COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Yetkili Servisi – %100 MINI – MINI Orijinal Parçaları MINI Yetkili Servisi – %100 MINI – MINI Orijinal Parçaları

NEDEN MINI SERVİSİ?

Siz ve MINI’niz birbiriniz için yaratılmışsınız. Bir MINI Yetkili Servisi de size her zaman doğru çözümü sunar. Önünüzde uzanan, sorunsuz bir şekilde kat edeceğiniz kilometrelerde her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için her MINI modeline göre MINI Service Inclusive hizmeti sunuyoruz. MINI’nizi özel eğitim almış teknisyenlerimizden daha iyi kimse tanıyamaz. Teknisyenlerimiz her durumda size doğru çözümü sunmaya yardımcı olmak üzere yanınızdalar. Bu sayede otomobilinizin gerek duyduğu hizmeti en yüksek standartlarda ve %100 bir MINI olarak kalması için her zaman orijinal MINI Parçaları kullanılarak alacağından hiç şüpheniz olmasın.

KISACA MINI YETKİLİ SERVİSİ.

 

 • Herkes için. MINI’nizin yeni veya eski bir model olması fark etmez.
 • Uygun. Tam olarak ihtiyacınıza göre uyarlanmış servis teklifleriyle fırsatlardan yararlanın.
 • Geniş kapsam. Bu sayede otomobilinizi her zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 •  

Aynı şeylere değer verdiğimiz ve aynı orijinal sevgiyi paylaştığımız her MINI sürücüsü MINI ailesinin bir parçasıdır. Sonuç olarak aile satın alınacak bir şey değildir. Ancak para karşılığı alabileceğiniz en iyi hizmeti garanti ediyoruz. İşin en iyi yanı da bu; MINI ailenize her zaman güvenebilirsiniz.
MINI Yetkili Servisi MINI Yetkili Servisi

AİLEYE HOŞ GELDİNİZ.

MINI SERVICE INCLUSIVE.

MINI ailesi bağlantı ve güven anlamına gelir; sizin için her şeyle ilgileneceğimize güvenebilirsiniz. Bu yüzden tek bir ödemeyle MINI’nizi eksiksiz teminat altına alan MINI Service Inclusive’i sunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm servis ve bakım işlemleri seçtiğiniz dönem boyunca kapsam dahilindedir. Service Inclusive ikinci el MINI’niz için de geçerlidir. Hemen MINI ailesine katılın. Detayları öğrenmek için MINI Yetkili Servis Ortağı'nızla iletişime geçin.

MINI’NİZİ YENİLEYİN.

Konu MINI'niz olduğunda ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve benzersiz MINI sürüş deneyiminizi iyileştirmek üzere size en uygun kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Bir servis hizmetinden çok daha fazlasını aldığınızı hissedeceksiniz. Hemen bugün randevunuzu alın ve MINI ailesine katılın. Sizinle tanışmayı dört gözle bekliyoruz.
MINI MOTOR YAĞI SERVİSİ – SİMGE

MINI MOTOR YAĞI SERVİSİ.

MINI Orijinal Motor Yağı Servisi MINI’nizin her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlar.
 • Gelişmiş motor performansı ve daha iyi yakıt verimliliği.
 • Daha uzun motor ömrü.
 • Kritik önem taşıyan parçaları korozyona, yıpranmaya ve aşınmaya karşı daha iyi koruma.
MINI BRAKE DISKS & PADS – ICON

MINI FREN DİSKLERİ VE BALATALARI.

MINI Orijinal Fren Diskleri ve Fren Balataları Servisi MINI’nizi güvenle kullanmak için oldukça önemlidir.
 • MINI Orijinal Parçalarının profesyonel ekip tarafından değişimi.
 • MINI modelinizle ideal ve hassas uyum.
 • Maksimum güvenliği garanti eden mükemmel fren performansı.
 • Özel malzeme kombinasyonlarıyla gerçekleştirilen üretim sayesinde maksimum performans ve dayanıklılık.
MINI FREN DİSKLERİ VE BALATALARI – SİMGE MINI FREN DİSKLERİ VE BALATALARI – SİMGE

MINI ORİJİNAL MOTOR YAĞI VE SERVİSİ.

YENİLENEN PERFORMANS.

Olağanüstü performans aynı zamanda iyi bir hazırlık gerektirir. MINI Orijinal Motor Yağı MINI’nizin gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirildi ve MINI tarafından test edildi. MINI Orijinal Motor Yağı aynı zamanda motoru korozyona karşı korur, istikrarlı bir performans ve daha uzun bir motor ömrü sunar. Aktif temizleme teknolojisi motoru mümkün olduğunca fabrikadan çıktığı günkü kadar temiz tutar, buharlaşma oranını en aza indirir, ayrıca yağ tüketimini de azaltır. MINI Orijinal Motor Yağı ve Servis uzmanlığı MINI Yetkili Servisiniz tarafından özel olarak sunulur.

MINI ORİJİNAL MOTOR YAĞI VE SERVİSİ MINI ORİJİNAL MOTOR YAĞI VE SERVİSİ

MINI ORİJİNAL PARÇALARI.

ORİJİNAL KALSIN. SİZİN OLSUN.

Sizin ve MINI’nizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunuyoruz. Özel eğitim alan teknisyenlerimiz en yüksek standartlarda, hızlı ve güvenilir bir şekilde her türlü görevin üstesinden gelir. Ayrıca MINI Orijinal Parçalarını kullanarak MINI’nizin %100 MINI olarak kalmasını sağlıyoruz.
MINI YOL YARDIMI – MINI YETKİLİ SERVİSİ MINI YOL YARDIMI – MINI YETKİLİ SERVİSİ

MINI YOL YARDIMI – YARDIM YOLDA.

MINI’nizi kullanmak her zaman keyiflidir. Ancak öngörülemeyen şeyler de yaşanabilir. İşte burada devreye MINI Yol Yardımı giriyor. Tek bir aramayla ister telefonla ister yerinde yardım yolda. Ne zaman, nerede ve ne olursa olsun uzmanlarımızın size ulaşıp MINI’nizi yeniden çalışır hale getireceğini bilerek MINI’nizi güvenle kullanabilirsiniz.