HER SEÇİM BİR YOLCULUKTUR.

MINI ORİJİNAL AKSESUARLAR VE SERVİS.

>
mini aksesuarları MINI 3 kapı beyaz MINI tavan bagajı siyah MINI arka bisiklet taşıyıcı mini aksesuarları MINI 3 kapı beyaz MINI tavan bagajı siyah MINI arka bisiklet taşıyıcı

YAZ MEVSİMİNİ YENİ YOLLAR KEŞFEDEREK YAŞAYIN

Yaptığınız her seçim, heyecan verici ve size özel bir yolculuğun başlangıcı anlamına geliyor. Sizi bilmediğiniz yeni yollara götüren bu seçimler, hayatınıza değer katarak yaşamı benzersiz hale getiriyor. Yazın sıcak iklimi ormanlara, denizlere veya belki de dağlara uzanan yolculuklarla hepimizi ilham verici keşiflere çıkmaya davet ediyor. MINI, doğru aksesuar seçiminden daima yanınızda olan çok yönlü servis hizmetlerine kadar, nerede olursanız olun bir sonraki seyahatinizi unutulmaz bir maceraya dönüştürecek tüm olanakları sunuyor. Yolculuğa başlamaya hazır mısınız?
TEMEL SEYAHAT ÜRÜNLERİ.

MACERAYI OTOMOBİLİNİZDE TAŞIYIN.

>
MINI Aksesuarları - orijinal mini aksesuarları MINI Aksesuarları - orijinal mini aksesuarları

YAZ MEVSİMİNE ÖZEL STİLLER SİZİ BEKLİYOR.

Tarz sahibi Orijinal MINI Aksesuarları serimiz ile MINI otomobilinize daha fazla stil ve karizma ekleyin. Çarpıcı tasarıma ve mükemmel uyuma sahip Orijinal MINI Aksesuarları, MINI otomobiliniz için göz alıcı detaylar tasarlama ve bu tasarımları sergileme olanağı sunuyor. Ayna kapakları, yan süs pedleri, tavan desenleri veya LED kapı projektörleri gibi karakterinizi ortaya koyan şık dokunuşlar arasından seçiminizi yapın.
MINI Aksesuarları – mini spor şeritler piano black

MINI PIANO BLACK SPOR ŞERİTLER.

Dinamik yarış görünümü. Motor ve bagaj kapağı için MINI Piano Black Spor Şeritler yüksek kaliteli tek renk filmden üretiliyor. Saf dinamiklerin yansıması olan bu şeritler ışık geçirmez, hava koşullarına dayanıklı ve yıkanabilir yapısıyla dikkat çekiyor.

MINI PIANO BLACK YAN ŞERİTLER.

Tamamen siyah renkte saf dinamikler. Piano Black rengindeki çarpıcı MINI Yan Şeritler, dinamik MINI görünümünü yola taşıyor. Yüksek performanslı renkli döküm çıkartma ışığa, rüzgara ve havaya dayanıklı yapısıyla oto yıkamada bile rengini koruyor. Dinamik ve atletik bir görünüm için.
MINI Aksesuarları – mini piano black yan şeritler
MINI Aksesuarları - mini yan süs pedleri night jack

MINI YAN HAVALANDIRMALAR.

Çarpıcı bir tasarım özelliği sunan MINI Yan Havalandırmaları, otomobilinize daha kişisel bir karakter kazandırıyor.

MINI NIGHT JACK TAVAN ÇIKARTMASI.

Yakından bakın. Şık bir tasarıma sahip MINI Night Jack Tavan Çıkartması, yukarıdan bakıldığında MINI’nize benzersiz ve kişisel bir görünüm kazandırıyor.
MINI Aksesuarları mini night jack tavan çıkartması
MINI Aksesuarları - mini dış ayna kapakları night jack gümüş ve siyah

MINI YAN AYNA KAPAKLARI.

Kökenlerimizi yansıtan MINI Night Jack Yan Ayna Kapakları, Britanya bayrağını şık bir şekilde yorumluyor. Her bakışta keyfini çıkaracağınız bu donanımı standart kapağın yerine takabilir, benzersiz ve kaliteli tasarımı sayesinde hayranlık dolu bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

MINI DARK YAN HAVALANDIRMALAR.

MINI Dark Yan Süs Havalandırmaları ile MINI’nize daha benzersiz bir görünüm kazandırın.

Tasarım seçeneklerimiz arasından dilediğinizi tercih edin:

  • Geleneksel Union Jack Tasarımı
  • Night Jack Tasarımı
  • Black Jack Tasarımı

 

MINI Aksesuarları - mini dark yan süs pedleri: Union Jack, Night Jack, Black Jack

MINI LED KAPI PROJEKTÖRLERİ.

