Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
THE NEW MINI JOHN COOPER WORKS GP REAR SPOILER THE NEW MINI JOHN COOPER WORKS GP REAR SPOILER

YENİ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

MINI HEYECANI EN ÜST DÜZEYDE.*

2020 İTİBARİYLE

YENİ MINI JOHN COOPER WORKS GP– FİLM –MP4

YALNIZCA 3.000 ADET.

Yeni MINI John Cooper Works GP dünya genelinde yalnızca 3.000 adetle sınırlı. Son derece kendinden emin olan ve ele avuca sığmayan bu otomobil, yollara çıkacağı 2020 yılını beklemeye değer.
THE NEW MINI JOHN COOPER WORKS GP – 300HP – LIGHT ALLOY WHEEL

300 BG’DEN

DAHA GÜÇLÜ.

Turboşarjlı 2.0 litre dört silindirli motorun gücünü hakimiyetiniz altına alın. Yarışçı ruhunuzu serbest bırakın. Yeni MINI John Cooper Works GP'yi kullandığınızda yoldaki virajlar size asla aynı görünmeyecek.

2020’de piyasaya sunulacak.**

NEFZ: 167 gr/km, 7,3 l/100 km **

WLTP: 189 gr/km, 8,3 l/100 km **

YENİ MINI JOHN COOPER WORKS GP – 300 BG – EGZOZ

MINI TUTKUSUNDA ZİRVE.

Şimdiye kadar üretilen en hızlı, en güçlü MINI kalp atışlarını hızlandıran bir heyecan için tasarlandı. Sınırları zorlamak genlerimizde var. Tasarımcılar ve mühendislerden oluşan ekibimiz sınırları zorlayarak bu benzersiz, pist odaklı yarışçıyı ortaya çıkardı.
YENİ MINI JOHN COOPER WORKS GP – SÜRÜCÜ – YARIŞ PİSTİ 300 BG YENİ MINI JOHN COOPER WORKS GP – SÜRÜCÜ – YARIŞ PİSTİ 300 BG

YARIŞA KATILIN.