SSS

MINI MODELLERİ

 • MINI Clubman.
 • Daha uzun, daha geniş, daha ferah yeni MINI Clubman

  Büyük geleneksel yan kapıları ve arka kısımdaki 2 Bölünebilir Kapısıyla daha uzun, daha geniş ve daha ferah hale gelen yeni MINI Clubman, her zamankinden daha çok yönlüdür. Ayırt edici Bölünebilir Kapılar, bir tasarım ifadesi oluşturmanın yanı sıra çok daha kullanışlıdır. Clubman’e özgü bu kapılar sayesinde, bu model segmentindeki tek 6 kapılı otomobildir. “Konfor Erişim Sistemi” seçeneğinin bir parçası olan Easy Opener özelliği, standart kapı kolu ve uzaktan kumandaya ek olarak, bagaj kapağını elleriniz doluyken arka tamponun altında ayağınızı hareket ettirerek temas etmeden açabilmenizi sağlar. Yeni yatay stop lambaları, geniş omuzlar ve arka bölümün atletik duruşu hayranlık yaratarak yeni MINI Clubman’in sportif karakterini öne çıkarır. Yeni MINI Clubman modelleri, tasarım, renk, kaplama ve diğer seçenekler hakkında bilgi edinmek için online showroom veya tasarlayıcıyı ziyaret edebilirsiniz:

 • MINI 3 Kapı.
 • Go-kart hissi, ikonik tasarım ve geleceğin teknolojisine sahip bagaj kapağı.

  Yeni MINI sizi şaşırtmak üzere yeniden tasarlandı. Yeni MINI Twin Power Turbo motorlar, MINI'yi daha hızlı hale getirirken, yakıt tüketimini de azaltır. Yepyeni MINI Sürüş Modları ile otomobilin sürüş özelliklerini, iç tasarım aydınlatmasını ve motor sesini ruh halinize göre değiştirebilirsiniz. Daha hızlı, daha güvenli ve yenilikçi teknolojiye sahip yeni MINI, bugüne kadar gördüğünüz otomobillerden çok farklıdır. MINI 3 Kapı modelleri, tasarım, renk, kaplama ve diğer seçenekler hakkında bilgi edinmek için online showroom veya tasarlayıcıyı ziyaret edin:

 • MINI 5 KAPI.
 • MINI’nize hayatınızın daha fazlasını sığdırın.

  MINI 5 Kapı ile go-kart hissini yaşayıp, ikonik tasarıma ve yüksek teknoloji ürünü özelliklere daha geniş bir alanda sahip olun. MINI 5 Kapı, sehir içinde bile size go-kart hissini yaşatır. Kısa çıkıntılar, geniş tekerlek izi ve sağlam yürüyen aksam ile bir araya getirilen alçak ağırlık merkezi, modeli bugün yollardaki en heyecan verici 5 Kapılı otomobil haline getirir. Çok bağlantılı arka aks süspansiyonu ve gövdeden ayrılmış amortisörler, klasik MINI heyecanından ödün vermeden bir sedan otomobilin konforunu sunar. Sabırsızlıkla beklenen bu yenilik artık mümkün. MINI 5 Kapı modelleri, tasarım, renk, kaplama ve diğer seçenekler hakkında bilgi edinmek için online showroom veya tasarlayıcıyı ziyaret edin:

 • MINI CABRIO.
 • Açık hava tutkunları için bir rüzgar makinesi

  MINI Cabrio, hem yağmurlu hem de güneşli havada saf bir sürüş keyfi sunar. Yolun her bir kilometresini, olağanüstü bir açık hava deneyimine dönüştürün. Bu çevik cabrio, alçak bir ağırlık merkezine ve kısa çıkıntılara sahiptir; ayrıca hafiftir ve yüksek torklu bir motor ile donatılmıştır.

 • MINI COUNTRYMAN.
 • Her zamankinden daha büyük olsa da tam bir MINI

  MINI Countryman gelenekleri reddeder. İçinde aktif bir yaşam tarzı için yeterli alana sahip olan otomobil, şehir içini ve dışını fethetmek üzere üretildi. Ayrıca, bu otomobil herkesçe bilinen tasarım özelliklerini ve gelişmiş sürüş performansını bir arada sergiler. 4 kapısı, beş kişilik ferah oturma düzeni ve dört metreden biraz daha fazla uzunluğuyla konfor ve çok yönlülüğü yeniden tanımlar. Yaklaşık 1170 litre bagaj hacmi ile bu bireysel otomobil çeşitli sürüş koşullarında bile içinizin rahat olmanızı sağlar. Arka koltukları hareket ettirmek ya da katlamak oldukça kolaydır ve yolda alacağınız ek bagaj ya da eşyalar için bol miktarda alan yaratır. MINI Countryman modelleri, tasarım, renk, kaplama ve diğer seçenekler hakkında bilgi edinmek için online showroom veya tasarlayıcıyı ziyaret edin:

 • MINI SPECIAL EDITION MODELLERİ.
 • MINI Special Edition modelleri yoldaki herkesi etkilemenin ayrıcalıklı bir yöntemidir.

  Belirli MINI modelleri için sınırlı üretim ve special edition modelleri mevcuttur. Bu benzersiz MINI özellikleri, her zaman birbiriyle kusursuz bir uyum sağlayan seçenekler, renkler ve malzemeler içerir. MINI Special Edition modelleri, çeşitli motor seçenekleriyle birlikte sunulur. Böylece, her bir MINI modeli ile benzersiz sürüş keyfi mümkün hale gelir. MINI Special Edition modelleri, tasarım, renk, kaplama ve diğer seçenekler hakkında bilgi edinmek için online showroom veya tasarlayıcıyı ziyaret edin: