MINI YETKİLİ SERVİSİ.

AİLEYE HOŞ GELDİNİZ.

Bizim için aileden birisiniz. Tıpkı bir ailenin her zaman birbirine sahip çıkması gibi, biz de MINI’nize ekstra özen gösteriyoruz. Otomobiliniz ister yeni, ister biraz yaşını almış veya isterse tamamen elektrikli olsun, hangi MINI’yi kullanırsanız kullanın size uygun servis seçenekleri sunuyoruz. Sizi MINI’niz ile beraber yetkili servislerimizde görmeyi bekliyoruz. Çünkü servis bizim için bir aile meselesidir.

>

NEDEN MINI YETKİLİ SERVİSİ SEÇMELİSİNİZ?

MINI’niz nasıl tam size göreyse aynı şekilde MINI Yetkili Servisi de tam MINI’nize göre. Hangi MINI modelini kullanırsanız kullanın, önünüzde uzanan kilometreleri sorunsuz şekilde katetmenizi sağlamak için MINI Service Inclusive gibi farklı servis seçenekleri sunuyoruz. Kimse MINI’nizi servis uzmanlarımızdan daha iyi tanıyamaz. Servis uzmanlarımız, her durumda doğru çözümü sunmak üzere yanınızda. Yetkili servislerimizde MINI’nizin en yüksek standartlarda hizmet alacağından ve daima orijinalliğini %100 koruyacağından emin olabilirsiniz.
MINI YETKİLİ SERVİSİ.

MINI’NİZİ TAZELEYİN.

Konu MINI olduğunda, tüm ihtiyaçlarınızı biliyor ve MINI ile yaşadığınız benzersiz sürüş deneyimini iyileştirmek için size en uygun ve en kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Bir servis hizmetinden çok daha fazlasını aldığınızı hissedeceksiniz. Randevunuzu hemen alın ve MINI ailesine katılın. Sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.
>
MINI Yetkili Servisi - servis binasına giriş yapan bir Clubman MINI Yetkili Servisi - servis binasına giriş yapan bir Clubman

MINI SERVICE INCLUSIVE.

BU AİLEDE, EKSTRA ÖZEN EKSTRA ÜCRETE TABİ DEĞİL.

Ailemizin bir parçası olarak daima arkanızda olduğumuzu bilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. MINI Service Inclusive ile beklenmedik servis maliyetlerinden kurtulabilir ve yeni yolculuklarınıza iç rahatlığıyla merhaba diyebilirsiniz. Yalnızca bir kez yapacağınız ödeme ile servis kapsamına dahil olan tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. MINI’niz, dünya genelinde programa katılan MINI Yetkili Servisleri sayesinde her zaman emin ellerde. MINI’niz için daha fazlasını istiyorsanız, tercihinizi kapsamdaki tüm hizmetlerin yanı sıra seçtiğiniz süre boyunca aşınma ve yıpranma onarımlarını da içeren MINI Service Inclusive Plus’tan yana kullanabilirsiniz.
MINI Yetkili Servisi – service inclusive MINI Yetkili Servisi – service inclusive
>
MINI Yetkili Servisi - bir Clubman modelinin önünde duran teknisyenler MINI Yetkili Servisi - bir Clubman modelinin önünde duran teknisyenler

MINI UZATILMIŞ GÜVENCE PAKETİ.

BU AİLEDE ÖNEMLİ OLAN BİRLİKTE KALMAK.

Maceracı bir ruha sahip olmanın bir parçası da sizi ve yeni MINI’nizi yolda ne tür heyecanların beklediğini asla tam olarak bilememek değil mi? Otomobilinizle birlikte geçirdiğiniz her dakikanın keyfini çıkarmanızı istiyor ve bu nedenle MINI’niz için ilk 24 ay boyunca üretici güvence paketi sunuyoruz. Bununla birlikte, sürücülerin MINI ile güçlü bağlar kurduklarını bildiğimiz için size yeni MINI’nizi satın alırken bu garantiyi uygun bir ek ücret karşılığında beş yıla kadar uzatma imkanı tanıyoruz.

