Loader

Your browser is not up to date and may not be compatible with our website.

Please switch to a different browser e.g. Google Chrome or Mozilla Firefox.

Please follow the link to install Chrome:Chrome.

Please follow the link to instal Firefox:Firefox

Close

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI 5 Kapı açık gövde profili

OTOMOBİLİNİZE ATLAYIN.

Son derece küçük ve son derece kullanışlı MINI 5 kapı, orijinalinden yalnızca 161mm daha uzun olmasına rağmen bir otomobilden çok daha fazlasını sunar. İki ekstra arka kapının yanı sıra arka bölümde oturan üç yolcu için daha fazla ayak boşluğu sunar. Bagaj aynı zamanda 67 litre ve üzeri hacim sunarak, toplamda etkileyici bir biçimde 278 litre taşıma hacmi sağlar. Bu otomobil, bolca alana sahip, turboyla güçlendirilmiş bir heyecan fırtınasıdır, kısacası kazanan bellidir. Artık yola çıkma zamanı.

MINI 5 Kapı, MINI sürüş modları, Chill

SAKİN Mİ YOKSA HEYECANLI MI?

Sürüş stilinizi değiştirin. MINI Sürüş Modları performansı ruh halinize göre uyarlar. MINI'nizin sürüş deneyimini ve tepkisini değiştirmek üzere vites değiştirici etrafındaki bileziği döndürün. Rahatlatıcı bir Pazar sabahı mı tercih edersiniz? Daha yumuşak bir deneyim ve optimize edilmiş yakıt verimliliği için GREEN modunu kullanın. Sinirlerinizi boşaltmak mı istiyorsunuz? Son derece tepkisel direksiyon ve hızlanma için SPORT Moduna geçin.

AYNI KULLANIM ÖZELLİĞİ, DAHA FAZLA KAPI KOLU.

MINI’nize hayatınızın daha fazlasını sığdırın. Go-kart tipi kullanım, ikonik tasarım özellikleri ve son teknoloji araçlara, artık daha fazla alan ve 5 kapı ile sahip olun. Sabırsızlıkla beklenen bu yenilik artık mümkün.

MINI Head-Up Display

OYUNDAN BAŞINIZI KALDIRMAYIN.

MINI Head Up Display ile gözlerinizi yoldan ayırmayın. Ön camın ön kısmında şeffaf bir panel yükselir ve sürüş verilerini yolda görüş hizanızın hemen altına yansıtır.

GÜVENLİK DETAYLARDA GİZLİDİR.

Yeni MINI, tamamen yeni bir dizi güvenlik özelliği sunuyor. Akıllı seziciler, zorlu sürüş durumlarında bilgileri temin ederken, bir dizi özellik, çarpışma durumunda genel koruma sağlar. Otomobili kullanmak hala son derece keyifli; ancak her zamankinden daha da güvenli.

MINI Gelişmiş fren teknolojisi. Viraj Fren Kontrolü

GELİŞMİŞ FREN.

Gelişmiş fren teknolojisi kontrolün tümüyle sizde olmasını sağlar. En yeni nesil kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, kaygan yollarda hızla durabilmenizi sağlarken, Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetini sürüş koşullarına uygun şekilde tekerlekler arasında paylaştırır. Viraj Fren Kontrolü (CBC), hızlı viraj dönerken dengeyi artırır ve Fren Yardımı süreci hızlandırarak fren mesafesini azaltır.

MINI 5 Kapı, MINI Runflat lastikler

RUNFLAT LASTİKLER.

MINI'nin opsiyonel Runflat lastikleriyle, lastiğiniz delinme sebebiyle patlamayacaktır. Runflat teknolojisi otomobilinizi 80 km/sa'e kadar hızlarda patlak lastikle sürmeye devam edebilmenizi sağlar. Takviyeli yan duvarlar ısıya dirençli kauçuktan üretilmiştir. Özel jant geometrisi ise hava basıncına sahip olmayan lastiğin virajlarda bile kaymamasını sağlar. Lastiğinizi güvenle değiştirebileceğiniz bir yere kadar otomobilinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

MINI 5 Kapı Dinamik Çekiş Kontrolü

DİNAMİK ÇEKİŞ KONTROLÜ.

DSC kapatıldığında, opsiyonel Dinamik Çekiş Kontrolü (DTC) kaygan veya kumlu, her yüzeyde mümkün olan en iyi çekiş gücünü sunar. Aynı zamanda, sürüş heyecanını seviyorsanız, rotasını değiştirmeden önce otomobilin biraz kaymasına izin verir.

TASARIM DETAYLARI.

Yeni MINI’ye daha yakından bakın ve lütfen dokunmaktan çekinmeyin.

MINI cooper 5 Door Hatch body view

KLASİK TASARIM İLE TAZE BİR YÜZ.

MINI’nin radyatör ızgaraları altıgen tasarımı ve yeni ek yeri bulunmayan krom çerçevesiyle şimdi çok daha etkileyicidir. Birbirinden bir miktar daha ayrık büyük dairesel farlar, otomobilin klasik yüzüne çarpıcı bir etkide bulunur ve parlak Krom çerçevelerle tamamlanır.

MINI Cooper 5 Kapı; durdur ve çalıştır

START DÜĞMESİ.

Kırmızı LED’lerle hafifçe parlayan büyük Start düğmesi yeni bir maceraya işaret eder. Tek dokunuşla MINI’nizin canlandığını hissedin. Motor devrini aldığında yola çıkmaya hazırsınız.

MINI Cooper 5 Kapı arka kapılar

HER ZAMAN MODA.

