Avantajlı Fiyatlarla Yağ ve Fren Balata Değişim Servisi | MINI Türkiye

AVANTAJLI FİYATLARLA YAĞ VE FREN BALATA DEĞİŞİM SERVİSİ.

Aralık ayının sonuna kadar 6 yaş ve üzeri MINI otomobilinizle Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri’ni ziyaret edin ve sabit fiyatlı yağ ya da fren balata servisinden yararlanın. Bakım işlemi sonrası 1 yıl boyunca ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalananın. Bu kampanyadan faydalanmak için randevu talebinizi iletip otomobilinizi servise getirmeniz yeterli.
MOTOR YAĞ SERVİSİ BENZİN
Motor hacmi 1.600 cc'ye kadar 1.500 TL
Motor hacmi 1.600 cc 'den 2.000 cc'ye kadar 1.900 TL
FREN BALATA SERVİSİ COOPER, COOPER D, COUNTRYMAN CLUBMAN
ÖN BALATA SERVİSİ 3.200 TL 3.400 TL
ARKA BALATA SERVİSİ 2.800 TL 3.100 TL

• Fiyatlar KDV hariçtir.
• Kampanya kapsamında fatura kesilen otomobiller, bakım işlemi sonrası 1 yıl boyunca ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalanabileceklerdir.
• Kampanya 1 Kasım - 25 Aralık 2022 tarihleri arasında Borusan Otomotiv İthalat Dağıtım A.Ş tarafından ithal edilen MINI marka otomobiller için ve kampanyaya katılmayı tercih eden Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında sağlanacak fiyatlar, Borusan Otomotiv tarafından otomobile tanımlanmış özel bir indirimle veya maliyeti Borusan Otomotiv tarafından karşılanan başka bir kampanya ile birleştirilemez ve birlikte uygulanamaz. Borusan Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.