DIŞ TASARIM

DAHA YÜKSEK DOZ MINI.

Güçlü yapısı, cesur SUV tasarımı ve etkileyici duruşuyla ile Yeni MINI Countryman, kendinden emin ve macera dolu bir hava yansıtıyor.

MINI countryman - dış tasarım - silüet

ÇAĞDAŞ MINI-MALİZM

Karışıklığı ortadan kaldırdık ve en çok sevdiğin özellikleri arttırdık. Geriye sağlam görünüm, şık çizgiler ve %100 karşı konulamaz MINI ruhu kaldı. Bu seni heyecan verici yerlere son derece konforlu şekilde götürmek üzere tasarlanmış bir SUV.

GÜCÜ HİSSETMEYE HAZIR MISIN?

Etkileyici ve çabasız bir şıklığa sahip MINI Countryman, şehirde veya doğada eşit derecede kendini evinde hissediyor. Sekizgen ön ızgara, dikkat çekici farlar ve güçlü motor kapağıyla hakim duruşu artık daha belirgin. İki farklı tasarım paketiyle, maceraların için doğru arkadaşı bulacağından emin olabilirsin.

MINI Countryman - dış tasarım - ön görünüm
MINI Countryman - dış tasarım - açılır tavan

SONUNA KADAR MINI.

Yeni boyutları ile en gelişmiş MINI’ye merhaba de. Şimdi 13 cm daha uzun ve 8 cm daha yüksek olan MINI Countryman, dikkate değer bir güce sahip; aile veya arkadaşlarla, ya da onlar olmadan gerçekleştirilecek çeşitli özel planlar için yeterince alan sunar.

FARKI DETAYLARDA GİZLİ.

Baktığın her yerde keşfetmesi heyecan verici bir detay bulursun. Hafif alaşım jantlar daha cesur, daha şık ve çok daha aerodinamik. Kullanımı rahat tavan rayları artık standart olarak Piano Black kaplama olarak sunuluyor. C sütunu da şık bir tasarımla birlikte geliyor. Tercih edebileceğin üç tasarım paketiyle kendini ifade etmene yardımcı olacak bir MINI mevcut.

Favoured veya John Cooper Works. Her biri yeni özellikler ve özel tasarım detaylarıyla birlikte sunuluyor.

MINI Countryman - dış tasarım - jantlar

HER AÇIDAN YÜKSEK PERFORMANS.

Saf özgüven ve cesur bireysellik yayan 19”-20” hafif alaşım jant serimiz MINI'yi en yoğun haliyle temsil ediyor. Bu jantlar, hafif tasarımı ve geri dönüştürülmüş alüminyum kullanımıyla hem üretim hem de sürüş olmak üzere çeşitli açılardan karbon ayak izimizi azaltmaya katkıda bulunur.

“Saf, yenilikçi yaklaşımımız işlevsel öğelerin basitliğini MINI’ye ününü kazandıran duygusallıkla bir araya getirir.”

Oliver Heilmer, MINI Tasarım Departmanı

TAVANDA BİRAZ RENK.

MINI modellerimiz her zaman kalabalık içinde öne çıktı ve MINI Countryman bundan farklı değil. Kontrast tavan birkaç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor ve şık C sütunu tasarımıyla birleşiyor. Gri renkte karartılmış cam tavan bir düğmeye basılarak açılırken, otomatik rüzgar yönlendirici özgürlük ve konfor arasındaki dengeyi belirliyor.

MINI Countryman - dış tasarım - tavan
MINI Countryman - dış tasarım – logo aydınlatma

HER ZAMAN İYİ KARŞILANIRSIN.

MINI Countryman’e binmek her zaman özel bir andır. Otomobil, yaklaşırken veya ondan ayrılırken ruh haline uygun bir karşılama & ayrılma deneyimi sunar. Bu opsiyonel olarak seçilebilir üç farklı ışık düzeni ile ön farların ve stop lambalarının yanı sıra yolcu ve sürücü tarafındaki aynalar aracılığıyla logo yansıtmasını içerir.