UNVANA GEREK YOK. MINI, KÖKENİNDEN İLHAM ALIR.

MINI OTOMOTİV MARKASI SERGİSİ – MİLANO, İTALYA.

Klasik Mini, otomotiv ve tasarım dünyasını değiştirmenin yanı sıra şehir mobilitesinin anlamını da değiştirdi ve onu modern hale getirdi. Sir Alec Issigonis, zamana uygun bir otomobil geliştirmeyi düşündü. Daha az yakıt tüketimi ve son derece kompakt boyutlar sunan model, dört yolcu ve bagaj alanı içerecek yeterli genişliğe sahipti. MINI, "Unvana Gerek Yok. MINI, kökeninden ilham alır” sergisini sunar. Bu, dünyanın en önemli otomobil ikonlarından birinin hikayesini anlatan büyüleyici bir sergi. MINI genlerini oluşturan değerler dünyasının içine dalıp gidin ve MINI’nin geçmişini, şimdiki zamanını ve geleceğini kapsayan deneysel bir yolculuğa çıkın. Tıpkı MINI gibi sergi de ikonik stilin, kişiliğin ve yaratıcılığın somut bir örneği. Farklı odalarda, otomobilin farklı özellikleri, yüzleri ve mirası sergileniyor. Kısa bir süre içinde efsanenin mirasını anlamak için MINI isminin yeterli olduğunu, herhangi bir unvana gerek olmadığını anlıyorsunuz.

YARATICI ÇÖZÜMLER.

MINI, ilk günden itibaren zeka ve yaratıcılık ile şehrin zorluklarının üstesinden gelmek için çalıştı. Yakıt sıkıntısı veya yasal sınırlandırmaları karşılama gibi her türlü amaç için çalışan MINI, modern sorulara her zaman akıllı yanıtlar veriyor. YARATICI ÇÖZÜMLER alanı, MINI ve şehir ihtiyaçları arasındaki ilişkiyi vurguluyor ve şehir yaşamını aydınlatmak için ürettiğimiz yer tasarrufu sağlayan çözümleri ve tasarım vurgularını sergiliyor.

MINI TASARIMI.

MINI, tasarımda yetkinlik anlamına gelir. Aynı zamanda stil sahibi otomobiller, bağımsız bir karakter ve modern ama zamansız bir tasarım demektir. Kendi tasarım ikonumuzu yeniden tasarlamaktan sektör liderleri ile iş birliğinde bulunmaya kadar tasarım, yaptığımız her işte bir bağ ve köprü oluşturuyor. MINI TASARIMI alanı, yaratıcı yaklaşımlarımızı ve inovasyonlarımızı sergileyerek MINI’yi daha geniş bir tasarım bağlamında ele alıyor.

KİŞİLİKLER.

MINI, her zaman bir otomobilden fazlası oldu. O bir taşıyıcıdır. MINI onlarca yıl boyunca zamanın ruhunu anladı, yakaladı ve taşıdı. Gerçek öncüler, her zaman asi tavırlar sergiler. MINI’nin iddialı meydan okuması, coşkulu temsilciler olan yaratıcı kişilikleri halen cezbediyor. KİŞİLİKLER bölümü, Beatles ve Mary Quant gibi, markayı somutlaştıran ve halen yolculuğumuzda bize eşlik eden çok sayıda kültürel ikonu inceliyor.

ÜRETİCİLER.

Üreticiler tarafından. Üreticiler için. MINI tasarlamak, bir aşk işi. Tasarım stüdyosundaki iş birliği ruhundan montaj anındaki işçiliğe ve titizliğe kadar... Detaylara büyük bir özen gösteriliyor. ÜRETİCİLER, üretim kısmındaki kişilerin zihinlerine girerek sizi onların fikirlerine, tutkularına ve ilham aldıkları yere yaklaştırıyor.

KİŞİSELLEŞTİRME.

Özel üretimler ve günümüzün kişiselleştirme seçenekleri, kendini ifade etmek için sınırsız olanak ve pazarda muazzam bir kombinasyon yelpazesi sunuyor. Müşterilerimizi, MINI’leri ile kendi kişisel stillerini ifade etmeleri için teşvik ediyoruz. KİŞİSELLEŞTİRME alanı, MINI’yi size özel hale getirmek üzerine ve tüm bunlar gelecekte daha da benzersiz hale gelecek.