KEYİFLİ ANLAR.

SONBAHAR/KIŞ SEZONU İÇİN ORİJİNAL MINI AKSESUARLARI VE SERVİS.

>
Kırsal bir bölgede karlar içinde oynayan, sarı ceketli bir adam Kırsal bir bölgede karlar içinde oynayan, sarı ceketli bir adam

KARLI GÜNLERDE EVE HAPSOLMAYIN. DIŞARIDAKİ HAYATIN TADINI ÇIKARIN.

Sezonun en keyif verici yanı sizi dışarıda bekliyor. Kış mevsiminin dünyanıza neşe katacak büyüsüne hazırlıklı olun. Orijinal MINI Aksesuarlarının ve Servisinin yardımıyla karla kaplanmış dingin ormanları tarz sahibi bir şekilde keşfe çıkın veya yıldız işaretli Orijinal MINI Kışlık Jant ve Lastiklerle ışıltılı yolların keyfini yaşayın. Keyifli anlarla dolu maceralara yeni ve olağanüstü bir bakış açısıyla bakmak için algınızın değişmesine izin verin.

TEMEL SEYAHAT ÜRÜNLERİ.

PRATİK VE TÜM DETAYLARINA KADAR SEVGİ DOLU.

MINI KOMPAKT ARKA BİSİKLET TAŞIYICI.

Her biri maksimum 30 kg ağırlığında iki bisiklet/elektrikli bisiklet taşıyabilir, çeki topuzuna hızlı ve güvenli şekilde takılır ve bagaj bölmesi tepsisinde katlanmış olarak darbelere dayanıklı bir şekilde saklanabilir..

>
MINI 3 kapı – MINI tavan bagajı MINI 3 kapı – MINI tavan bagajı

PIANO BLACK VE NIGHT JACK MINI AKSESUARLARI.

Yeni Piano Black ve Night Jack tasarımına sahip onaylı ve şık aksesuarlarımızla MINI otomobilinizin tarzını ve karizmasını kış mevsiminde bile daha yoğun yaşayın. Otomobilinize kişisel bir detay katan bu klasik kaplama, MINI’nizin ikonik görüntüsünü ve havasını ön plana çıkarır.

mini accessories – MINI side scuttles – union jack style

MINI NIGHT JACK YAN SÜS PEDLERİ.

Geleneksel Union Jack tasarımına sahip gri renkli MINI yan süs pedleri, göz alıcı bir tasarım özelliği olarak otomobilinize kişisel bir detay katar.

MINI NIGHT JACK DIŞ AYNA KAPAKLARI.

Night Jack dış ayna kapakları İngiliz bayrağını şık bir şekilde vurgular. Standart kapakların yerine kolayca takılabilir.

mini aksesuarları – MINI ayna kapakları – union jack stili
mini aksesuarları – MINI yan şeritler – piano black

MINI PIANO BLACK YAN ŞERİTLER.

Tamamen siyah renkte saf dinamikler. Piano Black rengindeki çarpıcı MINI yan şeritler, dinamik MINI görünümünü yola taşır.

JET BLACK SPOR ŞERİTLİ MINI GÖVDE KİTİ.

Dinamik yarış görünümü. Motor ve bagaj kapağı için Jet Black MINI spor şeritler yüksek kaliteli tek renk filmden yapılmıştır.

mini aksesuarları – MINI spor şeritler – piano black
mini aksesuarları – MINI karakter şeridi – piano black

PIANO BLACK MINI KARAKTER ŞERİDİ.

Kusursuz siyah görünüm. Piano Black renkte sunulan MINI karakter şeridi otomobilinize göz alıcı bir detay katarak MINI’nize son derece kişisel bir görünüm kazandırır. Yalnızca MINI 3 kapı ve 5 kapı modelleri için sunulur.

ORİJİNAL MINI AKSESUARLARI.

MINI LED KAPI PROJEKTÖRLERİ.

Değiştirilebilir bir slayt kullanan MINI LED kapı projektörleri, otomobilin yanındaki zemine görüntü yansıtmak üzere otomobilin kapıları açıldığında devreye girer.

mini aksesuarları – MINI kapı projektörleri – LED
MINI aksesuarları - elbise askısı – MINI seyahat ve konfor sistemi

MINI SEYAHAT VE KONFOR SİSTEMİ İÇİN ELBİSE ASKISI.