Otomobilin kapıları açıldığında devreye giren MINI LED Kapı Projektörleri, değiştirilebilir slayt sayesinde John Cooper Works veya MINI Logosunu otomobilin yanındaki zemine yansıtıyor.
>
MINI Aksesuarları - MINI Cooper S 5 kapı gümüş fotoğraflayan jacksonloria MINI Aksesuarları - MINI Cooper S 5 kapı gümüş fotoğraflayan jacksonloria

YOLA ÇIKMAYA HAZIR OLUN.

Bir yaz macerasını mükemmel hale getiren şeyleri düşünün: Yakın arkadaşlar, güzel müzikler, iyi bir ruh hali ve elbette geleneksel yaklaşımın ötesine geçen doğru seyahat donanımları. Orijinal MINI Aksesuarları, seyahatinizin benzersiz olmasını sağlayacak doğru donanımları sunuyor. Maceranız şimdi başlıyor. Unutmayın, her seçim bir yolculuktur.

MINI WALLBOX.

Evdeki şarj istasyonunuz. Kalıcı olarak monte edilen MINI Wallbox sayesinde MINI otomobilinizi 22 kW’a kadar hızlı, güvenilir ve pratik şekilde şarj edebilirsiniz. MINI Wallbox, MINI tasarım felsefesine özgü kompakt boyutlarının yanı sıra içerdiği fiş ve kablo tutucu sayesinde kabloları pratik bir şekilde yönetmenize olanak tanıyor.
MINI Aksesuarları - mini usb şarj adaptörü tip a ve c

MINI TİP A VE C ÇİFT USB ŞARJ ADAPTÖRÜ.

İki kat güçlü MINI Çift USB Şarj Adaptörü, pratik bir şekilde çakmak girişine takılıyor. İki harici mobil cihazın aynı anda kolay ve rahat bir şekilde şarj edilmesine olanak tanıyor. Yüksek akım gücü sayesinde akıllı telefon ve tablet gibi cihazların oldukça hızlı şarj edilmesini sağlıyor.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

MINI Advanced Car Eye 3.0 Pro, yüksek kaliteli QHD ve full HD kameraları sayesinde otomobilin önünde ve arkasında olup biteni park halindeyken bile izlemenize olanak tanıyor. Sistem, otomobilin dışında titreşim veya olağandışı hareketler algıladığında olası kazaları ve hırsızlık olaylarını/girişimlerini belgelemek üzere olayı otomatik olarak kaydediyor.
MINI Aksesuarları - hd kamera mini advanced car eye 3.0 full hd

MINI KAPI PİMLERİ.

Yenilikçi MINI Kapı Pimleri, basit bir kanca sistemi kullanılarak standart kapı kilitleme düğmelerinin yerine kolaylıkla takılabiliyor.

Tasarım seçeneklerimiz arasından dilediğinizi tercih edin: 

  • MINI Yazısı
  • Union Jack Tasarımı
  • Black Jack Tasarımı
  • John Cooper Works Yazısı
JANTLAR VE LASTİKLER

EN GÜZEL ROTALARI BULMAK İÇİN TEKERLEKLERİ SERBEST BIRAKIN.

Orijinal MINI Yazlık Jant ve Lastik Setlerinde, sunulan kalite ve güvenliğin bir göstergesi olarak özel yıldız işaretli yazlık lastikler kullanılıyor. Bu lastikler Bridgestone, Michelin ve Pirelli gibi önde gelen üreticilerle yakın iş birliği içinde üretiliyor. MINI’nizin yol tutuşunu optimize etmek üzere yoğun testlere tabi tutulan lastikler her MINI modeli için özel olarak tasarlanıyor.

Yaz lastikleri, en ideal performansı ve yol tutuşunu 7°C’nin üzerindeki sıcaklıklarda sunuyor. Sıcak koşullar için tasarlanan yaz lastiklerinin bileşiminde daha sert kauçuk bileşikler kullanılıyor. Bu sayede daha kısa fren mesafesi, daha düşük yuvarlanma direnci ve daha düşük yakıt tüketimi elde ediliyor. Orijinal MINI Yaz Lastikleri, yoğun bir yaz yağmurundan sonra toprak zeminlerde veya kumlu yollarda dahi yol tutuşunu kaybetmiyor.

