harita güncellemeleri USB aracılığıyla sunulur. (Şu anda yalnızca MINI Clubman ve MINI Countryman modellerinde bulunur.)

MINI Clubman ve Kablosuz Şarj.

Kablosuz Şarj.

Artık kablolara ihtiyacımız kalmıyor. Bu son teknoloji seçenek, tüm QI onaylı kablosuz şarjı destekleyen cihazlar için kablosuz şarj olanağı sunuyor.

Kişiselleştirme ve Paketler

İstediğiniz gibi kişiselleştirin.

Bir dizi lamba, renk ve Jantlar. arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca kapı eşikleri, yüzeyler, bagaj kapağı şeritleri, ayna kapakları veya yan hava delikleri gibi birçok iç tasarım ve dış tasarım seçenekleri de mevcuttur. Sizin için en uygun otomobili ortaya çıkarmak için sınırsız seçeneğe sahipsiniz.

Kaliteli Döşeme Chester deri

Chester Deri.

Uzman işçiliği ile ünlü ekibimiz, şık koltuklar yaratmak üzere premium deri ve gösterişli kumaşlarla çalışarak her döşemeyi kusursuz şekilde sunmak için titizlikle çalışır. Opsiyonel Chester derinin zengin dokusu kadar kalite hissi uyandıran başka bir özellik yoktur. Detaylı kapitone dikiş ise klasik görünümüne katkıda bulunur ve çarpıcı bir işçilik görünümü sunar.

MINI Clubman ve kaliteli döşemeler.

Kaliteli Döşemeler.

MINI'de malzemeler kesinlikle son derece önemlidir. Kişiselleştirme ve detaylara özen gösterme geleneğimiz, sunduğumuz her seçeneğin itici gücünü oluşturur. Yüksek kaliteli koltuk döşemelerimiz ve kaplamalarımız ise MINI'nize kişiye özel bir stil kazandırmanın olağanüstü bir yoludur. Tıpkı klasik, örgülü şerit kaplama gibi, tamamı el işçiliği hissini tamamlayan zengin süslemelerle işlenmiş kaliteli tanecikli derileri titizlikle seçiyoruz. Tam bir klasik.

MINI Clubman ve renk yelpazesi.

Renk Yaratıcılığı.

Tamamen tercihinize bağlı olarak, MINI'nizin dış tasarımını kişisel hale getirebilmeniz için sunduğumuz, merak uyandırıcı, ayrıcalıklı ve etkileyici renklerden oluşan son renk koleksiyonumuzdan seçimini yaparak otomobilinize kendinize özgü bir stil kazandırabilirsiniz. Artık arasından seçim yapabileceğiniz on beş renk ile MINI otomobilinizi dilediğiniz gibi sofistike veya sportif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, tavan ve motor kapağı şeritleri, spor şeritler ve yan havalandırma kaplamaları gibi havalı aksesuarlarla otomobilinize size özel son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Renginizi bulun.

MINI Clubman ve alaşım jantlar.

Jantlar.

MINI Clubman'in detaylara gösterdiği özen, gerçek bir yol duruşuna sahip 19 inç John Cooper Works alaşım jantlar gibi bir dizi yeni jant tasarımı ile tamamlanıyor.

John Cooper Works

Yola çıkın.

Daha fazla güç, daha özel iyileştirmeler ve daha fazla keyif sunan John Cooper Works modelleri, John Cooper’ın ralli efsanelerinden türetildi ve şu anda yarış pistlerinin şampiyonu oldukları zamanlardaki kadar etkileyici. MINI'nizin ayrıcalıklı ve heyecan verici olmasını tercih ediyorsanız, doğru yerdesiniz.

BOYUTLAR.

MINI Clubman Yan Boyutlar.
MINI Clubman Ön ve Arka Boyutlar.

MINI CLUBMAN

Otomatik
MINI CLUBMAN
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER CLUBMAN
136 (134)
5,4