COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Cabrio Sidewalk Edition MINI Cabrio Sidewalk Edition

MINI CABRIO SIDEWALK EDITION.

YENİ BİR HEYECANA YELKEN AÇIN.

Özgür ve spontane doğasıyla MINI Cabrio Sidewalk Edition, kendinden önce gelen özel üretim modellerin yanında yerini alarak salt heyecanın zengin geçmişini kutluyor. Otomobil, MINI’nin cazibesini ve stilini yeni bir yorumla sunarken, “rüzgarı saçlarınızda hissedeceğiniz” sürüş tarzının keyfini ve heyecanını yeni bir seviyeye çıkartıyor. Motor kaputunun altında güçlü bir MINI Cooper motorunun kalp atışlarını duymanız mümkün. Güneş ışığının keyfini çıkarmaya hazır olun.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – mavi ve siyah – yandan görünüm MINI Cabrio Sidewalk Edition – mavi ve siyah – yandan görünüm

DIŞ TASARIMDA ÖNE ÇIKANLAR.

KİMSEDEN ÇEKİNMEYEN, DIŞA DÖNÜK BİR STİL.

MINI Cabrio Sidewalk Edition estetik açıdan büyüleyici kontrastlar oluşturmak için simge özelliklerini çağdaş öğelerle bir araya getirir. Gövdeyi süsleyen Deep Laguna metalik renk ve antrasit tente tavan ile tasarım mükemmel şekilde tamamlanır. “SIDEWALK” yazısı yan havalandırmalara ve kapı giriş şeritlerine farklı bir vurgu getirirken bu özel modeli çok daha ayrıcalıklı kılar.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – renkler – tasarım desenleri

TASARIM TARAFINDA BİR GEZİNTİYE ÇIKIN.

Modelin gövdesi, mavi gökyüzü altında üstü açık sürüş hissiyle mükemmel uyum sağlayan, çarpıcı metalik Deep Laguna renktedir. Motor kaputu şeritlerini ve diğer bileşenleri süsleyen yansıtıcı geometrik tasarım desenleri tüm görüntüyü tamamlar.

3’Ü 1 ARADA TENTE TAVAN.

MINI Cabrio Sidewalk Edition yolda göreceklerinizden biraz farklı, elektrikli 3’ü 1 arada tavana sahiptir. Sessiz, akıllı Z katlama mekanizması yukarı, aşağı veya rüzgarın içeri girmesine izin veren MINI’ye özgü cam tavan modunda olmak üzere 3 yönlü çalışır. 30 km/sa’e kadar hızlarda bile 18 saniye içinde tamamen açılır ve kapanır. Tente kumaşı ileriyi gösteren özel, iç içe geçmiş geometrik bir tasarıma sahiptir.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – tavan – yukarıdan bakış
MINI Cabrio Sidewalk deseni MINI Cabrio Sidewalk deseni

İÇ TASARIMDA ÖNE ÇIKANLAR.

HEM YARATICILIKLA HEM USTALIKLA İŞLENDİ.

MINI Cabrio Sidewalk Edition’ın iç tasarımının arkasındaki itici güç, MINI’nin detaylara özen gösterme geleneği ve tepkiselliğidir. Otomobilin üstü açıldığında incelikli renk tonları, premium malzeme ve kaliteli dokunuşlarla tüm öğeler sizi kendine hayran bırakır. Sınırsız özelleştirme seçeneğiyle karakterinizi yansıtacak en iyi stili oluşturmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

MINI Cabrio Sidewalk Edition – iç tasarım – döşeme ve kokpit

*Çok İşlevli Gösterge Ekranı Temmuz 2020’den itibaren piyasaya sunulacaktır.

MINI Cabrio Sidewalk deri deseni MINI Cabrio Sidewalk deri deseni

KİŞİSELLEŞTİRME.

OTOMOBİLİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN.

MINI Cabrio Sidewalk Edition otomobilinizi kişiselleştirmeniz için size dikkat çekici bir kapsama sahip bir paket sunuyoruz.

MINI Cabrio – Sidewalk Edition Paketi – Kişiselleştirme MINI Cabrio – Sidewalk Edition Paketi – Kişiselleştirme

MINI CABRIO SIDEWALK EDITION.

Aşağıdakileri içerir: 

 • Metalik Deep Laguna gövde rengi
 • Sidewalk Tente Tavan
 • Gövde renginde yan ayna kapakları
 • 17 inç Scissor Spoke 2 tonlu jantlar
 • Antrasit MINI Yours Deri Sidewalk İç Tasarım (Spor Koltuklar dahildir)
 • Sidewalk iç yüzeyler ve petrol rengi özel kapı çerçevesi efekti (Excitement Paketi dahildir)
 • Sidewalk armalı ve petrol renginde kontrast dikişli Spor Deri Direksiyon
 • Fırçalanmış alüminyumdan Kapı Giriş Şeritleri (Sidewalk tasarımı)
 • Çizgili özel motor bölümü kapağı şeritleri
 • Yan Havalandırma arması (Sidewalk tasarımı)
 • Koyu petrol renginde kontrast kenar şeritlerine sahip ve Energetic Yellow dikişli özel paspaslar

Ek maliyet olmadan sunulan, özel ve zevkli birçok alternatif iç ve dış tasarım seçeneği mevcuttur. Otomobilinizin nasıl görünmesini tercih edersiniz? Şimdi Tasarlayıcımıza gidin.

grey line