Orijinal MINI Jant ve Lastik Setleri, çivi veya cam parçaları gibi sivri uçlu nesnelerin neden olduğu hasarlar veya park ederken kaldırıma vurma sonucunda oluşan hasarların yanı sıra vandalizm ve hırsızlık sonucunda oluşan hasarları kapsayan 36 ay geçerli MINI Lastik Sigortası ile sunuluyor (bir Allianz Versicherungs-AG ürünüdür).

MINI Aksesuarları - yazlık jant ve lastik seti siyah MINI Aksesuarları - yazlık jant ve lastik seti siyah

MINI YETKİLİ SERVİSİ.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR AİLE.

Aile kavramı yalnızca sevgiyle değil, aynı zamanda bağlılık ve güvenle ilgilidir. Ekstra ücretler de dahil olmak üzere hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan ne gerekiyorsa yapılacağından emin olmanız önemlidir. Anlayışımızın temelinde bu aile değerleri yatıyor. MINI’niz için MINI Yetkili Servisini tercih ederek bu özel ailenin bir parçası olun.
MINI Aksesuarları - otomobil anahtarını bir kadına teslim eden mini yetkili servis temsilcisi MINI Aksesuarları - otomobil anahtarını bir kadına teslim eden mini yetkili servis temsilcisi
MINI Aksesuarları - mini lastik servisi

MINI LASTİK SERVİSİ.

Mevsimin tadını sonuna kadar çıkarmak için en iyi lastikleri kullanın. Kışlık/yazlık lastiklerinizi değiştirdiğinizde lastiklerinizin basıncını kontrol eder ve en ideal düzeye ayarlarız. Profesyonel lastik saklama hizmetimizle (yıkama ve balans dahil) birlikte mükemmel fiyat/performans dengesine sahip jant ve lastik değişimi teklifimiz sayesinde gereksiz yere çaba harcamaktan kurtulabilir ve lastiklerinizi saklamak için kullandığınız alandan tasarruf edebilirsiniz.

MINI TELESERVICES.

MINI Teleservices sayesinde MINI’niz muayene zamanı veya akü şarj seviyesi gibi bilgiler dahil her tür veriyi takip eder ve otomobille ilgili verileri doğrudan MINI Yetkili Servisinize gönderir. Yetkili Servisiniz, servis randevusu ayarlamak için sizinle iletişime geçer. Bu sayede, hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan MINI’nizi keyifle kullanmaya odaklanabilirsiniz.
MINI Aksesuarları - mini yol yardımı fotoğraf @juriancuypers MINI Aksesuarları - mini yol yardımı fotoğraf @juriancuypers

MINI YOL YARDIMI.

Hiç bilmediğiniz bir yerde yolda mı kaldınız? MINI Yol Yardımı ile tekrar yola koyulmanız için gereken tüm bilgileri ve yardımı size sağlıyoruz. Hizmet hattımız sayesinde MINI Onaylı/Yetkili Tamirhane ağımız da dahil olmak üzere geniş hizmet yelpazemize bağlanabilirsiniz.

MINI HARİTA GÜNCELLEME.

Şehirler genişledikçe trafik akışının yönü de değişiyor. Yeni yollar yapılıyor, eski kavşaklar yerlerini yeni döner kavşaklara bırakıyor ve yol üzerinde ilginizi çekebilecek pek çok yeni nokta doğuyor. MINI ConnectedDrive sayesinde, tanımladığınız ana konum için haritanızı “kablosuz olarak” güncelleyerek varış noktanıza giden en güvenli yolları bulabilirsiniz. Haritanın tamamını güncellemek isterseniz, MINI Yetkili Servisinizden edinebileceğiniz bir USB çubuk ile MINI’nin yılda iki kez sunduğu Harita Güncelleme olanağından faydalanabilirsiniz. Böylece, her zaman ve her yerde yola koyulmaya hazırlıklı olursunuz.
MINI Aksesuarları - mini harita güncelleme MINI Aksesuarları - mini harita güncelleme
>
MINI Aksesuarları - mini yazlık bakım rutini fotoğraf @skelly_carphotography MINI Aksesuarları - mini yazlık bakım rutini fotoğraf @skelly_carphotography
MINI OTOMOBİL BAKIMI.

HER TÜRLÜ KOŞUL İÇİN MÜKEMMEL YAZLIK BAKIM RUTİNİ.

Yaz yağmurları veya spontan gelişen şehir dışı geziler... Atıldığınız tüm maceralar izlerini otomobilinizin üzerine bırakıyor. MINI Otomobil Bakımı Seçenekleri sayesinde, MINI’niz ilk günkü ışıltısına kavuşuyor.

BİR SONRAKİ ADIMINIZI ATIN.

#HereWeGo: Olağanüstü fotoğraflar için tüm MINI Topluluğuna teşekkürler!