Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

MINI'niz - dış tasarım MINI'niz - iç tasarım

Request an offer.

Book a test drive.

Seçimlerinizden birini kaldırmalısınız.
MINI 5 Kapı, artık caddelerde boy gösteriyor.

BENZER, BİLİNDİK ANCAK FARKLI.

Orijinal stil ikonu, şimdi modern şehir koşullarına göre yeniden yorumlandı. Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir 5 Kapı modeli, şehirlerin, caddelerin ve park alanlarının görünümünü tamamen değiştiriyor. Ayrıca, neredeyse sınırsız kişiselleştirme seçenekleri de sunuluyor. Üstelik MINI'nin ünlü, çevik go-kart kullanımından ödün vermeden hem iç tasarımında hem de dış tasarımında daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz.

MINI Cooper Dizel 5 Kapı hakkında daha fazla bilgi almak aşağıdaki formu doldurun.

Öne Çıkan Özellikler

MINI 5 Kapı İç Tasarım

ALANA HÜKMEDİN.

Ferahlık özünde var. Yaratıcı alan kullanımı, başlı başına bir sanattır ve MINI felsefesinin temelinde yer alır. Çığır açan tasarımıyla bu kompakt; ancak ferah 5 Kapı model, arka kısımda üç yolcunun rahatça oturmasını sağlarken, çok daha büyük bir bagaj alanı da sunar. 60/40 bölmeli arka koltukları yatırdığınızda ise 941 litrelik son derece büyük bir kargo alanı elde edilir; böylece yolculuğunuzda hemen hemen her şeyi yanınıza alabilirsiniz.

MINI 5 Kapı yukarıdan görünüm.

ÖNCÜ.

Her olağanüstü otomobilin kalbinde, olağanüstü bir motor vardır. MINI 5 Kapı gücünü, hızlı, kuvvetli ve verimli yakıt tüketimi sağlayan, 1,2l / 1,5l / 2,0l, 3 veya 4 silindirli MINI TwinPower Turbo motorlardan alır. Düşük ağırlık merkezi ve geniş iz genişliği bir araya gelerek bir başkaldırı duygusu uyandırır ve kıvrımlı ve virajlı yollarda heyecan verici bir go-kart hissi sunar. Dolayısıyla şimdiye kadar sunulan en heyecan verici 5 kapı otomobildir.

MINI 5 Kapı tamamen önden görünüm.

RUH HALİNİZİ YOLA YANSITIN.

Yol koşullarına yanıt verin ya da yalnızca MINI Sürüş Modlarının kadranına hafifçe dokunarak MINI 5 Kapı otomobilinizin performansını ruh halinize uyarlayın. Daha yavaş bir seyir, iyileştirilmiş gaz tepkisi ve yakıt verimliliği tercih ediyorsanız, GREEN modunu seçin. Daha hızlı tepki veren, doğrudan go-kart sürüşüne benzer bir sürüş ve nabzınızı hızlandıracak bir hızlanma istiyorsanız SPORT modunu tercih edin. Ayrıca klasik bir MINI sürüş deneyimi sunan MID modunun da keyfini çıkarabilirsiniz.

Tasarım ve Konfor

Üst Düzey Kişiselleştirme.

Modern yaşam için yeniden tasarlanan MINI 5 Kapı, öncü MINI performans özelliklerini, klasik konfor odaklı tasarım ve cömert işlevsellikle bir araya getirir. Bu otomobil, heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmak ve bulunduğunuz her yerde kendinizi olağanüstü hissetmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

MINI 5 Kapı ve Sürüş Modları.

Ayarlanabilir Sürüş Modları.

Çevre dostu, duyarlı sürücüler için bu mod vazgeçilmezdir. Rahat bir sürüş deneyimlemek isterseniz, yakıt dostu GREEN modunu seçebilirsiniz. Bu mod, yakıt tüketimini optimize eder ve ayağınızı gaz pedalından çektiğinizde vitesi boşa alır. Daha hızlı direksiyon tepkisi ve hızlanma için ise SPORT Moduna geçebilirsiniz. Bu modda, egzoz sesi de biraz daha artar. Her iki modun en iyi özellikleri ve memnun kalacağınız bir sürüş için MID modunu tercih edebilirsiniz.

