COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 3 Kapı – kırmızı ve siyah – jant ve lastikler MINI 3 Kapı – kırmızı ve siyah – jant ve lastikler

YILDIZ İŞARETLİ MINI ORİJİNAL JANT VE LASTİKLER.

Otomobilinizi şık MINI Orijinal Jant ve Lastik setleriyle tamamlayın. Herkes yeni yerler keşfederken kendini güvende hissetmek ister. Geniş seçenek yelpazesine sahip MINI Orijinal Jant ve Lastik setleri ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sunuyor. Benzerlerinden çok daha üstün bu lastikler, her bir MINI modelinin özelliklerini ve sürüş stilinizi en iyi şekilde ortaya koymak için özel olarak tasarlanıyor. Mevsime uygun lastiklerle her zeminde en uygun tutuşu elde edin. Önde gelen üreticilerden yıldız işaretli lastiklerimizle yolda kendinizi her an güvende hissedeceksiniz. Tüm jant ve lastik setleri montajı ve balans ayarı yapılmış olarak, kullanıma hazır şekilde sunulur.

KIŞLIK JANT VE LASTİK SETİ.

MINI Orijinal Kışlık Jant ve Lastik seti, kalite ve güvenlik garantisi sunar. Önde gelen üreticilerle işbirliği içinde geliştirilen lastikler, her MINI modelinin konseptine uygun, en yüksek yol tutuşunu elde etmek için zorlu testlere tabi tutulur. Kar lastikleri olarak da bilinen MINI kışlık lastik ve jantlar, daha iyi frenleme ve tutuş sunarak yol koşulları ne olursa olsun otomobilinizin sürüş güvenliğini garanti eder. Sıcaklığın +7°C’nin altına düştüğü yerlerde kışlık lastik ve jantların kullanılması tavsiye edilir.

KOLAY YOL TUTUŞU.

Sıcaklık düştüğünde yaz lastiklerinin kauçuk malzemesi sertleşir ve artık en uygun performansı sağlayamaz. Bu yüzden kış lastiklerine geçmek için tavsiye edilen sıcaklık 7°C’dir. Özel kauçuk karışımı sayesinde kış lastikleri maksimum kavrama, geliştirilmiş fren tepkisi ve en soğuk havada bile olağanüstü performans ve güvenlik sunar.

MINI Jant ve Lastik setleri en yüksek seviyede performans ve güvenlik sağlar:

MINI lastik setleri – kışlık ve yazlık – kavrama ve lastik sırtı

Islak zemin koşullarında lastik sırtı derinliğine (mm) göre fren mesafesi:

Islak zemin koşullarında lastik sırtı derinliğine (mm) göre fren mesafesi

YAZLIK JANT VE LASTİK SETLERİ.

MINI Cabrio – gri ve siyah – yazlık jant ve lastik seti MINI Cabrio – gri ve siyah – yazlık jant ve lastik seti

Yaz geldiğinde eşyalarınızı MINI’nize yüklemek, güneş gözlüklerinizi takmak ve yola çıkmaktan daha iyi ne olabilir? MINI’yle dünya tekerleklerinizin altındayken her an her şey mümkün. Otomobilinizi süreceğiniz yeni yollar. Keşfedilecek yeni yerler. Biriktirecek yeni anılar. İster bir spor tutkunu ister güneşli havada maceraya atılan bir sürücü olun, otomobilinizden alacağınız keyfi en üst seviyeye çıkaracak MINI Orijinal Jant ve Lastikler her zaman yanınızda.   

KALİTEYLE YOLA ÇIKIN.

MINI Orijinal Jantlar, Lastikler ve Aksesuarları MINI’nize eklemek, bir tabloya vurulan son fırça vuruşları gibidir. Örneğin MINI Yüzer Jant Kapaklarını ele alalım. Bu öğeler şık bir orijinal parçayı gerçek bir MINI ustalık eserine dönüştürerek tüm görünümü kusursuz bir şekilde tamamlar. 

YILDIZ KALİTESİ.

