SERVİS ÇÖZÜMÜNÜZÜ BULUN

MINI Servis Çözümleri MINI Servis Çözümleri

TÜM PARÇALAR TAM FORMUNDA. MINI SERVİS ÇÖZÜMLERİ.

OTOMOBİLİNİZ İÇİN ENDİŞELENİYOR MUSUNUZ? İÇİNİZ RAHAT OLSUN! MINI’niz sizin ayrılmaz bir parçanız. MINI Service Inclusive ile MINI Servis Çözümleri, tüm MINI modellerinin yanı sıra her türlü özel ihtiyacınız ve önünüzde uzanan kilometreleri sorunsuzca kat etmeniz için pek çok premium hizmet sunuyor.

SERVİS ÇÖZÜMLERİ

MINI Service Inclusive MINI Service Inclusive

SIFIR RİSK. DAHA FAZLA KEYİF. MINI SERVICE INCLUSIVE.

HER ŞEYİ TEK BİR KAPSAMDA SUNAN MÜKEMMEL BİR ANLAŞMA. Hayat birçok sürprizle dolu ve artık tüm yeni maceraları sizinle paylaşmaya hazır güvenilir bir yol arkadaşınız var. MINI’niz muayene gerekip gerekmediğini ve uygun zamanı artık kendisi biliyor. Üstelik beklenmedik servis masraflarının size sürpriz yapmaması için MINI Service Inclusive olanağı da sunuluyor. Bu kapsamda, yeni bir MINI satın alırken veya ilk muayene zamanı geldiğinde yeni otomobiller için cazip bir Service Inclusive teklifi sunuluyor. Böylece, bir kez ödeme yaparak tüm servis ve bakım işlemlerinin seçtiğiniz dönem boyunca kapsam dahilinde olmasını sağlayabilirsiniz. Artık masrafları ayrı faturalarda takip etmek zorunda değilsiniz.

MINI Service Inclusive Plus MINI Service Inclusive Plus

MINI SERVICE INCLUSIVE PLUS İLE BİR ADIM ÖNDE.

Bakım ve servis portföyü, MINI Service Inclusive kapsamında sunulan aynı kalemleri içerir. MINI Service Inclusive Plus bunlara ek olarak, Ön Fren servisi ve Arka Fren Servisi gibi yıpranan ve aşınan parçaları da içerir.

MINI Value Service MINI Value Service

MINI VALUE SERVICE İLE BİTMEYEN MUTLULUK.

MINI’NİZ SİZE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEYİ VERİYOR. ŞİMDİ MINI’NİZE EN İYİSİNİ VERME SIRASI SİZDE. MINI’nizin daha ilk günden itibaren sizi sürekli mutlu etmeyi nasıl başardığını hiç düşündünüz mü? Çünkü birbiriniz için yaratıldınız! MINI’niz ile pek çok macera paylaştınız ve şimdi MINI Value Service, bugün ve gelecekte neler bekleyebileceğinizi tam olarak bilmenizi sağlayan, tam olarak ihtiyaçlarınıza hitap eden ve her zaman güvenebileceğiniz premium servis hizmetini cazip, şeffaf ve her şey dahil fiyatlandırma sistemi ile sunuyor.

#HereWeGo  - Resimler için @frenchfolks, @hans_christian_barth ve @thompsonfilm’e teşekkürler.