MINI TwinPower Turbo Motor.

MINI TwinPower Turbo Motor.

MINI'nin Twinpower Turbo motorları, birinci sınıf mühendislik ve premium hafif malzemelerin bir bileşimidir. 1,2 veya 1,5 litre 3 silindirli motor ya da 2,0 litre 4 silindirli motordan birini seçebilirsiniz. Doğrudan yakıt püskürtme üniteleri, önemli oranda tork sunar, hızlanma süresini azaltır ve yakıt verimliliğini artırır. Bu motorlar, tepki, performans kontrolü, hız ve güvenilirlik açısından yeni standartları belirler. Ayrıca, hızlandığınızda kulağınıza gelen derin yankı yapan bariton ses de hoşunuza gidecektir.

Destek.

Size Destek Oluyoruz.

MINI, sizi her zaman destekleyebilmek için bir dizi profesyonel destek, güvenlik ve kontrol imkanları sunar. Uzman yardımımız, maksimum düzeyde güvenli ve rahat yolculuk etmenizi, böylece yola konsantre olmanızı ve tasasız sürüş keyfinin tadını çıkarabilmenizi sağlar.

MINI Sürüş Asistanı.

Sürüş Asistanı.

MINI Sürüş Asistanı, güvenliğinizi destekleyen ekstra bir önlemdir. Kamera destekli bir aktif cruise control sizi yavaşlatır ve önünüzdeki otomobillere çok fazla yaklaşmanızı önler. Yaya Uyarısı ve Çarpışma Hafifletme sistemlerinin kameraları da sokakları sürekli şekilde tarar ve olası bir tehlike tespit ettiklerinde frenleri etkinleştirir. Hız Limit Bilgisi işlevi ise sizi mevcut ve değişken hız limitleri hakkında uyararak herhangi bir ceza almanızı önlemeyi hedefler.

MINI Head-Up Display.

MINI Head-Up Display.

MINI Head-up Display, güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi için başınızı dik tutarak yolculuk etmenizi sağlar. MINI'nizin ön konsoluna şeffaf bir ekran takılıdır. Bu ekran, sürüş hızı, navigasyon, telefon ve eğlence verileri gibi temel bilgileri, doğrudan görüş alanınıza yansıtır. Ayrıca, gözlerinizi yoldan ayırmamanızı sağlar.

Haber Eğlence

Hem bilgi hem eğlence.

Yönlendirmeye ihtiyaç duyabilir ya da bir süreliğine müziğin sesini açmak isteyebilirsiniz. MINI'niz, akıllı ses kontrolü ile navigasyon, iletişim ve müzik çalar işlevlerine yönelik birçok seçenek sunar. Bağlantı, eller serbest kumanda ve olağanüstü ses bir araya geliyor.

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

MINI Merkezi Gösterge Paneli.

Şık ve yüksek çözünürlüklü renkli bir ekran ile simge haline gelmiş bir MINI dairesel arayüz içine yerleştirilen MINI Merkezi Gösterge Paneli, gelişmiş MINI Connected teknolojisi ve online hizmetlerine açılan bir kapıdır. Ön konsolun zarif konturları arasına yerleştirilmiş bu opsiyonel ekran ile tüm eğlence, haber ve navigasyon işlevlerini kontrol edebilirsiniz. Bu tek duraklı bilgi kaynağınız, sizin için her yolculuğu bir etkinliğe dönüştürmeye hazırdır.

Radio MINI Visual Boost.

Radio MINI Visual Boost.

Çok yönlü Radio MINI Visual Boost ile MINI'nizi mobil sinemanız haline getirin. 6,5 inçlik sezgisel yüksek çözünürlüklü ekran, otomobil içi haber/eğlence sistemini bir üst seviyeye taşır. Dört adet orta aralıklı hoparlör ve iki adet derin bas hoparlör (subwoofer), kapsamlı bir ses deneyimi sunar. Ayrıca, eller serbest telefon ve diğer uygun işlevler için Bluetooth aracılığıyla uyumlu cihazlar da MINI'nize bağlanabilir. Yeni bir sürüş eğlencesi dünyasının kapılarını açın.

