ÇOK YÖNLÜ KULLANIM ALANI

DAHA YÜKSEK. DAHA UZUN. DAHA AKILLI.

Tüm heyecan verici planların için yer açtık. Yeni MINI Countryman %25'e kadar daha fazla bagaj alanıyla 13 cm daha uzun ve 8 cm daha yüksektir. Sadeleştirilmiş tasarımı ve akıllı alan kullanımıyla çok daha fazla saklama alanına sahiptir, böylece yolculuğunu daha konforlu veya daha eğlenceli hale getirecek her şeyi yanında taşıyabilirsin.

MINI Countryman- kullanım alanı ve çok yönlülük - konfor

AKILLI KONFOR VE RAHATLIK.

Tasarımcılarımız çeşitli eklentilerin hızlı ve kolay bir şekilde yerine takılması için akıllı bir seyahat ve konfor sistemi geliştirdi. Tabletleriniz için taşıyıcılar, elbise askıları ve eşyalarınız için evrensel kancalar ön koltuk sırtlıklarına güvenle takılabilir. Akıllı katlanabilir bardak tutucular ve şimdi de çalışma ya da saklama alanı olarak takılabilen katlanır masalar mevcuttur.

KATLA VE YÜKLE.

Son derece çok yönlü MINI Countryman kullanım alanı açısından da oldukça cömerttir. Beş uzun boylu yetişkin için bile yeterli alana sahiptir ve koltuk sırtlıkları fazladan bagaj ya da bacak boşluğu sunmak üzere katlanır. Arka koltuk sırtlığını geriye veya öne doğru 13 cm kaydırarak daha fazla diz mesafesi veya bagaj alanı yaratabilirsin. Planladığınız şey ne olursa olsun düzeni ihtiyaçlarına uygun olarak hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsin.

MINI Countryman- çok yönlü kullanım alanı - katlanır koltuklar
MINI Countryman- çok yönlü kullanım alanı - bagaj kapasitesi

KULLANIM ALANININ YILDIZI.

MINI’ninin bagaj kapasitesini en üst seviyeye çıkar ve bir sonraki macerana hazırlan. MINI port bagajlarıyla neredeyse her şeyi taşıyabilirsin. Örneğin MINI Arka Bisiklet Taşıyıcı birden fazla bisikleti taşıyabilir. Hafif ve sağlamdır, basit bir geçme ve yatırma hareketiyle bagaja kolay erişim sağlar.

TAVANDA YER AÇIN.

Aynı zamanda daha uzun. Tavanda artık daha fazla yeriniz var. Tavan rayları MINI Countryman maceralarınızı çok daha kolaylaştırmak üzere standart olarak sunulur. Piano Black kaplama ile sunulur ve tüm MINI port bagajlar için temel oluştururken aynı zamanda şık görünür.

MINI Countryman- çok yönlü kullanım alanı - katlanır koltuklar