MINI LIVING.

BÜYÜK HAYATLAR. KÜÇÜK AYAK İZLERİ.

MINI LIVING

MINI LIVING, temel ilkemiz olan yaratıcı alan kullanımının, şehir hayatında nasıl yaşadığımız, çalıştığımız ve etkileşime geçtiğimiz konularında gerçek çözümlere dönüşmüş halidir. Küçük bir ayak izi hedefiyle, tasarım bilgimizi geçmiş deneyimlerimizle buluşturarak ve bir miktar eğlence katarak bu zorluklara cevap oluşturmaya çalışıyoruz.

 

MINI LIVING geleceğin kentli yaşam tarzına yönelik yaratıcı mimari çözümler geliştirmek hedefiyle ilk kez 2016 yılında MINI tarafından başlatılan bir inisiyatiftir. MINI LIVING, Milano’da daha önceki BREATHE and MINI LIVING – Do Disturb enstalasyonlarıyla da şehir yaşamında ortak ve işbirliği içinde yaşamak/çalışmak konusunda vizyon sahibi konseptler sergilemiştir.


 

BUILT BY ALL - ORTAK VİZYONA SAHİP BİR TOPLULUK.

MINI LIVING – BUILT BY ALL, geleneksel mimari uygulamalarını sorgulayan ve tamamen işbirliğine odaklanan yepyeni bir enstalasyon. Milano’daki Salone del Mobile 2018 etkinliğinde bu konsept, şehir ortamında hem sakinlerin hem de mimarların katılımının geleceğin sorunlarını nasıl çözebileceğini gösteriyor.

dam Image

YAŞAMA YÖNELİK VİZYON SAHİBİ BİR KONSEPT.

MINI geçen yılki Salone del Mobile'de MINI LIVING - Breathe enstalasyonunu sergilemek üzere New York SO-IL mimarlarıyla bir araya geldi. 

dam Image

MINI DÜNYANIN İLK MINI LIVING BİNASINI ŞANGAY’DA İNŞA EDİYOR.

Her geçen gün, dünyaya bıraktığı karbon ayak izini azaltmaya çalışan insan sayısı artış gösteriyor. MINI LIVING sayesinde, MINI bu gelişmelere katkıda bulunarak Çin’in ilk birlikte yaşam projesini hayata geçiriyor.

dam Image

MINI LIVING: KENTSEL KABİNLER.

MINI, Los Angeles Tasarım Festivali'nde sergilediği MINI LIVING Kentsel Kabinler ile, minimum alanda maksimum yaşam kalitesine nasıl ulaşılabileceğini gösteriyor.