Kişiselleştirme ve Paketler

İstediğiniz gibi kişiselleştirin.

Bir dizi lamba, renk ve jant arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca kapı eşikleri, ön panel yüzeyleri, kaput şeritleri, ayna kapakları veya yan hava delikleri gibi birçok iç tasarım ve dış tasarım seçenekleri de mevcuttur. Sizin için en uygun otomobili ortaya çıkarmak için sınırsız seçeneğe sahipsiniz.

MINI 5 Kapı ve alaşım jantlar.

JANTLAR.

Benzersiz sürüş heyecanının yanı sıra MINI'nizi kişiselleştirebilmeniz ve kendi kişisel stilinizi otomobilinize yansıtabilmeniz için son derece geniş kapsamlı özellikler de sunuluyor. Üstelik bu özelliklerin tümü size özel MINI modelinizin performansına göre geliştirilmiştir. İsterseniz siyah Victory Spoke alaşım jantları veya beyaz Cone Spoke jantları, isterseniz de gümüş Tentacle Spoke jantları tercih edebilirsiniz; MINI'de tüm zevklere hitap eden jant renkleri ve spoke stilleri mevcuttur. MINI'nizde nasıl görüneceğini öğrenmek için birkaçını hemen denemeye ne dersiniz? Şimdi Tasarlayıcımıza gidin.

MINI 5 Kapı ve renk yelpazesi.

Renk Yaratıcılığı.

Tamamen tercihinize bağlı olarak, MINI'nizin dış tasarımını kişisel hale getirebilmeniz için sunduğumuz, merak uyandırıcı, ayrıcalıklı ve etkileyici renklerden oluşan son renk koleksiyonumuzdan seçiminizi yaparak otomobilinize kendinize özgü bir stil kazandırabilirsiniz. Artık arasından seçim yapabileceğiniz on beş renk ile MINI otomobilinizi dilediğiniz gibi sofistike veya sportif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, tavan ve kaput şeritleri, spor şeritler ve yan havalandırma kaplamaları gibi havalı aksesuarlarla otomobilinize size özel son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Renginizi bulun.

MINI ve kaliteli döşemeler.

Kaliteli Döşemeler.

MINI'de malzemeler kesinlikle son derece önemlidir. Kişiselleştirme ve detaylara özen gösterme geleneğimiz, sunduğumuz her seçeneğin itici gücünü oluşturur. Koltuk döşemelerimiz ise MINI'nize kişiye özel bir stil eklemenin olağanüstü bir yoludur. Tıpkı klasik, örgülü şerit kaplama gibi, tamamı el işçiliği hissini tamamlayan zengin süslemelerle işlenmiş kaliteli tanecikli derileri titizlikle seçiyoruz. Tam bir klasik.

MINI Yours ile daha fazla bireysellik.

MINI Yours.

Siz bireyselliğinizin keyfini çıkarıp ilham perinizi takip ederken MINI de stilinizi otomobilinize yansıtsın. MINI Yours programı, yüksek kaliteli malzemeler, stil sahibi tasarımlar ve hassas işçilik sunar. Bu programda otomobilinizin dış tasarımı için sofistike renkler ve stil sahibi alaşım jant seçenekleri mevcuttur. İç tasarım seçenekleri arasında ise koltuklarınız ve direksiyonunuz için yüksek kaliteli ahşap ve titiz işçilikle birlikte en kaliteli deriler yer alır.

BOYUTLAR.

MINI 5 Kapı yan Boyutlar
MINI 5 Kapı ön ve arka Boyutlar

MINI 5 KAPI

MINI AİLESİYLE TANIŞIN.

Otomatik
MINI 5 KAPI
Güç
Emisyon
Yakıt
lt/100km disclaimer
Hızlanma
s 0-100 km disclaimer
MINI COOPER 5 KAPI
136 (134)
5
MINI COOPER D 5 KAPI
116 (114)
3,9
MINI COOPER S 5 KAPI
192 (189)
5,5