MINI jantları – lastikler – kalite yıldızı işaretinin avantajları MINI jantları – lastikler – kalite yıldızı işaretinin avantajları

Sunulan kalite ve güvenliğin bir göstergesi olarak MINI Orijinal Jant ve Lastik Setlerinde özel yıldız işaretli lastikler kullanılır. Bu lastikler Bridgestone, Michelin ve Pirelli gibi önde gelen üreticilerle yakın işbirliği içinde üretilmiştir ve MINI’nizin yol tutuşunu iyileştirmek üzere zorlu testlere tabi tutulur.

TEK BAKIŞTA AVANTAJLAR:

ÖZEL ÜRETİM.

Tüm MINI Orijinal Jant ve Lastikler otomobilin sahip olduğu go-kart hissine uygun şekilde ve her bir MINI modelinin stiline uyum sağlayacak biçimde özel olarak geliştirilir.

TEST EDİLMİŞTİR.

Her lastik 50 farklı kalite kriterine göre zorlu testlerden geçer (AB Lastik Etiketi için yalnızca üç kriter yeterlidir).

SPORTİF.

Lastikler maksimum yol tutuşu ve performans için süspansiyon bileşenlerine ve adaptif sistemlere uyumlu hale getirilir.

GÜVENLİ.

Yıldız işaretli lastikler üst düzey dayanıklılığa, yüksek güvenlik puanına ve en yeni run-flat teknolojisine sahiptir.

EKONOMİK.

Özel malzemelerin sistematik kullanımı yakıt tüketimini ve gürültü seviyesini azaltır.

RUN FLAT TEKNOLOJİSİ.

Run-flat teknolojisi sayesinde lastiklerinizde basınç kaybı olsa bile otomobilinizi maksimum 80 km/sa hızla 80 km’ye kadar sürmeye devam edebilirsiniz. Bu, sizin için de güvenlik ve konfor anlamına gelir. Aynı zamanda bir stepneye ihtiyacınız olmaz, otomobilinizi kullanarak doğrudan en yakın MINI servisine gidebilirsiniz. Bu sayede otomobilinizde fazladan ağırlık taşımazsınız, eşyalarınız ve spor malzemeleriniz için daha fazla yer kazanırsınız.

Run-flat teknolojisi olmadan:
MINI jant ve lastikler – run-flat teknolojisine sahip olmayan lastikler
Run-flat teknolojisi ile birlikte:
MINI jant ve lastikler – run-flat teknolojisiyle birlikte

ÖNDE GELEN ÜRETİCİLERLE İŞBİRLİĞİ.

MINI Lastikleri MINI’nizin performansını ve yol tutuşunu iyileştirmek üzere tasarlanır ve test edilir. MINI'nizin Bridgestone, Michelin, Pirelli veya bir başka premium markaya ihtiyacı olmasına bakılmaksızın lastiğin yanaklarındaki “Yıldız” işareti, lastiğin MINI tarafından onaylanmış olduğu ve MINI’niz için özel olarak, MINI standartlarına uygun şekilde üretildiğinden size en iyi sürüş deneyimini sunacağı anlamına gelir. Yıldız işaretli lastikler, sürüş özellikleri, güvenlik, yıpranma, verimlilik, konfor ve sportif karakter olmak üzere altı ana başlık altında toplanan 50 farklı kalite kriterine göre test edilir.

MINI LASTİK DEĞİŞİM HİZMETİ.

MINI Servis Uzmanlarımız size otomobiliniz için en uygun jant ve MINI yıldız işaretli lastik seçimi konusunda tavsiyelerde bulunur. Yalnızca bu lastikler MINI’nin katı kalite standartlarına uygundur. Aynı zamanda lastik değişimi, kontrolü, servisi ve saklama hizmetleri de sunuyoruz. İster uygun bir stepne ister bir jant ve lastik seti arıyor olun, MINI Jant ve Lastik Servisi'nden her zaman birinci sınıf ürünler ve profesyonel tavsiyeler alabilirsiniz. Otomobilinize hak ettiği özeni gösterin. Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri'nde MINI hizmetleriyle otomobilinizi şımartın.

MINI Jant ve lastikler – lastik değişim hizmeti MINI Jant ve lastikler – lastik değişim hizmeti

#HereWeGo Olağanüstü görseller için tüm MINI Topluluğuna teşekkürler!