Garanti + paketine ilişkin daha önce 120.000 km olan kullanım km üst limiti 200.000 km olarak güncellenmiştir.

Km üst limiti 200.000 km’ den * faydalanabilecek müşterilerimiz aşağıdaki gibi olacaktır;

* 01.01.2022 tarihinde ve sonrasında Garanti + paketi satın alan müşterilerimiz
* 01.01.2022 tarihi öncesinde Garanti + paketi satın almış olmakla birlikte 01.01.2022 tarihi itibari ile paketi devam eden müşterilerimiz.

MINI Yetkili Servisi - mini genişletilmiş garanti MINI Yetkili Servisi - mini genişletilmiş garanti

Garanti+ paket seçenekleri nelerdir?

Garanti+ ile garanti sürenizi uzatmak için üç seçeneğiniz var: 3 yıla tamamlama, 4 yıla tamamlama veya 5 yıla tamamlama. Üç seçim için de 200.000 km limiti bulunmaktadır.

Garanti+ paketine sahip olmanın en avantajlı yolu nedir?

MINI modellerinde geçerli olan Garanti+, oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalara karşı sizin yanınızda olur. Bu hizmetten yararlanacak olmanız, otomobilinizin Garanti+ paketi kapsamında yer alan parçalarında oluşabilecek ani ve beklenmedik arızaların giderilmesinde sizi ekstra masraftan korur. Otomobilinizi aldıktan sonraki aylarda da dahil olabileceğiniz bu hizmeti otomobilinizi teslim aldığınız sırada alırsanız çok daha avantajlı fiyatlar sizi bekliyor olacak.

Garanti+ ile sınırlama yok.

Eğer otomobilinizi dış etkenlerden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek sorunlara karşı daha uzun süre koruma altına almak istiyorsanız Garanti+ hizmetini satın almak için çok uzağa gitmenize gerek yok. Türkiye genelinde hizmet veren, size yakın tüm Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servislerimizden seçtiğiniz paket tanımlamasını yaptırabilir ya da karşılaşacağınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Garanti+, otomobilinizin garanti süresi bittiğinde kullanabileceğiniz bağımsız ek paketler sunar.

Garanti+, aldığınız MINI modelinin yasal garanti süresinin bitmesinin ardından hemen başlar ve seçtiğiniz paketin bitiş tarihine kadar devam eder. Yani yasal garantiden bağımsız, ek garanti paketi olarak adlandırılabilecek olan Garanti+ hizmetini aldığınız tarih paketin bitiş tarihini etkilemez, bu sayede otomobilinizin daha uzun süre güvende olmasına olanak verir. Ayrıca Garanti+ sipariş sonrasındaki 1 ay içerisinde iptal edilebilir. Seçilen Garanti+ paketinin iptalinin gerçekleştirilebilmesi için ön koşul ise paket içerisinde sunulan hiçbir onarımın yapılmamış olmasıdır.

Garanti+ paketine sonradan dahil olmak için yapmanız gerekenler çok basit.

Garanti+ hizmetinden otomobilinizi aldıktan bir süre sonra yaralanmak için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Otomobilinizin servis geçmişi düzenliyse, 36 ay ve 80.000 kilometre sınırlarını aşmamışsa Garanti+ paketinin başlıca koşullarını yerine getirmiş olursunuz ve hizmetten yararlanabilirsiniz.

BİR SONRAKİ ADIMINIZI ATIN.

MINI Servis - mini servis MINI Servis - mini servis

MINI SERVİS.

Bizim birlikte bir aileyiz. Tıpkı bir ailenin her zaman birbirini kollaması gibi, biz de MINI'nize ekstra özen gösteriyoruz. Hangi MINI'yi kullanırsanız kullanın, ister pırıl pırıl sıfır, isterse ikinci el otomobiliniz olsun, sizin için doğru hizmetimiz var. Buraya, siz ve MINI'nizi her zaman bekleriz. Çünkü kaliteli servis bir aile meselesidir.