Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

BİRİKTİRİLECEK YENİ ANILAR İÇİN.

MINI ORİJİNAL AKSESUARLAR, PARÇALAR VE SERVİS.

MINI İlkbahar ve Yaz - MINI Countryman MINI İlkbahar ve Yaz - MINI Countryman

ÇIKILAN YOLCULUKLAR İÇİN.

Gelecek planlarını sabırsızlıkla bekliyorsanız bu, harika bir yolculuk olacak demektir.

MINI Orijinal Aksesuarlar, Parçalar ve Servis ile bu yaz unutulmayacak yeni anılar biriktirmeye hazır olun. İster iki tekerlek üzerinde arazi maceraları için isterseniz unutulmaz yeni anlar için sağladığımız daha fazla alanla, zihninizde yeni fotoğraf albümleri oluşturmanıza yardımcı olacağız. Bu sezonda beklentileriniz gerçek olacak.

TEMEL SEYAHAT ÜRÜNLERİ.

TIRMANILACAK DAĞLAR İÇİN.

MINI Aksesuarları - MINI 3 Kapı – siyah tasarım öğeleri ile kırmızı MINI Aksesuarları - MINI 3 Kapı – siyah tasarım öğeleri ile kırmızı

PIANO BLACK VE NIGHT JACK MINI AKSESUARLARI

Yeni Piano Black ve Night Jack tasarımı içeren onaylı, şık aksesuarlarımızla kış ortasında bile MINI otomobilinizin tarzını ve karizmasını daha da ileriye taşıyın. Bu klasik kaplama, MINI otomobilinizin ikonik görüntüsünü ve havasını geliştirmek için mükemmel bir kişisel dokunuş sağlar.

MINI Aksesuarları - Piano Black yan şeritler

MINI PIANO BLACK YAN ŞERİTLER.

Tamamen siyah renkte saf dinamikler. Piano Black rengindeki çarpıcı MINI yan şeritler, dinamik MINI görünümünü yola taşıyor. Yüksek performanslı renkli döküm çıkartma ışığa dayanıklıdır, rüzgara ve havaya meydan okur ve oto yıkamada bile rengini korur. Dinamik ve atletik bir görünüm için tercih edebilirsiniz.

PIANO BLACK MINI KARAKTER ŞERİDİ.

Kusursuz siyah görünüm. Piano Black MINI karakter şeridi, parlak siyah bir görsel vurgu oluşturur. Sportif ve şık trim şeritleri MINI’nize son derece özgün bir görünüm kazandırır ve Piano Black renkte diğer dış tasarım bileşenleriyle son derece uyumludur.

MINI Accessories – waistline finisher – Piano Black
MINI Aksesuarları - Piano Black ön ızgara çubuğu

MINI PIANO BLACK ÖN IZGARA ÇUBUĞU.

Ön kısımda kusursuz siyah şıklık. Piano Black renginde MINI ön çubuk, MINI'nize daha da kişisel bir görünüm kazandırır. Nefes kesen bir duruş için parlak siyah ön çubuk, Piano Black renkte diğer dış tasarım bileşenleriyle görsel olarak son derece uyumludur.

PIANO BLACK MINI COOPER S YAZISI.

Görünümü şıklaştırın. Piano Black şık MINI Cooper S logosu, derin bir siyah tonundaki rengiyle MINI’nizin dinamik görünümünü vurgular. Parlak Piano Black rengiyle bu tasarım sağlam olduğu kadar benzersizdir ve otomobilinizin dış tasarımını kişiselleştirmek için ideal bir seçenektir.

MINI Aksesuarları – cooper s logosu – Piano Black
MIN Aksesuarları – logo – all4 – Siyah

PIANO BLACK MINI ALL4 LOGOSU.

Tamamen siyah. Piano Black şık MINI ALL4 logosu, koyu derin bir siyah tonundaki görünümüyle MINI’nizin dinamik özelliklerini vurgular. Parlak Piano Black rengiyle bu tasarım sağlam olduğu kadar benzersizdir ve otomobilinizin dış tasarımını kişiselleştirmek için ideal bir seçenektir.

NIGHT JACK AKSESUARLARI.

BAKIŞLARI ÜZERİNE TOPLAYAN GÖRÜNÜM İÇİN.

MINI Aksesuarları – Night jack – Tavan bagajı MINI Aksesuarları – Night jack – Tavan bagajı
DIŞ TASARIM STOP LAMBALARI.

ESTETİK ARAYANLAR İÇİN.

MINI İlkbahar ve Yaz - MINI 3 Kapı MINI İlkbahar ve Yaz - MINI 3 Kapı

Stilinizin yansıtın ve kendinizi gösterin. Karakteristik Union Jack tasarımlı MINI stop lambaları ile, MINI ile İngiliz kökleri arasındaki bağlantıyı benzersiz bir şekilde kutlamak mümkün. Tüm ışık fonksiyonları tasarıma mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Otomobilin arka kısmının tamamen yeni ve kesinlikle benzersiz görünümü için burada en modern LED teknolojisi kullanılır.

JANTLAR VE LASTİKLER

ORİJİNAL MINI YAZ JANTLARI VE LASTİKLERİ.

Sunulan kalite ve güvenliğin bir göstergesi olarak MINI Orijinal Jant ve Lastik Setlerinde özel yıldız işaretli lastiklerimiz kullanılır. Bu lastikler Bridgestone, Michelin ve Pirelli gibi önde gelen üreticilerle yakın işbirliği içinde üretilmiştir. Lastikler, her MINI modelinin konseptine uygun, en yüksek yol tutuşunu elde etmek için zorlu testlere tabi tutulur. Ayrıca setler, çivi veya cam parçaları gibi sivri uçlu nesnelerin neden olduğu hasarlar veya park ederken kaldırıma vurma sonucunda oluşan hasarların yanı sıra vandalizm ve hırsızlık sonucunda oluşan hasarları kapsayan MINI Lastik Sigortasına sahiptir. 36 ay geçerlidir (bir Allianz Versicherungs-AG ürünüdür).

MINI İlkbahar ve Yaz - MINI 3 Kapı MINI İlkbahar ve Yaz - MINI 3 Kapı
MINI OTOMOBİL BAKIMI.

STİLİNDEN ÖDÜN VERMEYENLER İÇİN.

MINI İlkbahar ve Yaz - Otomobil Bakımı MINI İlkbahar ve Yaz - Otomobil Bakımı

BİR SONRAKİ ADIMINIZI ATIN.

#HereWeGo Olağanüstü resimler için tüm MINI Topluluğuna teşekkürler!