MINI GÜVENCE PAKETLERİ

MINI Garantisi MINI Garantisi

HER ZAMAN GÜVENEBİLECEĞİNİZ MINI GÜVENCE PAKETLERİ.

Kalite ve sürücü memnuniyetine olan bağlılığımız, Orijinal MINI Parçaları ve Aksesuarları dahil olmak üzere kilometre sınırlaması olmadan standart üretici garantimiz ile örnek oluşturuyor. Ek olarak, tüm MINI otomobilleri 12 yıl gövde ve üç yıl boya üretici garantisindedir. Kısacası güvendesiniz.

MINI Extended Warranty MINI Extended Warranty

ÖNEMLİ OLAN BİZİ BİR ARADA TUTANDIR. MINI GENİŞLETİLMİŞ GÜVENCE PAKETLERİ.

BEKLENTİLER KARŞILANDI. Sonunda yeni MINI’niz geldi. Parmaklarınızı direksiyonu okşuyor. Dikiz aynasına baktığınızda birbirinize ait olduğunuzu ve birlikte kalacağınızı biliyorsunuz. Birlikte geçecek ilk iki yılınızda üretici güvence paketi en kötü durumlarda sizi koruyacak. MINI otomobilleri ve sürücüleri arasındaki ilişki genellikle uzun yıllar sürer.Uzun süreli bir netlik içinizin rahat etmesini sağlayacağından yeni MINI’nizi sipariş verirken bir ücret karşılığında 2 yıl üretici garantisinden sonra +3 yıla kadar geçerli olacak güvence paketi satın alabilirsiniz.

#HereWeGo  - Resimler için @thompsonfilm’e teşekkürler.

Garanti+ paket seçenekleri nelerdir?

Garanti+ ile garanti sürenizi uzatmak için üç seçeneğiniz var: 3 yıla tamamlama, 4 yıla tamamlama veya 5 yıla tamamlama. Üç seçim için de 200.000 km limiti bulunmaktadır.

Garanti+ paketine sahip olmanın en avantajlı yolu nedir?

MINI modellerinde geçerli olan Garanti+, oluşabilecek mekanik ve elektrik-elektronik arızalara karşı sizin yanınızda olur. Bu hizmetten yararlanacak olmanız, otomobilinizin Garanti+ paketi kapsamında yer alan parçalarında oluşabilecek ani ve beklenmedik arızaların giderilmesinde sizi ekstra masraftan korur. Otomobilinizi aldıktan sonraki aylarda da dahil olabileceğiniz bu hizmeti otomobilinizi teslim aldığınız sırada alırsanız çok daha avantajlı fiyatlar sizi bekliyor olacak.

Garanti+ ile sınırlama yok.

Eğer otomobilinizi dış etkenlerden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek sorunlara karşı daha uzun süre koruma altına almak istiyorsanız Garanti+ hizmetini satın almak için çok uzağa gitmenize gerek yok. Türkiye genelinde hizmet veren, size yakın tüm Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servislerimizden seçtiğiniz paket tanımlamasını yaptırabilir ya da karşılaşacağınız sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Garanti+, otomobilinizin garanti süresi bittiğinde kullanabileceğiniz bağımsız ek paketler sunar.

Garanti+, aldığınız MINI modelinin yasal garanti süresinin bitmesinin ardından hemen başlar ve seçtiğiniz paketin bitiş tarihine kadar devam eder. Yani yasal garantiden bağımsız, ek garanti paketi olarak adlandırılabilecek olan Garanti+ hizmetini aldığınız tarih paketin bitiş tarihini etkilemez, bu sayede otomobilinizin daha uzun süre güvende olmasına olanak verir. Ayrıca Garanti+ sipariş sonrasındaki 1 ay içerisinde iptal edilebilir. Seçilen Garanti+ paketinin iptalinin gerçekleştirilebilmesi için ön koşul ise paket içerisinde sunulan hiçbir onarımın yapılmamış olmasıdır.

Garanti+ paketine sonradan dahil olmak için yapmanız gerekenler çok basit.

Garanti+ hizmetinden otomobilinizi aldıktan bir süre sonra yaralanmak için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Otomobilinizin servis geçmişi düzenliyse, 36 ay ve 80.000 kilometre sınırlarını aşmamışsa Garanti+ paketinin başlıca koşullarını yerine getirmiş olursunuz ve hizmetten yararlanabilirsiniz.