İÇ TASARIM

PREMIUM DOKUNUŞLAR.

İnce işçilik ve hassas detaylar iç tasarımın estetiğini tanımlar. Birinci sınıf malzemeler, gelişmiş teknoloji ve atmosferik aydınlatma son derece dengeli bir sürüş deneyimi yaratmak üzere bir araya getirildi. Tamamen Elektrikli MINI Countryman’e bindiğinde muhtemelen bir daha asla inmek istemeyeceksin. 

MINI DENEYİM MODLARI İLE TANIŞIN. 

Kendi modunu gör, dinle ve hisset. MINI Deneyim Modları duyularınızı harekete geçirecek heyecan verici bağlantı dünyasına geçiş yolun. Duyularını harekete geçirir. Her mod kendi yaratıcı tasarımına, ortam aydınlatmasına ve ses özelliklerine sahiptir. Tek bir komutla MINI’nin görünümünü ve hissini tamamen değiştirebilirsin.
Tamamen Elektrikli MINI Countryman- iç tasarım- oled ekran

OLED, OLED OLED.

Dairesel OLED ekran, ön panelin kalbini ve odak noktasını oluşturur. 240 mm çapı ve yüksek kaliteye sahip camıyla en yeni OLED teknolojisini kullanan ekran ayrıcalıklı, minimalist bir görünüm sunar. Bir gösterge grubu ve araç içi haber/eğlence ile destek görevi yapar. Dairesel OLED Ekran dünyada bir ilktir.

YENİ BİR İÇ TASARIM, DAHA DOĞRUSU SEKİZ İÇ TASARIM.

Direksiyonun başına her geçişinde hangi sürüş deneyimini istediğine sen karar ver. Sportif sürüşten süper verimli sürüşe kadar her ihtiyaca uygun bir dizi MINI Deneyim Modu bulunur ve her biri kendine ait kapsayıcı görünüm, his ve sese sahiptir.
Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım - ön panel
Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım - ön panel
Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım - ön panel
Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım - ön panel

ŞIK VE SÜRDÜRÜLEBİLİR. KONFORUNUZ İÇİN.

Favoured ve John Cooper Works olmak üzere iki tasarım paketi seçeneğiyle her zaman kendini ifade etmene yardımcı olacak bir MINI tasarımı mevcut. Ön panel ve direksiyondan, koltuk döşemeleri ve tavan kaplamasına kadar özel yapım tasarım detaylarıyla birlikte sunuluyor.

Yeni Vescin Vegan kaplamanın estetik görünümüyle MINI’nin içinde gerçek bir sıcaklık hissini deneyimlemeni istiyoruz. Premium bir dokunma deneyiminin yanı sıra daha fazla tasarım seçeneği sunar ve farklı MINI Deneyim Modlarını yansıtmak üzere kusursuz bir tuval oluşturur.

Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım- Kumanda Paneli

SADECE DOKUNUN

Park freninden vitese, MINI Deneyim Modları ve daha fazlasına kadar ihtiyacın olan her şey için bir düğmeye basman yeterli. Kumanda paneli yeniden tasarlanarak erişimi, kullanımı ve kurcalaması daha kolay hale getirildi. 

GO-KART HİSSİ VEREN DİREKSİYON.

Eğlence, direksiyonu kavradığın anda başlıyor. Modası geçmeyen Klasik Mini modelinden ilham alarak yeniden tasarladık, sana daha yoğun, klasik bir çağdaş MINI go-kart hissi sunmak üzere boyutlarını biraz küçülttük. Üçüncü kol yerine şimdi şık, dekoratif bir kumaş şerit içeriyor. Soldaki kontrol paneli sürücü destek sistemlerini etkinleştirmene olanak sağlarken eğlence ve iletişim işlevleri sağdaki panel üzerinden yönetilebiliyor. 

Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım - jant
Tamamen elektrikli MINI Countryman - iç tasarım - malzemeler

YENİ MALZEMELERLE YENİ YOLLAR AÇIYOR.

MINI, tekstil kullanımıyla tamamen yeni bir estetik oluşturuyor. Ön ve kapı panellerinde kullandığımız, yeni malzeme özellikle konforlu bir ortam yaratıyor. Kumaş ise yüksek kalitede ve temizlenmesi kolay. Premium bir dokunma deneyiminin yanı sıra daha fazla tasarım seçeneği sunuyor ve farklı MINI Deneyim Modlarıyla heyecan verici yansımalar için kusursuz bir tuval oluşturuyor. Duygu, görünüm ve yıpranmaya karşı dayanıklılık söz konusu olduğunda en zorlu kriterleri karşılayacak malzemeler geliştirmek için farklı yollar aramayı sürdüreceğiz.