Loader

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.

OTOMOBİLİNİZE ATLAYIN.

Son derece küçük ve son derece kullanışlı MINI 5 kapı, orijinalinden yalnızca 161mm daha uzun olmasına rağmen bir otomobilden çok daha fazlasını sunar. İki ekstra arka kapının yanı sıra arka bölümde oturan üç yolcu için daha fazla ayak boşluğu sunar. Bagaj aynı zamanda 67 litre ve üzeri hacim sunarak, toplamda etkileyici bir biçimde 278 litre taşıma hacmi sağlar. Bu otomobil, bolca alana sahip, turboyla güçlendirilmiş bir heyecan fırtınasıdır, kısacası kazanan bellidir. Artık yola çıkma zamanı.

SAKİN Mİ YOKSA HEYECANLI MI?

Sürüş stilinizi değiştirin. MINI Sürüş Modları performansı ruh halinize göre uyarlar. MINI'nizin sürüş deneyimini ve tepkisini değiştirmek üzere vites değiştirici etrafındaki bileziği döndürün. Rahatlatıcı bir Pazar sabahı mı tercih edersiniz? Daha yumuşak bir deneyim ve optimize edilmiş yakıt verimliliği için GREEN modunu kullanın. Sinirlerinizi boşaltmak mı istiyorsunuz? Son derece tepkisel direksiyon ve hızlanma için SPORT Moduna geçin.

AYNI KULLANIM ÖZELLİĞİ, DAHA FAZLA KAPI KOLU.

MINI’nize hayatınızın daha fazlasını sığdırın. Go-kart tipi kullanım, ikonik tasarım özellikleri ve son teknoloji araçlara, artık daha fazla alan ve 5 kapı ile sahip olun. Sabırsızlıkla beklenen bu yenilik artık mümkün.

OYUNDAN BAŞINIZI KALDIRMAYIN.

MINI Head Up Display ile gözlerinizi yoldan ayırmayın. Ön camın ön kısmında şeffaf bir panel yükselir ve sürüş verilerini yolda görüş hizanızın hemen altına yansıtır.

PARLAK GO KART.

MINI’de asla gece olmaz. İç tasarımın, LED ortam aydınlatmasıyla ışıldamasını sağlayın. Renk yelpazesindeki çok sayıda farklı renk arasından seçiminizi yapın ve aydınlatmayı ruh halinizle uyumlu hale getirin. Parlak ışıklar, büyük şehir ve MINI otomobiliniz.

GÜVENLİK DETAYLARDA GİZLİDİR.

Yeni MINI, tamamen yeni bir dizi güvenlik özelliği sunuyor. Akıllı seziciler, zorlu sürüş durumlarında bilgileri temin ederken, bir dizi özellik, çarpışma durumunda genel koruma sağlar. Otomobili kullanmak hala son derece keyifli; ancak her zamankinden daha da güvenli.

GELİŞMİŞ FREN.

Gelişmiş fren teknolojisi kontrolün tümüyle sizde olmasını sağlar. En yeni nesil kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, kaygan yollarda hızla durabilmenizi sağlarken, Elektronik Fren Dağılımı (EBD) fren kuvvetini sürüş koşullarına uygun şekilde tekerlekler arasında paylaştırır. Viraj Fren Kontrolü (CBC), hızlı viraj dönerken dengeyi artırır ve Fren Yardımı süreci hızlandırarak fren mesafesini azaltır.

RUNFLAT LASTİKLER.

MINI'nin opsiyonel Runflat lastikleriyle, lastiğiniz delinme sebebiyle patlamayacaktır. Runflat teknolojisi otomobilinizi 80 km/sa'e kadar hızlarda patlak lastikle sürmeye devam edebilmenizi sağlar. Takviyeli yan duvarlar ısıya dirençli kauçuktan üretilmiştir. Özel jant geometrisi ise hava basıncına sahip olmayan lastiğin virajlarda bile kaymamasını sağlar. Lastiğinizi güvenle değiştirebileceğiniz bir yere kadar otomobilinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

DİNAMİK ÇEKİŞ KONTROLÜ.

DSC kapatıldığında, opsiyonel Dinamik Çekiş Kontrolü (DTC) kaygan veya kumlu, her yüzeyde mümkün olan en iyi çekiş gücünü sunar. Aynı zamanda, sürüş heyecanını seviyorsanız, rotasını değiştirmeden önce otomobilin biraz kaymasına izin verir.