DİJİTAL DENEYİM

DİJİTALLEŞME İÇİN ÖNEMLİ BİR ADIM.

Duyularını özgür bırakarak ruh haline göre uyarlanmış ışık, ses ve hislerin keyfini çıkar. Her yolculuğu unutulmaz bir dijital deneyime dönüştür. MINI’nin interaktif geleceğine hoş geldin.
MINI Countryman- dijital deneyim - işletim sistemi

Yeni MINI İşletim Sistemi 9 tamamen yeni bir sezgisel kullanıcı deneyiminin kapılarını açıyor ve her yolculukta bağlantıda olmanı ve kontrolün her zamankinden daha fazla sende olmasını sağlıyor. Dairesel dokunmatik OLED ekran ve Akıllı Sanal Asistan Spike seninle etkileşim kurmak için geliyor. Bu sayede daha fazla kişiselleştirme olanağının keyfini çıkarabilirsin.

HER SÜRÜŞÜNDE FARKLI BİR MINI İLE YOLA ÇIK. YENİ BİR İÇ TASARIM, DAHA DOĞRUSU YEDİ YENİ İÇ TASARIM.

Kendin ve yol arkadaşların için benzersiz, birden fazla duyuya hitap eden bir deneyim oluştur. MINI Countryman'in içinde farklı dünyalara açılacağın bir deneyimin keyfini çıkar. Her mod kendi yaratıcı tasarımına ve farklı ses özelliklerine sahiptir. Personal Mod'da, MINI Etkileşim Ünitesi'nin arka plan görüntüsünü, kendi resimlerini akıllı telefon galerisinden seçerek MINI uygulaması üzerinden kullanabilirsin. Ambiyans aydınlatması ve opsiyonel Head-up Display’in renkleri seçtiğin resimlere otomatik olarak uyumlu hale gelir. Sen de kendine özel iç mekanını yarat ve keyfini çıkar.

OTOMOBİLİNDEKİ KİŞİSEL ASİSTANIN.

MINI Countryman - dijital deneyim - spike

YENİ AKILLI KİŞİSEL ASİSTANIN MINI’DE SANA EŞLİK EDİYOR.

Tüm özelliklere sahip sesli bir asistan ilk kez kendini MINI modellerinin kokpitinde gösteriyor. MINI Akıllı Kişisel Asistanın “Hey MINI” selamlama ifadesi veya direksiyon üzerinde yer alan bas/konuş düğmesiyle etkinleştirilebiliyor. Dairesel OLED ekran üzerinde ses kontrollü etkileşimli grafik öğeler, tipografi ve bir avatar içeren animasyon görünümüne bürünüyor ve  “MINI” ve “Spike” adı verilen yeni dijital MINI asistanı arasından seçim yapabiliyor. Opsiyonel MINI Akıllı Kişisel Asistanın, navigasyon, telefon, radyo ve hatta sıcaklığı kontrol etme gibi MINI’nin temel özelliklerini çalıştırır. Diyelim ki yolculuğunuz hakkında bilmeniz gereken bir bilgi var. Hava durumu. Ya da özel bir istek. Hatta ufak bir sohbet veya bir fıkra.

Daha fazla bağlantı özelliğine mi ihtiyacın var?

Uzaktan yazılım yükseltme.

MINI’ni güncel tut.

MINI’nin için ücretsiz ve kablosuz bağlantı üzerinden yazılım güncellemeleri ve geliştirmelerini alabilirsin. Ülkeye, otomobilin modeline, donanıma ve otomobilin durumuna bağlı olarak ek yeni fonksiyonları veya işlevsel geliştirmeleri düzenli olarak ücretsiz şekilde alma hakkına sahip olabilirsin.