COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works GP – gri ve kırmızı – yandan görünüm MINI John Cooper Works GP – gri ve kırmızı – yandan görünüm

YENİ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

MINI HEYECANI EN ÜST DÜZEYDE.

GELMİŞ GEÇMİŞ EN HIZLI MINI.

MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu

AZAMİ HIZ 265 KM/SA.

MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu

0-100 KM/SA HIZA 5,2 SANİYEDE ULAŞIR.

MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu

306 BG MOTOR GÜCÜ.

MINI John Cooper Works GP – önden ve yandan görünüm – tavan spoyleri

HIZLI VE ÖFKELİ.

Karmaşa ve fazla ağırlıktan arındırılan MINI John Cooper Works GP en üst seviyede hızlanma ve çeviklik için maksimum düzeyde hafifletildi. Amortisörler, dengeleyiciler ve yaylar otomobilin kullanım karakterine özel olarak geliştirildi ve ayarlandı. Daha geniş lastikler ve standarda göre 10 mm daha alçak süspansiyonuyla salt gücü ve performansı yansıtıyor. O bir asi fakat kesinlikle bir sebebi var.


Tasarımcılarımız en zor olan yolu seçtiler. Racing Grey rengindeki gösterişli duruşunu tamamlayan Melting Silver kontrast tavan ve yan aynalarıyla MINI John Cooper Works GP kendinden emin bir ifadeye sahiptir. Kenarlar ve çizgiler net ve keskindir. Büyük ön rüzgarlık, yan etekler ve tavan spoyleri gibi güçlü tasarım öğeleri hayranlık verici bir duruş yaratmak üzere dış tasarımı vurgular.

MINI John Cooper Works GP – 2,0 litre – 306 BG 4 silindirli motor MINI John Cooper Works GP – 2,0 litre – 306 BG 4 silindirli motor

HEYECAN VERİCİ MINI. TURBOŞARJLI.

Şimdiye kadarki en hızlı, en güçlü MINI durduk yere ortaya çıkmadı. Mühendislerimiz, konfor alanlarını terk etmekten kaçınmaz ve yeni meydan okumalardan zevk alırlar. Elli yıla yayılan zengin bir yarış mirasını temsil eden MINI John Cooper Works GP 2.0 litre, 306 BG motor (beygir) gücüne sahip 4 silindirli turboşarjlı motor, 450 Nm’lik olağanüstü torkuyla etkileyici derecede güçlü bir performans sunar. Çünkü yeteri kadar bizim için asla yeterli değildir.


Bu birlikteliğe sınırlı kaydırmalı diferansiyele sahip 8 ileri otomatik şanzıman da eklendiğinde maksimum hızlanma, kavrama ve çeviklik elde edilir. Sportif, 3D baskılı metal vites kanatçıkları şık bir şekilde vites değiştirmenizi mümkün kılar. Performans odaklı tasarlanan hava giriş sistemi motorun daha kolay nefes almasını sağlar. Motorun soğutulmasını ve gücünü optimize etmek üzere ikinci bir harici soğutucu da kullanıma hazırdır. Ayrıca akustik yalıtım malzemesini değiştirerek performansı artırmak üzere ağırlıktan tasarruf edilmiştir. Böylece elinizin altındaki olağanüstü kullanım hassasiyeti ve katışıksız gücün keyfini çıkarabilirsiniz.

MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu MINI John Cooper Works GP – kırmızı vurgu

İMZA NİTELİĞİNDE DIŞ TASARIM ÖZELLİKLERİ.

MINI John Cooper Works GP – direksiyon – kokpit MINI John Cooper Works GP – direksiyon – kokpit

İMZA NİTELİĞİNDE İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİ.

MINI John Cooper Works GP – iç tasarım – 360° görünüm MINI John Cooper Works GP – iç tasarım – 360° görünüm
MINI John Cooper Works GP – yarış pisti MINI John Cooper Works GP – yarış pisti

YARIŞA KATILIN.

MINI John Cooper Works GP dünya genelinde yalnızca 3.000 modelle sınırlı. Caddelerde kural tanımaz çift egzozunu gördüğünüzde artık geç kaldınız demektir. 2020’de pazara sunulacak.
MINI John Cooper Works GP – Wallpapers - Ringtone MINI John Cooper Works GP – Wallpapers - Ringtone

ÖZEL DOSYA İNDİRMELERİ.

MINI John Cooper Works GP ile telefonunuzu kişiselleştirin. Yarış pistlerini telefonunuza taşımak için bu harika duvar kağıtlarına bir göz atın. Android kullanıcıları cihazlarının sesini de özel JCW GP zil sesi ile kişiselleştirebilir.
MINI John Cooper Works GP – yandan ve arkadan görünüm – pist MINI John Cooper Works GP – yandan ve arkadan görünüm – pist