SÜRÜŞ DENEYİMİ.

YEPYENİ MACERALAR SENİ BEKLİYOR.

Heyecan verici MINI TwinPower Turbo teknolojisi yeni MINI Countryman’in direksiyonunun başında güç, verimlilik ve ayrıcalıklı olma hissini sunuyor.

MINI Countryman - sürüş deneyimi

ŞEHİR İÇİNDE VEYA DIŞINDA: GÜÇ VE PERFORMANS.

Otoparklardan arazilere kadar Yeni MINI Countryman uzun bir yolculuk için güç, doğallık ve tepkisel yönlendirme özeliğine sahiptir. Kıvrımlı dağ yollarından şehir içindeki döner kavşaklara kadar her viraj ve dönüş adrenalini artıran bir deneyim. Bir ALL4 dört çeker özelliğini tercih ettiğinde en iyi manzaraya sahip rotaları da tercih edebilirsin.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ.

MINI Countryman C MINI Countryman JCW ALL4

Motor Gücü

125 kW
280 Nm

221 kW

400 Nm

0–100 km/sa

8,3 sn 5,4 sn

Maksimum Hız

212 km/sa 250 km/sa

Silindir Sayısı

3 4

MINI TWINPOWER TURBO ŞARJLI MOTORLAR.

MINI Countryman sana MINI TwinPower Turbo teknolojisinin gücünü ve verimliliğini sunar. Kalabalıkta fark edilmenin yanı sıra performansıyla da etkileyici. Otomobilini yaşam tarzın, sürüş tarzın veya sıklıkla çıktığın yolculuklara uygun motorla güçlendir.

MINI Countryman - sürüş deneyimi - turboşarjlı motorlar
MINI Countryman - sürüş deneyimi - All4

ALL4 DÖRT ÇEKER SİSTEMİ.

ALL4 dört çeker sistemi gücü tekerlekler arasında dinamik şekilde dağıtır, sana zorlu zeminlerin üstesinden gelebilecek seviyede bir çekiş ve her türlü zeminde kontrol sağlar. Islak ve buzlanmanın mevcut olduğu yüzeyler nedeniyle çekişte kayıp olduğunu tespit etmesi durumunda gücü gerektiği gibi dinamik olarak değiştirir. Böylece MINI Countryman’inin sert, maceracı doğasının avantajından yararlanmanı mümkün kılar. Hava durumu ne olursa olsun, kontrol sende ve sana uygun ortamda kalır.

SÜRÜŞ ASİSTANI.

Sürüş Asistanı fazladan bir çift göze sahip olmaya benzer. “Kör noktanda” bulunan otomobiller hakkında seni uyarır ve gerekirse MINI’ni kendi şeridine doğru yönlendirmek üzere direksiyonu aktif olarak destekler. Buna ek olarak MINI’nle geri manevra yaparken arkandaki trafiği tespit etmeye yardımcı olur. Sürüş Asistanı Plus kamera ve radar tabanlı sürücü destek özelliklerini içerir. Önünde ilerleyen otomobille arzu ettiğin hız, şerit ve mesafeyi otomatik olarak koruyarak gitmek istediğin yere çok daha rahat ulaşmanı sağlar.

Sürüş Asistanı Professional ile arkana yaslanabilirsin. Kontrolü elinden almadan her türlü trafik durumunda sana yardımcı olur.

MINI Countryman - sürüş deneyimi - fazladan gözler

YOL İÇİN MINI DENEYİM MODLARI.

Standart donanım olarak, Yeni MINI Countryman otomobilinin farklı özelliklerini bir araya toplayan ve trafiğe, mevcut ihtiyaçlarına göre uyarlayan üç MINI Deneyim Modu bulunur. Her biri kendine özgü görünüme sahiptir.
MINI Countryman - sürüş deneyimi - green modu MINI Countryman - sürüş deneyimi - green modu

Green Mod.

Sürdürülebilir ve yalın… Bu mod, sana daha uzun bir yol gitmeni sağlayacak ekstra verimli bir sürüş sunar.
MINI Countryman - sürüş deneyimi - core modu MINI Countryman - sürüş deneyimi - core modu

Core Mod.

Sofistike ve modern bir ambiyansa sahip klasik ve konforlu bir MINI sürüş deneyimi…

MINI Countryman - sürüş deneyimi -- go-kart modu MINI Countryman - sürüş deneyimi -- go-kart modu

Go-kart Mod.

Efsanevi John Cooper Works'ten ilham alan bu mod, adrenalin uyandıran motor sporları estetiğiyle heyecan verici bir sürüş sunar.