MINI CONNECTED BASE

MINI İLE AKILLI YENİLİKLERLE DOLU SÜRÜŞ.

MINI otomobilinde sana her zaman en güncel harita ve trafik verilerini sağlayan MINI Navigasyon veya MINI Uygulaması ile MINI'nin kontrolünü elinde tutmanı sağlayan Uzaktan Erişim Hizmetleri gibi birçok akıllı standart özellik zaten mevcuttur. Yeniliklerin yolla buluştuğu MINI ile kesintisiz bağlantı deneyimi yaşa ve sürüşünü yeniden tanımla.

MINI Connected Base - giriş

SENİN İÇİN NELER VAR?

MINI Connected seni ve yolcularını MINI’ne bağlayan akıllı fonksiyonlar, uygulamalar ve hizmetler bütünüdür. Seni güvenli ve kesintisiz bir şekilde dış dünyaya bağlar. Günlük yaşamını çok daha rahat hale getirir. Otomobil sürmeyi çok daha güvenli ve daha eğlenceli hale getirir.

Akıllı Kişisel Asistanın.

MINI’nin Akıllı Kişisel Asistanı; navigasyon, telefon, radyo ve hatta sıcaklığı kontrol etme gibi temel özellikleri kontrol edebilir. Belki yolculuğun hakkında bilmen gereken bir şey vardır. Hava durumu. Ya da özel bir istek. Hatta ufak bir sohbet veya bir şaka.
MINI connected base - kişisel asistan
MINI connected base - navigasyon

MINI NAVİGASYON.

Yeni, bulut tabanlı MINI Navigasyon özellikle hızlı ve hassas rota hesaplaması sağlar. Opsiyonel olarak en güncel harita ve trafik verileri, varış noktana güvenli ve zamanında ulaşmanı sağlamak için her zaman otomobile canlı olarak aktarılır. Şarja göre iyileştirilmiş rota planlaması, tamamen elektrikli MINI sürücülerinin daha uzun yolculuklara içleri rahat bir şekilde çıkabilecekleri anlamına gelir. Sistem, uzun yolculuklarda yolculuk sırasında sık sık güncellenecek ideal şarj duraklarını otomatik olarak ekler.

Uzaktan Yazılım Güncellemeleri.

MINI otomobiller artık kablosuz yazılım güncellemeleri aracılığıyla düzenli olarak ücretsiz kalite iyileştirmeleri alıyor. Ülkeye, otomobilin modeline, donanıma ve otomobilin durumuna bağlı olarak ek yeni fonksiyonları veya işlevsel geliştirmeleri düzenli olarak ücretsiz şekilde alabilirsin.

MINI connected base - uzaktan hizmet güncellemeleri
MINI connected base - akıllı telefon entegrasyonu

AKILLI TELEFON ENTEGRASYONU.

Akıllı telefon entegrasyonuyla MINI otomobilindeki en sevdiğin uygulamalara Android Auto veya Apple CarPlay aracılığıyla kablosuz olarak kolayca erişebilirsin. Desteklenen navigasyon uygulamalarından gelen navigasyon talimatları MINI Etkileşim Ünitesi ve MINI'nin head-up display ekranında görüntülenir, böylece sürüş sırasında akıllı telefonundaki tüm uygulamalara güvenli şekilde erişebilirsin.

MINI CONNECTED GÜNCELLEMELERİ.

Geliştirilmiş MINI Connected deneyimiyle sürüşün yeni bir boyutunu keşfet. Dijital yaşamını her yolculuğa kesintisiz şekilde entegre et.