Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

YETKİLİ SATICILAR

The all-electric MINI side view
MINI ELECTRIC
MINI 3-KAPI
MINI 3-KAPI
MINI 5-door Hatch side view
MINI 5-KAPI
MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
YENİ MINI COUNTRYMAN– yeşil ve siyah – yandan görünüm YENİ MINI COUNTRYMAN– yeşil ve siyah – yandan görünüm

YENİ MINI COUNTRYMAN.

İLHAM ALIN

MACERAYA YER AÇ.

Beş koltuklu çok yönlü MINI Countryman şimdi her zamankinden daha konforlu. MINI Countyrman, yolculukta karşınıza ne çıkarsa çıksın her şeyin üstesinden gelecek şekilde tasarlandı. Şehir merkezine inmek ya da doğaya doğru yapılacak bir gezi için fark etmeksizin güçlü motorları ve opsiyonel 4-çeker sistemi ALL4 ile her şey zahmetsiz hale gelir. En geniş, en ferah ve en maceraperest MINI ile hayatı dolu dolu yaşayın. MINI Countryman, günümüzdeki en sıkı emisyon mevzuatı olan EU6d ile halihazırda uyumludur. EU6d mevzuatı Avrupa’daki tüm yeni otomobiller için geçerli olmak üzere 1 Ocak 2021’den itibaren yürürlüğe girecek. Hem zihninizde hem caddelerde hem de bunların ötesinde yer alan tüm yollar önünüzde tek tek açılsın. İlham kaynağınız sizi bugün nereye götürecek?

HERHANGİ BİR YERE GİTMEYİN. HER YERE GİDİN.

BÜYÜK DÜŞÜNÜN.

Hiç bir şeyi geride bırakmaya gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi yanınızda götürebilirsiniz. Yeni MINI Countryman istediğiniz her yere birlikte güvenle gidebileceğiniz korkusuz bir maceracıdır. Beş kişi, eşyalar ve gezi süresince edineceğiniz anılar için geniş bir alan sunar. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte aktif bir yaşam tarzı için kusursuz bir model.

HAYATINIZI SIĞDIRABİLECEĞİNİZ BİR BAGAJ.

1.390 LİTREYE KADAR BAGAJ HACMİ.

Hafta sonu yanınıza neleri alacaksınız? Sağlam ve güçlü MINI Countryman, bakışları her zaman üzerinde toplar. Geniş bacak aralığı, tavan yüksekliği ve arkada oturan yolcular için geniş dirsek alanıyla bu modele ihtiyacınız olan her şeyi sığdırabilirsiniz.

MINI SUV – bagaj – iç tasarım
MINI SUV - seats - variable seats

ESNEK YAKLAŞIM.

KATLANABİLİR KOLTUKLAR.

Geniş bagaj hacmi, planlarınıza uygun bolca yer sunar. Arka koltuklar 40/20/40 düzeninde katlandığında Yeni MINI Countryman uzun, yüksek, geniş veya hacimli her türlü yükü taşıyabilir.

KİR VE ÇAMURA “MERHABA” DEYİN.

4-ÇEKER SİSTEMİ ALL4.

Daha büyük, daha güçlü ve maceraya hazır. Yeni MINI Countryman'in dört çeker sistemi gücü ön ve arka aks arasında dinamik olarak dağıtır. Koşullar ne olursa olsun istediğiniz her yerde sürüş yapabilir ve kontrolü her zaman elinizde tutabilirsiniz. Her yönüyle çarpıcı bu son model otomobille bir tur atmaya hazır mısınız?

motion motion

TEKNİK VERİLER.

MOTOR TİPİ ONE D COOPER COOPER ALL4
Güç 116 136 136
Yakıt Tipi Dizel Benzin Benzin
Tüketim 4,6 l/100 km 6,3 l/100 km 6,9 l/100 km
Emisyon 122 g/km 143 g/km 157 g/km
Sürüş 2 Çeker 2 Çeker 2 Çeker
Tork 270 Nm 220 Nm 220 Nm
Hızlanma (0– 100 km/sa) 11,2 sn 9,7 sn 10,1 sn
MINI CONNECTED

DİJİTAL DÜNYAYLA ETKİLEŞİME GEÇİN.