Seyahat ve Kondor Sistemi kapsamında sunulan MINI elbise askısı, ayrı olarak temin edilebilen temel taşıyıcıya geçmeli bağlantı sistemi aracılığıyla takılır.

MINI ADVANCED CAR EYE 2.0.

Hiçbir şey gözünüzden kaçmasın. MINI Advanced Car Eye 2.0 tamamen HD kamera, olası kazaları ve hırsızlık girişimlerini otomatik olarak kaydeder.

mini aksesuarları – HD kamera – MINI advanced car eye HD kamera
mini aksesuarları – MINI USB şarj adaptörü – tip a ve c

MINI TİP A VE C ÇİFT USB ŞARJ ADAPTÖRÜ.

MINI çift USB şarj adaptörü çakmak girişine kolayca takılır ve iki harici mobil cihazı aynı anda şarj etmek için kullanılabilir.

JANTLAR VE LASTİKLER.

ORİJİNAL MINI KIŞ JANTLARI VE LASTİKLERİ.

Sunulan kalite ve güvenliğin bir göstergesi olarak Orijinal MINI Kışlık Jant ve Lastik Setlerinde özel yıldız işaretli kışlık lastikler kullanılır. Goodyear, Dunlop, Michelin ve Pirelli gibi önde gelen üreticilerle yakın işbirliği içinde üretilen lastikler her MINI modelinin konseptine uygun şekilde tasarlanmıştır ve MINI’nizin yol tutuşunu en üst seviyeye çıkarmak için zorlu testlere tabi tutulur.

Sıcaklığın sürekli +7°C’nin altına düştüğü yerlerde, yol koşulları ne olursa olsun otomobilinizin sürüş güvenliğini garanti etmek için daha iyi frenleme ve yol tutuşu sağlayan kışlık lastiklerin kullanılması önemle tavsiye edilir.

Allianz-Versicherungs AG tarafından sunulan MINI Lastik Sigortası dahildir ve sizi 36 aylık bir dönem içerisinde beklenmedik onarım veya değişim masrafına karşı korur.

Açık havada karlar arasında arkadan görünen MINI COOPER COUNTRYMAN Açık havada karlar arasında arkadan görünen MINI COOPER COUNTRYMAN

MINI KAR ZİNCİRLERİ.

MINI kar zincirleri, esnek çelik çemberleri sayesinde oldukça hızlı ve kolay şekilde takılır. Buzlu ve karlı koşullarda en iyi çekişi sağlamak üzere yüksek tutuş sağlayan zincir halkalarından oluşan çapraz desene sahip bir ağ formunda sunulur.

MINI YETKİLİ SERVİSİ.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR AİLE.

Aile kavramı yalnızca sevgiyle değil, aynı zamanda bağlılık ve güvenle ilgilidir. Ekstra ücretler de dahil olmak üzere hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan ne gerekiyorsa yapılacağından emin olmanız önemlidir. Anlayışımızın temelinde bu aile değerleri yatıyor. MINI otomobilinizi MINI Yetkili Servisine getirerek ailemizin bir parçası olun.

MINI Yetkili Servis Merkezinde otomobilin anahtarını sarışın bir kadına teslim eden MINI Yetkili Servis temsilcisi MINI Yetkili Servis Merkezinde otomobilin anahtarını sarışın bir kadına teslim eden MINI Yetkili Servis temsilcisi

MINI LIFESTYLE.

EN YENİ KOLEKSİYONUMUZ.

SONRAKİ ADIMINIZI ATIN.

#HereWeGo Olağanüstü resimler için tüm MINI Topluluğuna teşekkürler!

Teaser Inspiration, do not use in online autumn/winter 2020
MINI Countryman – tavan taşıma sistemi – kayak ve snowboard taşıyıcı

KARLI GÜNLERDE EVE HAPSOLMAYIN. DIŞARIDAKİ HAYATIN TADINI ÇIKARIN.

Sezonun en keyif verici yanı sizi dışarıda bekliyor. Kış mevsiminin dünyanıza neşe katacak büyüsüne hazırlıklı olun. Orijinal MINI Aksesuarlarının ve Servisinin yardımıyla karla kaplanmış dingin ormanları tarz sahibi bir şekilde keşfe çıkın veya yıldız işaretli Orijinal MINI Kışlık Jant ve Lastiklerle ışıltılı yolların keyfini yaşayın. Keyifli anlarla dolu maceralara yeni ve olağanüstü bir bakış açısıyla bakmak için algınızın değişmesine izin verin.