DİLA TARKAN.

ŞEHRİ YENİDEN KEŞFET.

Dila ve MINI'siyle birlikte, İstanbul'u yeniden keşfediyoruz.
 
Dila, bize nereden bağlanıyorsun?

Selam! Şu an Milano’dayım. İş sebebiyle ve Moda Haftası için geldim.

YANINDAN AYIRMADIĞIN BİR ŞEYİN VAR MI?

Hiç ayırmadığım telefonum var.

GENELDE HAYATA BARDAĞIN HANGİ TARAFINDAN BAKARSIN?

Kesinlikle dolu. Bazen boş tarafından bakıp krizlere girdiğim de oluyor, ama hızlı bir toparlanışla dolu tarafa geri dönüyorum.

HAYATINLA İLGİLİ DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİN BİR ŞEY VAR MI?

Açıkçası yok. Herkes gibi, benim de geçmişimde yaptığım, çok da gurur duymadığım şeyler var. Ama hayatımın geneline baktığımda aileme, sevdiklerime ve sahip olduklarıma her zaman şükreden biriyim.

AMA BİZ BİRAZ MAYMUN İŞTAHLI OLDUĞUNU DUYDUK...

Bir tık.

ARABA KULLANMANIN ÖZGÜRLÜKLE NASIL BİR İLGİSİ VAR?

Hem de nasıl... İlk ehliyetimi aldığımdaki mutluluğumu ve heyecanımı size anlatamam. Başka kimseye ihtiyaç duymadan, benim kontrolümde olan bir araçla, istediğim her yere gitmekte ve her şeyi yapmakta özgürüm. Bu inanılmaz bir his. Araba kullanmaya bayılıyorum. Yahya ile birlikteyken bile çoğunlukla arabayı ben kullanıyorum.

MINI’NİN DİREKSİYONUNUN BAŞINDASIN. ONA NE FISILDARSIN?

“Özgürlüğe doğru...”

BURNİNG MAN NASIL GEÇTİ, BİRAZ ANLATSANA...

Burning Man gerçekten çok farklı bir dünya; çok özgür olduğun, herkesin çok samimi olduğu bir yer. Düşünsenize, çölün ortasına bir haftalığına şehir kadar büyük bir alan kuruluyor ve bir hafta sonra hiçbir şeyden eser kalmıyor. Herkesin bir kere de olsa deneyimlemesini isterim. Ama bir yandan da çok zor bir ortam, önünü dahi göremediğin kum fırtınalarından korunmalısın, gündüz sıcak, akşamlarıysa soğuk, yemeğini ve suyunu da kendin temin etmen gerekiyor...