MINI 5 Kapı – turuncu – arkadan görünüm, açık kapı MINI 5 Kapı – turuncu – arkadan görünüm, açık kapı

DAHA UZAĞA BİRLİKTE ULAŞABİLİRİZ.

MINI ORİJİNAL ONARIM HİZMETLERİ.

Küçük işleriniz halledildiğinde kendinizi iyi hissediyorsunuz, değil mi?
Bu nedenle içiniz rahat olsun diye elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Siz ve MINI’niz birlikte olmaya kararlı ruh ikizlerisiniz. Orijinal Onarım’dan başlayarak Kozmetik Onarım ve Bakım işlemlerine kadar çeşitli hizmetlerle, ne zaman ve nerede olursa olsun, siz ve MINI’niz dinamik bir ikili olarak yolunuza devam edin diye her şeyi hallediyoruz.
MINI Orijinal Onarım Hizmetleriyle bu duyguyu her zaman hissedeceksiniz.
Siz MINI’nizle uzağa, çok daha uzağa gidebilin diye sizinle ortaklığımızı sürdürmeye kararlıyız.
MINI 5 Kapı – bordo – yandan görünüm MINI 5 Kapı – bordo – yandan görünüm

TAMPONLARI VE GÖÇÜKLERİ DÜZELTİYORUZ.

MINI ORİJİNAL ONARIM.

Ufak darbeler ve küçük onarım işlerinden büyük yapısal düzeltme işlemlerine kadar her konuda hızlı ve pratik yardımlar sunarak vakit kaybetmeden ve rahat bir biçimde ulaşımınızı sürdürmeyi garanti ediyoruz. Yapılması gereken ne olursa olsun, biz onu hallederken içiniz rahat olsun. Uzmanlarımız en yüksek standartlara uygun şekilde çalışır ve MINI’nizin değerini kaybetmemesi için MINI Orijinal Parçalarını kullanır.
MINI 3 Kapı – kırmızı – yandan görünüm

KÜÇÜK BİR ÇENTİĞİN KALBİNİZDE YARA AÇMASINA İZİN VERMEYİN.

MINI KOZMETİK ONARIM VE BAKIM.

Göçükler, çentikler, sıyrılmalar ve çizilmeler... Hepimizin başına geldi. Hasarı görürsünüz ve kalbiniz kırılır. Ama kederlenmeye gerek yok. İster gövde ister boya işi olsun, MINI uzmanlarımız her türlü kusura karşı hazırlıklıdır. Bu sayede MINI’niz kusursuz görünümünü korur. Biz ödün vermiyoruz. Siz neden veresiniz?
MINI 3 Kapı – turuncu – yandan görünüm MINI 3 Kapı – turuncu – yandan görünüm

MINI’NİZ ORİJİNAL KALSIN.

MINI ORİJİNAL PARÇALARI.

MINI Orijinal Parçaları hiçbir şeyden ödün verilmeden test edilir ve sektörün en yüksek standartlarına uygun şekilde üretilir. Marka ve modele göre tasarlanan her parça en iyi performansı sunar, MINI’nizin bütünlüğünü korur ve değerini kaybetmemesine yardımcı olur. MINI Orijinal Parçalarıyla MINI’nizi formda tutun.
MINI Cabrio – turkuaz – ön yandan görünüm MINI Cabrio – turkuaz – ön yandan görünüm

ÇILGIN RENKLER, HEMEN ŞİMDİ.

MINI ONAYLI/YETKİLİ GÖVDE ATÖLYESİ.

MINI Onaylı/Yetkili Gövde Atölyelerimizin MINI’nizin onarım işlemlerini en yüksek kalite standartlarında gerçekleştireceğinden emin olabilirsiniz. Teknisyenlerimiz MINI’nizi formuna kavuşturur ve mümkün olan en kısa sürede yeniden yola çıkmasını sağlar. Doğa dostu ColorSystem, orijinal gövde rengiyle aynı sonucu elde ederken çevrenin korunmasına da yardımcı olur.
MINI 5 Kapı – turuncu ve siyah – yandan görünüm MINI 5 Kapı – turuncu ve siyah – yandan görünüm

YARDIM YOLDA, SİZ YOLUNUZA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

MINI YOL YARDIMI.

MINI’nizi uzun, düz bir yolda sürmek gibisi yoktur. Fakat bazen öngörülemeyen şeyler olabilir. MINI olarak mükemmel bir deneyimin sorunsuz bir sürüşle bir arada ilerlediğine inanıyoruz. İşte burada devreye MINI Yol Yardımı giriyor. Bir arıza veya kaza durumunda gereken tek şey bir arama. Bu sayede yardımın 7 gün, 24 saat bir telefon kadar yakında olduğunu bilerek MINI’nizle yola devam edebilirsiniz.