MINI CONNECTED.

MINI Connected, bir dizi akıllı hizmet ve uygulama ile MINI’nizi bir sonraki bağlantı seviyesine taşıyor. MINI Connected aynı zamanda navigasyon, iletişim ve müzik gibi tümü büyüleyici bir takım fonksiyonları içerir. 

MINI Countryman F60 – kokpit ekranları – otomobil içi bağlantı ve Haber/Eğlence MINI Countryman F60 – kokpit ekranları – otomobil içi bağlantı ve Haber/Eğlence

GÜCÜN STİLLE BULUŞTUĞU YER.

MINI COUNTRYMAN DIŞ TASARIMI.

Farklı, sağlam bir görünüm ve güçlü oranları maceracı bir ruhla harmanlayarak hem modern şehir yolları, hem de kır yolları için her duruma uygun bir otomobil yarattık. Dokuz farklı renkte sunulan MINI Countryman, 4 cazip kontrast tavan rengine sahiptir. Hemen kendi otomobilinizi tasarlayın.

İÇ TASARIM

MINI COUNTRYMAN İÇ TASARIMI.

İLHAM VEREN İÇ TASARIM.

Yeni MINI Countryman, otomobil sürmeyi her zamankinden daha keyifli hale getiren akıllı detaylarla donatıldı. MINI’yi tercih ettiğinizde birçok seçenek de beraberinde gelir. İçeri gelin, etrafa bakın ve ilham alın.

MINI Countryman – 360 iç görünüm – kokpit ve direksiyon kaplamaları MINI Countryman – 360 iç görünüm – kokpit ve direksiyon kaplamaları

KEŞFEDECEK ÇOK ŞEY VAR.

YENİ MINI COUNTRYMAN. ÖZELLİKLER. PAKETLER. AKSESUARLAR.

MINI Countryman – bordo – ön yan görünüm

STANDART VE OPSİYONEL DONANIM.

MINI’nin sizin gerçek bir uzantınız olmasına yardımcı olmak ve otomobil sürmeyi her zamankinden daha keyifli hale getirmek üzere tasarlanan standart ve opsiyonel donanım seçeneklerini keşfedin.

MINI Countryman – trim level – paketler

DIŞ TASARIM PAKETLERİ.

MINI’nizi kişiselleştirmek üzere kullanabileceğiniz bir dizi heyecan verici dış tasarım özelliğini bir araya getirdik. Bunlar yapacağınız yolculukları fark edilir şekilde keyifli hale getirecek ve MINI’nizin değerini artıracak özel, kendine özgü donanım ve özellik konfigürasyonlarıdır.

MINI Countryman – MINI Yours – trim

MINI YOURS.

MINI Yours, MINI otomobilinizi yüksek kalitede özellikler ve incelikli çözümlerle geliştirmenize izin verir. Lüks döşemeler ve direksiyon seçeneklerinden alümiyum alaşım jantlara kadar bir sanatçının elinden çıktığını hissettiren zengin, zarif detaylarla MINI’nize baştan aşağıya kusursuz bir şıklık katar.

MINI Countryman – orijinal parçalar – aksesuarlar

ORİJİNAL MINI PARÇALARI VE AKSESUARLARI.

Yüksek kaliteli alaşım jantlardan ve benzersiz dış tasarım detaylarından şık çıkartma ve şeritlere kadar geniş bir çeşitliliğe sahip, MINI’nizi daha da kişiselleştirecek orijinal parçalar ve aksesuarları keşfedin.

MINI Countryman – tasarlayıcı – ürün yelpazesi
The all-electric MINI side view
MINI ELECTRIC
MINI 3-KAPI
MINI 3-KAPI
MINI 5-door Hatch side view
MINI 5-KAPI
MINI CABRIO
MINI CLUBMAN
MINI COUNTRYMAN
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo