MINI ONAYLI KULLANILMIŞ OTOMOBİLLER.

MINI ONAYLI KULLANILMIŞ OTOMOBİLLER.dam Image
MINI ONAYLI KULLANILMIŞ OTOMOBİLLER.
EĞLENCEYİ SEVEN KİŞİLER ARANIYOR.

Biraz eğlenmek ister misiniz? Hergün geçtiğiniz ya da daha önce hiç geçmediğiniz yolları keşfetmek için, yeni sahibini arayan son derece keyifli bir kullanılmış MINI'ye sahip olabilirsiniz. Eski sahipleri tarafından severek kullanılan bu MINI'ler mükemmel bir durumda, yeniden yollara çıkmak için sizi sabırsızlıkla bekliyorlar.

 

2 Yıl MINI NEXT Garantisi

Tüm MINI Onaylı Kullanılmış Otomobil modelleri, yeni bir MINI'de olduğu gibi 24 ay garanti ile birlikte size sunulur. Size kalan ise kullanılmış MINI'nizin keyfini çıkartmaktır.

dam Image

360 Derece Kontrol

Kullanılmış bir MINI, MINI Onaylı Kullanılmış Otomobiller programına dehil edilmeden MINI teknik ekibi tarafından zorlu bir dizi testten geçirilir. Size de 360 derece optik ve teknik kontrolleri yapılmış güvenle süreceğiniz bir otomobilin ayrıcalıklarını yaşamak kalır.

dam Image

Onaylı Otomobil Geçmişi

Kullanılmış bir otomobil satın alırken geçmiş kaza ve onarımları hakkında her şeyi bilmek istersiniz. Bu yüzden tüm MINI Onaylı Kullanılmış Otomobil modellerini eksiksiz ve onaylı bir otomobil geçmişine sahiptir.

dam Image

7/24 Teknik Destek

Siz yoldayken olur da bir şeyler ters giderse hızlı ve profesyonel tavsiye yalnızca bir telefon uzağınızda. Teknisyenlerimiz MINI otomobilinizi yerinde onaramazsa otomobilinizi eski haline döndürecek tercih ettiğiniz bir MINI Yetkili Servisi'ne çekilmesini organize ederiz.

dam Image

MINI Finansman Seçenekleri

Tüm MINI Onaylı Kullanılmış Otomobiller Borusan Otomotiv Premium’un finansman ayrıcalıklarıyla sunulur.