Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

YILIN EN İYİ ZAMANI

MINI ORİJİNAL AKSESUARLAR, PARÇALAR VE SERVİS

MINI Countryman siyah - arkadan görünüm - Karlı Dağlar MINI Countryman siyah - arkadan görünüm - Karlı Dağlar

HARİKA GEZİNTİLER, AKILDA KALICI İZLENİMLER.

Orijinal MINI Aksesuarları, Parça ve Servisiyle mevsime ait öne çıkan ve olağanüstü özelliklerden oluşan geniş bir yelpazeye sahip. İster MINI Kayak ve Snowboard Taşıyıcısı ile yolculuğunuzu macera yaşamaya daha uygun hale getirin, isterseniz MINI'nin her türlü hava koşuluna uygun olan, Essential Black renkteki paspaslarımızla otomobilinizi düzenli tutun. Önünüzde uzanan yol, sizi en çok keyif aldığınız anlara götürecek en kestirme yol. Ayrıca bu daha başlangıç. Yılın en iyi parçalarıyla bu sezon yaptığınız yolculuklardan sonuna kadar keyif alın.

OLMAZSA OLMAZLAR

AKSİYON DOLU, TAMAMEN DONANIMLI.

MINI Countryman - tavan taşıma sistemi - kayak ve snowboard tutucu MINI Countryman - tavan taşıma sistemi - kayak ve snowboard tutucu

ZİRVEDE MACERALAR, OLAĞANÜSTÜ MANZARALAR.

Piano Black rengiyle yolda olağanüstü görünüyorsunuz. Kişisel estetik anlayışınıza uygun en kaliteli parçalarla sezona avantajlı bir şekilde başlayın. Logonuzun tasarımını belirleyin ve MINI’nize tarzınızı yansıtacak yazılı ögeleri yerleştirin. Yalnızca diğerlerinden ayrılmakla kalmayacak, otomobilinizin gerçekten de size ait olduğunu göstereceksiniz.

MINI AKSESUARLARI - YAN HAVALANDIRMALAR - Union Jack

MINI NIGHT JACK YAN HAVALANDIRMALAR

Gurur kaynağı bir miras. Gri renkte, geleneksel Union Jack tasarımına sahip MINI yan havalandırmalar; çarpıcı bir tasarım özelliği olarak otomobili daha bireysel kılar. MINI yan panellere uyum sağlayarak güçlü ve dinamik görünüşü mükemmel biçimde tamamlar.

MINI NIGHT JACK YAN AYNA KAPAKLARI

Geleneğe saygı. MINI Night Jack yan ayna kapakları İngiliz bayrağını şık bir şekilde vurgular. Standart kapağın yerine takarak her baktığınızda keyfini çıkarabilirsiniz. Bireysel ve kaliteli tasarımıyla, hayranlık dolu bakışları üzerinde toplar.

MINI AKSESUARLARI - Yan ayna kapakları - Union Jack
MINI AKSESUARLAR - Cooper S tasarımı - Siyah

MINI PIANO BLACK TASARIMI COOPER S

Görünümü şıklaştırın. Şık, Piano Black MINI Cooper S logosu, koyu siyah renkte görünümüyle MINI’nizin dinamik görünümünü vurgular. Parlak Piano Black rengiyle sağlam olduğu kadar benzersizdir ve otomobilinizin dış tasarımını kişiselleştirmek için ideal bir seçenektir.

PIANO BLACK MINI LOGO

Tamamen siyah bir şıklık. Derin siyah görünümüyle MINI Piano Black logosu, MINI otomobilinizin bireysel görünümünü etkileyici bir şekilde vurgular. Logo parlak Piano Black renktedir ve dış tasarımı kişiselleştirmeye son derece uygundur.

MINI AKSESUARLAR - Logo- Piano Black
MINI AKSESUARLAR - ALL4 Tasarım - Siyah

MINI PIANO BLACK TASARIMI ALL4

Tamamen siyah. Şık, Piano Black MINI ALL4 logosu, koyu siyah renkte görünümüyle MINI’nizin dinamik özelliklerini vurgular. Parlak Piano Black rengiyle sağlam olduğu kadar benzersizdir ve otomobilinizin dış tasarımını kişiselleştirmek için ideal bir seçenektir.

JANTLAR VE LASTİKLER

MINI ORİJİNAL KIŞ LASTİĞİ VE JANTLAR

Sunulan kalite ve güvenliğin bir göstergesi olarak Orijinal MINI Kışlık Jant ve Lastik Setlerinde özel yıldız işaretli kışlık lastikler kullanılır. Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin ve Pirelli gibi önde gelen üreticilerle yakın işbirliği içinde üretilen bu lastikler, her MINI modelinin konseptine uygun, en yüksek yol tutuşunu elde etmek için zorlu testlere tabi tutulur.

Kış lastikleri daha iyi frenleme ve tutuş sunarak yol koşulları ne olursa olsun otomobilinizin sürüş güvenliğini garanti eder. Sıcaklığın sürekli +7°C’nin altına düştüğü yerlerde kışlık lastiklerin kullanılması tavsiye edilir.

MINI Aksesuarlar - orijinal jant - kış lastiği MINI Aksesuarlar - orijinal jant - kış lastiği

DIŞ TASARIM

EN SEVİLEN AKSESUARLAR.

MINI SERVİS

ÖNCELİKLER BELİRLENDİ. GÜVENLİKTE UZMANLAŞILDI.

MINI SERVİS INCLUSIVE - SUPPORT MINI SERVİS INCLUSIVE - SUPPORT

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Hayat birçok sürprizle doludur. Artık güvenilir yol arkadaşınız MINI Service Inclusive yanınızda. Yeni bir MINI satın aldığınızda veya ilk bakım vakti gelene kadar yeni otomobiller için cazip Service Inclusive teklifi sunulur. Yalnızca bir kere ödeme yaparsınız ve dahil olan tüm servis ve bakım işleri seçtiğiniz süre boyunca karşılanır. MINI’niz programa katılan MINI Yetkili Servisleri sayesinde her zaman emin ellerde.

MINI LIFESTYLE.

YENİ KOLEKSİYONUMUZ.

BİR SONRAKİ ADIMINIZI ATIN.

#HereWeGo Mükemmel görseller için bütün MINI Community'e teşekkürler.