MINI 5 kapı modelindeki ekstra arka kapılar tasarıma kusursuz bir biçimde uyar. Kapılar, yerden kazanmak için ilginç bir şekil oluşturacak biçimde tekerlek davlumbazlarını keser. Cam çizgisi, şık bir biçimde arkaya doğru incelir; otomobilin yanındaki belli belirsiz karakter çizgisi de tekerleklere doğru incelerek otomobilin görünümünü kısaltır ve dinamizm katar.

MINI 5 Door Hatch interior seating

BİR KİŞİLİK YER DAHA.

Beş kapılı MINI arka bölümde üç kişilik yere sahiptir. Yeni standart koltuklar rahat, vücudu sarmalayan biçimle ve sportif sürüşü destekleyen kusursuz bir yan destekle birlikle sunulur. Black Pearl kumaş/suni deri, Diamond kumaş/deri, Cross Punch deri ve Lounge deri dahil olmak üzere çeşitli döşeme tipleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

MINI Cooper 5 Kapı gövde renkleri

GÖVDE RENKLERİ.

MINI'ye özgü bir dizi renk çeşidi arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Standart Moonwalk Grey renginin yanı sıra, Pepper White, Volcanic Orange, Blazing Red, Midnight Black, British Racing Green, Deep Blue, Thunder Grey, Melting Silver, White Silver ve Chili Red olmak üzere on adet opsiyonel renk sunuyoruz; ayrıca son derece koyu ve pigmentli özel bir renk olan MINI Yours Lapisluxury Blue rengi de mevcuttur.

MINI Cooper 5 Kapı ön panel ve direksiyon görünümü

SİZİNLE DOST.

MINI’nizi daha kolay kullanabilmeniz için cam kumandalarını kapılara taşımak ve hız göstergesini doğrudan önünüze yerleştirmek gibi birkaç küçük düzenleme gerçekleştirdik.

MINI Cooper 5 Kapı gövde görünümü

RENK KONTRASTI YARATIN.

Ayrıntılar son derece önemlidir. Otomobilinizin tavanı ve dış ayna kapaklarını Aspen White, Jet Black veya Gövde renginde seçebilirsiniz. Renkleri daha fazla karıştırmak isterseniz, bir dizi canlı opsiyonel ekstra renk arasından seçim yapabilirsiniz.

MINI Cooper 5 Kapı kişiselleştirilebilir iç tasarım

KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR İÇ TASARIM.

Kusursuz bir stil için tasarlandı. İç tasarımınızı hayal ettiğinizden çok farklı şekillerde kişiselleştirebilirsiniz. İç tasarım yüzeylerinin, kapıların, gösterge panelinin ve yapısal öğelerin en ince detaylarını Colour Line ve Chrome Line’ın ek seçenekleriyle düzenleyebilirsiniz.

MINI Cooper 5 Kapı arka görünüm

KUSURSUZ ARKA GÖRÜNÜM.

Arkadan bakıldığında, yeni MINI dinamik ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Stop lambaları Chrome çerçeveleri ile daha şıktır ve altında bir yerine iki egzoz çıkışı bulunur. Dolayısıyla, size yetişmeye çalışanların en azından güzel bir manzarası olacağına emin olabilirsiniz.

MINI 5 KAPI

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

Otomatik
MINI 5 KAPI
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER 5 KAPI
136 (134)
4.9
MINI COOPER D 5 KAPI
116 (114)
3.9
MINI COOPER S 5 KAPI
192 (189)
5.5

TÜM SİSTEMLER HAZIR.

MINI Merkezi Gösterge Paneli teknolojik özellikler ve online hizmetler dünyasına açılan bir penceredir. Alışılagelmiş hız göstergesi direksiyonun arkasına taşındı. Bu ikonik dairesel arayüz şimdi olağanüstü yüksek çözünürlüklü renkli bir ekrana sahiptir. Bu kristal berraklığındaki ekran eğlenceden navigasyona ve MINI Connected'ın gelişmiş teknolojisine kadar her şeyi kontrol eder. Müzik, sosyal haberler, uydu navigasyonu, sürüş bilgileri ve otomobil içi uygulamalar bunların arasındadır. Ekranların kenarında size farklı olayları bildirmek üzere farklı renklerde yanıp sönen bir LED halka yer alır. Bu MINI'nin çarpan kalbidir.

MINI Connected ekran

MINI CONNECTED.

Son teknoloji MINI ruhuyla buluşuyor. Artık sürüş maceralarında size eşlik edecek eğlenceli bir arkadaşınız var. Opsiyonel MINI Connected paketi sizi güncel haberler, online müzik, sürüş bilgileri, otomobil içi uygulamaları ve çok daha fazlasıyla buluşturur.

MINI geri görüş kamerası

ÇEPEÇEVRE GÖRÜŞ.

Geri görüş kamerası size otomobilin arkasının kusursuz bir görünümünü sunar, hatta park etmenize yardımcı olacak işaretleri de ekrana yansıtır. Park Asistanı otomobilinizi park edebileceğiniz bir yer bulmanızı sağlar ve park etmesi güç yerlerde direksiyona dokunmanıza bile gerek kalmadan MINI'nize kılavuzluk eder. Gördüğünüz gibi ellerinizi kullanmanıza gerek bile yok.

MINI Merkezi Gösterge Paneli

PARILTIYA AYAK UYDURUN.

MINI Merkezi Gösterge Paneli etrafında yer alan LED halka, farklı olaylara tepki gösterirken renk değiştirir. Müziğin sesi, motor devri, telefon aramaları ve navigasyon bildirimleri bu olaylara örnek gösterilebilir.